Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POMOĆ...tražim aronije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POMOĆ...tražim aronije

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
DARK_MESSIAH View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DARK_MESSIAH Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: POMOĆ...tražim aronije
    Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 20:17
evo ovako,ja živim na otoku i volio bih kupiti par sadnica te aronije ali ih kod mene nema niti mi ih tko može nabaviti pa sam mislio ovako nekoga zamoliti pošto sam vidio da ima toga po nekim centrima u Zg da mi netko kupi nekih par sadnica ako ih ima još po povoljnim cijenama ne treba neka velika sadnica može biti i mala a ja bi mu poslao novce za tu uslugu i normalno za kupiti i poslati mi kao paket plaćam sve troškove,ako ima ko dobar za pomoći..
pozdrav
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 09:22
bok
....malo ćeš se namučiti s nabavkom aronije. Koliko sam ja čuo i čitao - dolazi iz rusije, poljske.
Pokušaj na ovoj adresi:

http://hr.kpr.sk/order.php
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 12:48
Imaš jednu adresu: "Zelene burza", ukucaj u google, ima svega za naručiti!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 16:27
ne znam kakvo je danas stanje, ali znam da ih je prije 2 godine bilo u rasadniku gardenia blizu zadra

ne znam na kojem si otoku, ali potražiti ću broj rasadnika pa se možeš informirati
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 16:29
evo broja

023 276 086
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 17:47
Bilo ih je u proljece u Splitu, u MBM-u.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
DARK_MESSIAH View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DARK_MESSIAH Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 22:16
sa otoka Raba sam...

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 23:03
aronija sad cvjeta, ne sadi se sad više...dogodine  probaj.imam poznanicu koja ima najveću plantažu aronije u HR, bila je prije 15 dana u PLODOVIMA ZEMLJE...
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 08:02
vidio sam aronije na Flori pa ako si iz Zg otiđi još danas tamo i kupi.sinoć su četiri godine stare koštale 50 Kn.poslije sajma vjerujem da ih možeš naći u Claviji na žitnjaku.tako se nekako zove.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
DARK_MESSIAH View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DARK_MESSIAH Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 13:13
nisam iz Zagreba nego sam sa otoka Raba i toga nema kod mene...
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 15:57
ako hočeš pošaljem ti jednu.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.