Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nas dvije ne znamo tko smo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nas dvije ne znamo tko smo

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
jjadra View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jjadra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nas dvije ne znamo tko smo
    Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 18:59
Evo zanimaju me nazivi ove dvije biljčice, cijeli dan guglam, ali ništa. Ako netko zna, unaprijed hvala!







Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sonja50 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sonja50 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 19:45
Kad nešto kupim u cvjećarni što mi se sviđa a ne znam šta je ( a, naravno,ne znaju ni prodavači) ispitam od koga su dobili biljku i zovem toga dobavljača i opisujem što bolje mogu-do sad se pokazalo uspješnim!
Nezgodno je jedino ako ti netko pokloni, iz domćeg uzgoja,a taj nema pojma šta je to. E za to nemam rješenja osim ovog što si ti uradio/la
Na vrh
jjadra View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jjadra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 21:46
Sonja, hvala.
Saznala sam da se bijela zove gypsophila cerastioides, još ova druga ostaje
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.