Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - razglednice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


razglednice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 26>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2007 u 14:03
smile55Voki super sličice. Sad čekamo Novi sad i Petrovaradin, imat ćeš dosta posla dok sve uslikašTongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2007 u 18:31
bice novih slikica
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:13
Red je da i ja krenem Smile.
S obzirom da skoro podjednako vremena provodim u oba grada (Split mi je tek od prije godinu dana postao novim domom), postat cu u fotke i jednoga i drugoga, a katkad "on the road snapshots".
Evo, krećem polako.

Moj omiljeni javor u Maksimirskoj


Park Maksimir

Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:17
Split

Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:32
oceana prelijepo
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:59
Ovo je krasno, ali mi znamo da kod tebe ima još....smile79
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 21:25
Tnx! Ima još na tisuće fotki (malo sam photo freak Embarrassed i nikamo ne idem bez fotića), ali kad god uhvatim vremena budem odabrala neke koje me najviše vesele (mjesta koja volim), a tiču se teme. 
Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 21:40
Neznam otkuda mi je to poznatoWink
Jedva čekam da novi počnem obilnije koristiti (ah da mi je bar malo više slobodnog vremena )
 
Oceana super Thumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 10:16
Oceanasmile55izgleda da smo sve tu negdje,uz cvijeće i slikanje(fotografiranje)Wink
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 10:45
Gogica, Shasha - Hug. (jel' ovo smiley za "hug"?)
Btw. fotić je stalno uz mene, a katkad bih voljela da na put mogu povesti i barem neke od svojih zelenih ljubimaca... zato ih svaki put sve iznova fotkam, spremim u poseban folder i svako malo gledam kad nisam doma. Znam, pretjerujem, ali barem mi se na ovom forumu to neće zamjeriti Embarrassed.
Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 11:26
Tu se sa takvim stvarima ne pretjeruje,dapače,to je i normalno kod nasLOL
Vidiš i po pisanju i slikama,iz svakog kutka slikamo svaki cvijet i onda opet iz početkaBig%20smile
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 14:48
oceana...kad budes "izmedju" stavi i koju sliku iz Sibenika....smile187...ako imas, naravno
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 17:09
Aurora, u kompu (dakle, otkad imam digitalac) na žalost još nemam ništa od Šibenika, ali obećajem, one day...
Za sada, evo još malo Mediterana:

Za slavonce - klas podno Kozjaka (iznad Kaštela)



Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 17:13
Pogled na Split s južnije strane.  Ovaj nagli prijelaz boja posljedica je točke gledišta (bazen ispred hotela Le Meridien)


Ažurirao oceana - 12 Studeni 2007 u 17:14
Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 17:18
Biblijski vrt Gospe od Stomorije (iznad Kaštela)
Moram priznati da me na ovoj lokaciji više stvari rastužilo nego razveselilo (neću detaljizirati), ali treba gledati na pozitivne strane, tako da je i ovo jedna od lokacija za posjetiti.








Ažurirao oceana - 12 Studeni 2007 u 17:26
Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 18:15
Originalno poslano od člana oceana oceana napisao:

Pogled na Split s južnije strane.  Ovaj nagli prijelaz boja posljedica je točke gledišta (bazen ispred hotela Le Meridien)


Cega god da je ovo posljedica slika je fenomenalna. smile55smile55
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 18:16
oceana imam ja dosta slika od sibenika tako da nije zurba ... 
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 19:08
Oceana prekrasne slike...malo gore malo dolje...i to mi je nešto poznato....bilo....sad sam uglavnom dolje....a i vidim da su slikice  prekrasne....smile94 smile95 samo ti fotkaj slika govori....puno ....puno smile217 
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2007 u 17:30
smile55 za ''spajanje'' i prekrasne fotke
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 22:20
Danas se napokon odlijepila od posla za kompom i s obzirom da sam imala sastanak u gradu, iskoristila sam prigodu napraviti fotke only for you!smile78
Malo današnjeg ugođaja divnog, sunčanog i toplog dana.

Splitska riva:












Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,207 sekundi.