Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Milijun zvončića - Million bells
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Milijun zvončića - Million bells

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
Korisnik
Poruka
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 22:09
Hvala maso,i meni su satirani favoriti...a danas sam nabavila zutu ali intenzivno zutu belsicu...slikacu je sutra...

Flover,slikaj je da je vidimo,kad zuti pri zemlji moze da bude razlog da je prerasla posudu,ili da je zalivas dok je zemlj jos topla...treba sacekati da se zemlja ohladi pa tek onda i to po malo nikako presusenu biljku da zalijes obilno...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 22:19
Originalno poslano od člana Gricka Gricka napisao:






ja bih rekao da ovo nije million bells.
 
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 09:03

ja mislim da je to viseća surfinija,imam i ja dve iste takove kući.....

"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 09:07
hvala na savjetu Olja,mislim  da je možda to u pitanju da ju zaljevam još dok je toplo,budem slikala pa stavila sliku.......a pored njih su surfinije,koje su ok i super zelene i puno cvatu,i sve u isto vrijeme zaljevam,ne znam????što je????
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 09:51
Jesi sigurna da je to million bells, ne cini mi se tako, kao ni oni viseći ljubicasti da to nisu male petunije ili surfinije?

Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 09:53
Gricka, 99% sam sigurna da ti to nije million bells, ja sam ih  ove godine prodavala i to nije to, prije mi se cini da su to mini petunije ili surfinije

Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 13:30
I meni lici na mini petuije....imala sam takve....ali u svakom slucaju,vrlo su lepe i cvetne....Clap
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:09
Ne znam cure. Kad sam kupovala na placu prodavačica je rekla da su bellsi. Inače cvjetovi su maleni kao kod miješanih koje ću sada ići slikati. Ne znam možda i nisu bellsi...Hvala Olja.
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:36
Kod iste gospođe sam kupila te roskaste, ove žute:


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:37
Pinus hvala na savjetu. Do sada sam zaljevala sa tekočim željezom svakih 10 dana i sa NPK7-3-6 ili NPK5,5-4,5-5
jednom tjedno.Zemlja je uvijek vlazna pa neki savjetuju da smanjim zaljevanje.Pazim da u podlošku nema vode. Na suncu je od jutra pa do 15h.
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 14:41
I nekoliko drugih boja


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 15:18
Gricka, sve su lijepe, ne znam koja mi je ljepša.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 17:13
Hvala Milice7. I tvoji su prelijepi naročito onaj roza sa pink sredinom.smile78
Možda je onaj moj roskasti kao Pinusovi calibrachoa calipetite. Uistinu izgleda vrlo zgusnuto a još se ne vješa za razliku od ostalih.Question
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 22:05
Gricka pa ti si ih 5 stavila zajedno?ima da budu kao suma kad se razrastu....sve su jako lepe Thumbs%20Up
Na vrh
_Aurora_ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje _Aurora_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 14:33
Pozdrav svima!
Potaknuta vašim slikicama i tekstovima o njezi ovog cvijeća, zasadila sam i ja million bells prije nekih 3 tjedna. One koje sam postavila na stranu kuće gdje je od jutra pa do nekih 14 sati sunce, jako lijepo napreduju i nema nekih problema. Međutim, one koje sam postavila na stranu kuće gdje sunce dolazi tek oko podneva i ostaje do večeri, slabije napreduju i u zadnjih tjedan i pol dana su mi se dva posušila. I to praktički kroz noć. Na večer kad sam ih zalijevala je sve bilo super, a već drugi dan popodne su uvenule i do drugog dana se skroz osušile. Nemaju nematnika, korijen je zdrav, lišće nije prethodno požutilo...bez ikakvog znaka upozorenja. Biljčice koje su se posušile nisu zasađene u istoj tegli.
Molim vas savjet ako itko ima neko slično iskustvo....
Hvala!
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 21:26
Gricka pa zar 5 komada u jednu,ma dovoljno ti je  samo 2 i trebas im dati vremena da narastu pa ces imati prekrasne poluduge grmiće.
Obavezno jednom tjedno prihranjuj.
I naravno obavezno slikaj napredak.
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 12:16
Znaš Keeka kod nas ti ima jedna narodna: šareno je i budali drago - ja tako volim
Inače zalijevam ja redovno, i prihranjujem također, ne brini. Hvala na savjetu.
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 21:04
Hehehehhehe,  naravno Gricka Smile
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:34


Calibrachoa Calipetite, kako je sa teglama ? Plastične ili terakota ? U kojima bolje uspijevaju ?
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 11:10
Meni sve uspijevaju u plastičnim, visećim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.