Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cotula hispida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cotula hispida

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 15:46
upravo pročitala vaše savjete  zahvaljujem naravno , i ak vi tako kažete neću ni ja svoju kopati na zimu van. jako mi je slatka biljkica pa bi mi zaista bilo žao da propadne.Broken%20Heart
belica,zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 06:10

By belicasmelica at 2012-03-28

evo slikice moje, malecka je i za sad se dobro drži
belica,zagreb
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 08:09
prekrasna mi je, ali mojoj je lani bilo presuho i više je nemam
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2012 u 17:18
Sad mi ništa nije jasno.Rečeno je da super podnosi sušu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2012 u 06:34
Cotula uopce nije nezahtjevna. Tri puta sam je imala, i tri puta mi je krepala. Krepala je i tamo odakle sam je nabavila. Nesto u vezi sa zalijevanjem, u svakom slucaju.
 
Ali, da je divna, divna je, zaista.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 19:51
evoslijeda kod mene... jedna je u kamnjaru i nije baš nešto vode vidjela ljetos. Ta se nekako u sredini kao osušila, a zdrave grane su okolo pa i nije baš nešto lijepa. Drugu sam zapelcala i imam ju na balkonu u teglici, nju zalijem više naravno jer mi je pri ruci, ta je prekrasna... e pa sad to meni znači da sušu može podijeti ali i nije baš sretna...
belica,zagreb
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 20:54
Originalno poslano od člana belica belica napisao:


By belicasmelica at 2012-03-28

evo slikice moje, malecka je i za sad se dobro drži


kotula se ne malcira sa korom drveta jer to nije sumska biljka, nit raste u sumama da bi to bilo opravdano. Malcira se kamenom sipinom jer je to suhi malc a kora drveta je ostaje vlazna i drzi previse vlage.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 20:57
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Cotula uopce nije nezahtjevna. Tri puta sam je imala, i tri puta mi je krepala. Krepala je i tamo odakle sam je nabavila. Nesto u vezi sa zalijevanjem, u svakom slucaju.
 
Ali, da je divna, divna je, zaista.


izmedu svakog zalijevanja zemlja sa mora osusiti, istrulit ce ako je stalno u vlaznoj zemlji.

Buduci da je puzava biljka normalno je da sredina ostane prazna (iako ja to nisam primjetio kod mojih). Treba otkinuti jedan zakorijenjeni dio sa vanjske strane i pokrpati sredinu.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 05:51
Hvala Dado.. kasnije sam ju i preselila od tamo u kamenjarčić, zato i je tako prazna sad u sredini, ali pokušat ću napraviti kako ti kažeš... zakorijeniti novu u sredini.
belica,zagreb
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 17:06
Evo i moje cotule

U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 21:00
Sanja super je samo pazi da ti ju onaj cistac ne pojede :)

Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 22:49
moja cotula u zagorskom kamenjaru
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 05:22
prekrasne su vam Heart
belica,zagreb
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 08:11
Ćistaca redovno čistim....čupamga svojski da ne bi preuzeo prevlast nad drugim biljkama. Na samom rubu je kamenjara kao i cotula, pa mi je posao malo olakšan
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,157 sekundi.