Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali bilogorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali bilogorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 165>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 09:25
Nadam se da će te put jednom nanijeti i do bilogore pa da mi popijemo kavicu na mojoj terasi smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 23:52
Draga bromelija nešto si nam se pritajila, hadje malo slikaj pa ubaci na forum da vidimo što kod tebe ima novo.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 06:49
drage moje nisam se pritajila samo me okupirale neke druge stvari od bolesti do svatova tu sam ja uvijek negdje blizu smile78
evo nekoliko slikica novih cvijetića koji su završili kod mene...









i moj stari aster



pa bugenvilija formosa







adeniumi









Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 07:17
Ma bitno da si ti sada dobro i da si nam pokazala svoje lipo cviće,a to u pitarima je nešto novo?Thumbs%20UpClap
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 08:46
ako je bila bolest pa svatovi nadam se da si sad dobro a cvjećke su ti prelijepeThumbs%20Up
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 08:52
Vazno je da si sve prebrodila ,a ja sam uzivala gledajuci novitete,bugica je predivna
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 09:15
smile120
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 10:59
Draga bromelija eto tebe nama, nove slike su predivne, ova mi je posebno lijepa, kako samo bogato cvate a i boja je prekrasna.

Nadam se da ono sa bolesti nije ništa ozbiljno i da je sve u redu, a svatovi su uvjek dobro došli za dobro raspoloženje.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 15:53
Mila moja Bromice, krasno si nam se opet ponovila. Ja te se svakodnevno sjetim dok vidim tvoje darove kao lončanice i u vrtu!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 20:14
...bromelija kod tebe kao i uvijek sve prekrasno...svi smo se malo zabavili nekim drugim obavezama...jesi li već spremala svoje trublje? Moje se spremaju na još jednu cvatnju ako ne bude mraza...pune su pupova pa mi ih žao vaditi.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:34
Po tvojem cvijeću se ne primjećuje da je stigla jesenClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:45
Draga Bromi nadam se da si ozdravila i da je na svadbi bilo dobro. Asteri lijepih boja, noviteti za 5, vidim i bugenvilia cvjeta i meni jako drage erike Clap
život je more
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 23:25
Bromelijice, nadam se da je sada sve u redu. Nove slikice su ti prediven sve do jedne! Šteta za onu biljčicu što izgleda kao siva žica da ne može prezimiti vani, bar tako kažu. I ja sam ju već imala u kojicima LOL, uu šta mi sve samo upadne, ali sam se sjetila foruma i odustala.  
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 22:53
Tvoja bugica u punom cvijetu a mojoj odpadaju listovi Confused
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2010 u 16:40
Drage moje zahvaljujem na posjeti smile79
Anči moje bugice još uvijek cvijetaju i za sada im ne otpada list ali to je normalno neka te to ne zabrinjava.

Evo moje formose sklonila sam je u hodnik da joj se mogu još malo diviti.



orhideje koje trenutno cvijetaju u kuhinjskom prozoru



isusov trn u dnevnom boravku



paprat i sukulent



pred ulaznim vratima- asteri i erike









 ovdje se  vidi da još nije mraz naštetio biljkama



napupala pacifika



plodovi pasiflore



moja omiljena fuksija još uvijek ima poneki cvijetić..flavia smile78


i ova anđeoska trublja se još uvijek dobro drži puna je pupova i žao mi ju je vadit iz zemlje



visoki sitni bijeli aster





 ovaj cvijet neznam kako se zove




Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2010 u 17:27
Ulaz je super, jeseski doček si baš lijepo iskombinirala... Pacifika je zaista napupala, slikica s plodovima pasiflore je fora, a i ova zasad bezimena ljepotica je baš zgodnička!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2010 u 17:46
Divne jesenje slike...Plod pasiflore me oduševio!Mozda i ja nekad dočekam slično,od svoje pasiflore c.
I moja brugmansija je prepuna pupova i ostavila sam je vani.Možda dočekam cvjetove prije mraza,a za svaki slučaj uzela sam reznice od nje..Tako da je neću ni vaditi iz zemlje..Prevelika je..
Orhideje sam pogledala više puta!Divne su!!
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2010 u 18:28
koja divna jesen u tvom vrtu ,i ne bi nista izdvajala,sve mi je
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2010 u 18:37
ovi mali cvjetići sa erikama prežive li zimu na vani divni su ako mogu prezimiti i erike i oni ja bi rado prepisala ovu kombinaciju baš mi se dopada
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2010 u 18:43

Pogledajte novu temu i prikljući se i ti ..... Moj vrt u 5 slika (svi vrtovi na okupu)

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 102103104105106 165>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,407 sekundi.