Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Polygala myrtifolia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Polygala myrtifolia

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 12:31
Izgleda da je bilo previše vode,ja bih te biljke izvadio vani,očistio korjenje od truleži ako je ima,presadio u čiste pitare u koje bih stavio 4 cm šljunka-tucanika,supstrat po mogućnosti treset bijeli a može i crni,umjereno zalivati dok se ne poćne oporavljati,bez dodavanja gnojiva dok se ponovo ne razlista,staviti na toplo i svjetlo mjesto.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 01:13
Puno ti hvala trava na savjetu, pokušat ću, možda joj bude spasa.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2012 u 11:07
Miro, jako je puno vremena prošlo od onda kada ti je trava dao savjet !!  Da  li si je spasila ??

Poligala koju sam lani dobila od Beline, prezimila je u podrumu, i u proljeće sam je iznijela van !! Ali je dobila od zime zadnji udarac repom ! Promrzla je malo, to sam porezala, i sada je prepuna mladih grančica !!  E, sada mene zanima, da li je nekome na kontinentu procvala i kada, jer vidim u toplijim krajevima cvate pomalo cijele godine !!  Jel se mogu nadati barem jednom cvijetiću ??




Uploaded with ImageShack.us

Još sam htjela reči, Kiki-ko mi je velikodušno poslala reznice od njezine, ali ni jednu nisam uspjela zakorijeniti !!  Pa pošto sam vidjela da je njezina smrzla ove zime, na veselje ostalih ukučana a na Kikinu žalost, ja bi je htjela opet pokušati zakorjenjivati,  ali sada sa još žarkijom željom da uspije, i poslati je Kiki-ko !! A i Belini bi je htjela zakorjeniti jer je ona ove zime ostala bez nje !! U hormon i pod bocu ili zna tko uspješniji način ??
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2012 u 13:10
He-he, ja sam je danas vidjela u MBM-u...prekrasni rozo-lila cvjetići...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2012 u 13:20
Lijepa je ali kako mi je dva puta propala, pozdravile smo se za sva vremena...
Rijeka

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2012 u 22:50
  Joj, joj, joj Miro, znaći nije uspjela ostati na životu ona tvoja ???. . . . . . .   šteta Miro, al to ne znači da se nečeš dati nagovoriti da probaš još jednom !!!


Lovro, pa ti ne čuješ kak ja cvilim da bi voljela svojoj vidjeti jedan jedini cvijetić !!  A ti me još dražiš, al sad znam gdje bi mogla vidjeti cvijetiće ako moje ne odlući još cvjetati !!!  Bumo išle na izlet na varaždinski plac !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 10:51
ja sam danas kupila ovu ljepoticu i nadam se da će mi lijepo cvjetati!

Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2015 u 07:41
da malo osvježim  temu stablašicom

Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2015 u 12:06
Prekrasna je Nisa smile120
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2015 u 21:22
hvala, prekrasna i ćudljiva 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2015 u 22:05
krasno je oblikovana
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2015 u 10:17
hvala moon 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.