Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - razglednice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


razglednice

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 26>
Korisnik
Poruka
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 22:33
krasne slike smile186nego da li je na prvoj slici razbijena ploča ,druga od palme?smile48
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 00:30
krasne slike oceana smile79samo ako ti ne bi bio problem da ipak stavis malo vece slike ... puno vise bi dosle do izrazaja smile187
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 00:39
vepre, to bi trebala biti klupica Confused.
Aurora, ma namjerno ih smanjim da se onima sa sporom internet vezom brže učitava stranica. Inače ne volim ove thumbs, ali danas mi je imageshack jedino to i ponudio...kad klineš na slikicu otvori ti se u veličini u kojoj sam je planirala ovdje staviti.


Ažurirao oceana - 21 Studeni 2007 u 00:41
Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 00:42
znam za to oceana....ako je iz obzira prema drugima onda je ok....ne bunim se vise smile187
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 16:40
Slikice splitske rive....prekrasno smile94 
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2007 u 17:43
[QUOTE=oceana] vepre, to bi trebala biti klupica Confused.
 
Ma samo te zezam,nedavno sam čitao sa su neke ploče popucale,a toliko su se hvalili i busali u prsa o njihovoj kvaliteti i čvrstoći,tj da su bolje od prirodnog kamena,naravno ja sam pobornik pr.kamenaWink
]
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 17:12

Slikice oceana su prekrasne ali riva je po mom ukusu ružna

ove godine sam baš zbog znatiželje išla do Splita da vidim novu rivu i ono što sam i mislila nije nimalo po mom ukusu, ona rasvjeta grozno, klupe tak tak a ona čuda valjda za tende no comment
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 18:20
Vepre, Gogica... niste jedini koji tako mislite... primjećujem da ni lokalni ljudi više ne dolaze na rivu, kao nekada. Opustjela je, čini mi se... No, kad sam tamo (a i svugdje) tražim ono što će mi oku biti ugodno, ako već nisam u prilici doprinijeti s nečim dobrim.
 U ovom sam gradu ipak više gost nego bilo što drugo. Divan mi je osjećaj kad se okrenem na jednu stranu i ugledam božanstveni Mosor, pa se okrenem na drugu stranu, a ono more, otoci, mirisi ružmarina...
Tako doživljavam i novu rivu. Zabijem glavu u one ružmarine, kadulju, lavandu i ostalo bilje što su posadili pored klupica, pa pogled uperim u palme, pa zakrenem na more... pa cvijeće po balkonima, pa kamen...

One bijele štrklje... još ne kužim što je umjetnik s njima htio reći - držač za tende? Odraz vlastitog ili partnerovog PMS-a?)
 No, ne kužim ja mnogo toga u današnjoj civilizaciji... ne razumijem kako netko može sagraditi (može li se uopće reći -planirati?!) kvart kao one koje nazivam "Betonsko grotlo"; kako to da na jedan stan ne dođe barem jedno stablo (npr. zgrada od 12 stanova, oko sebe ima 12 stabala plus razne druge biljke); kako to da se mijenja/blokira tok rijeka (pa se čudimo kad se "pobune" i poplave sve oko / iznad sebe); kako to da djeca u školi moraju zapamtiti datume važnih ratničkih pohoda naroda čitavog svijeta, ali  ne i opis i ljekovitost biljaka vlastite regije i šire? Kako to da  ... kako ...
Mogla bih ovako danima, ali nema koristi od kukanja.
Tako ću i dalje, kad dođem na splitsku rivu, zabijati pogled u nasade ili se diviti palmama a ignorirati ono što mi se ne sviđa, a ne mogu ništa u tom pogledu promijenit, jer ... možda su nekome i one stupaste štrklje lijepe? Možda im nešto lijepo znače? Možda..


Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 18:32
Originalno poslano od člana oceana oceana napisao:


Tako ću i dalje, kad dođem na splitsku rivu, zabijati pogled u nasade ili se diviti palmama a ignorirati ono što mi se ne sviđa, a ne mogu ništa u tom pogledu promijenit, jer ... možda su nekome i one stupaste štrklje lijepe? Možda im nešto lijepo znače? Možda..


Vidim da gradovi sa prvim slovom S nemaju sreće u zadovoljstvu stanovnika sa glavnim trgovima, rivom.... Tako je bilo prije nekoliko godina u Samoboru!!! Sve zelenilo su posjekli, stavili kamene ploče... Tu su žardinjere, šareni balkoni... ali... nije to to!!! Wink
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 19:14
Ja samo strahujem od dana kad ce sibenska riva doci na red za renoviranje...jer prica se vec neko vrime o tome, a i vidi se doduse da bi joj trebalo ali kad bi je barem ostavili u ovakvom "ruhu" kakva je sada...
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2007 u 00:53
Samo ću reći jednu opće poznatu činjenicu,sol i beton.Poznato je što sol napravi betonu.kamenu sol ne može nista,a o ljepoti kamen aneći trošiti riječ,kamen ima dušu a beton?Nemoj ovo krivo protumačit kao nekakav napad na St. ili ne daj bože na teb,naprotiv smatram da su ovim "velebnim dijelom" uzeli dušu ST.Nažalost to se događa i ostalim našim gradovima,uništavaju ,ljepotu ,povijest,a narod bez povjesti....Disapprove
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2007 u 21:38
Ja ne smijem nista reci jer imam profesionalnu deformaciju kada je kamen u pitanjusmile197
 
Ali Vepre,u potpunost se slazem!
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2007 u 11:45
Originalno poslano od člana vepar vepar napisao:

Nemoj ovo krivo protumačit kao nekakav napad na St. ili ne daj bože na teb,naprotiv smatram da su ovim "velebnim dijelom" uzeli dušu ST.Nažalost to se događa i ostalim našim gradovima,uništavaju ,ljepotu ,povijest,a narod bez povjesti....Disapprove


Ma, kakav napad Vepre - pročitaj još jednom moje mišljenje na prethodnoj stranici i skužit ćeš da u biti isto razmišljamoWink.

Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2007 u 12:46
Originalno poslano od člana vepar vepar napisao:

Samo ću reći jednu opće poznatu činjenicu,sol i beton.Poznato je što sol napravi betonu.kamenu sol ne može nista,a o ljepoti kamen aneći trošiti riječ,kamen ima dušu a beton?Nemoj ovo krivo protumačit kao nekakav napad na St. ili ne daj bože na teb,naprotiv smatram da su ovim "velebnim dijelom" uzeli dušu ST.Nažalost to se događa i ostalim našim gradovima,uništavaju ,ljepotu ,povijest,a narod bez povjesti....Disapprove

    Mateuška je katastofa. Makli su i fontanu "Skočicu". Žali , Bože, potrošenih para ali to triba srušit.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 13:26
O voki, bila sam davno u Vrnjačkoj banji ali mi se sada čini puno ljepše.U svakom slučaju hvala sa fotke super su!!smile211
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 15:43
Hvala Voki, tvoje su slike stvarno rasvjetane, lijepe su!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 16:40
Ovo je tema koju nisam još vidjela, a ustvari je vrlo zgodna. Ako sam dobro shvatila tu možemo staviti slike bilo čega, što smo vidjeli, gdje smo bili-možda na izletu ili smo se slučajno zatekli.
Šaljem vam razglednicu s Velog vrha, koji se nalazi na 420 m nad morem, a pogleda je predivan. Vidi se naša Riječina, na vrhu je mala kapelica, a u okolici ostaci iz 2. svj.rata.
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 19:08
smile141
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 16:59
Triša nisam bila...izgleda smile94
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 14:26
 Jedan lepi pozdrav iz Beograda...
 
 
 
i nekoliko toplih iz Budve
 
 
 
 Svetog Stefana
 
i Gospe od Skrpjela
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.