Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Osijek u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Osijek u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 20:22
Osijek je tako ljepi grad. Jel još uvijek mučite muku sa komarcima!?
Gledala sam lani neki dokumentarac u kojem se ljudi prepuštaju komarcima radi statistike koliko uboda u minuti- ili tak nekaj! I to u Osijeku.

Znaš kaj bi htjela doživjeti- natjecanje u kuhanju fiš-paprikaša!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2008 u 21:10


Za fiš pravac u Baranju!
Bilje je idealno, jer je blizu Osijeka, a u Baranji si...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 11:06
Ajd, ak buš imal prilike saznati, najavi neko natjecanje! Morti se tam skupimo! 
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 15:42
Nisam baš u toku, ali potrudit ću se...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2008 u 17:00
Lana 2 zabušava, gdje su slikice Osijeka, ajmo Lana čekamo nešto novih slikica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 13:54
stvarno nema novih slika...Seflera je spomenula fis paprikas,prvi put sam ga jela u Apatinu i bilo mi je strasno ljuto,ali sad sam se navikla i obozavam ga,naravno cesto i spremam.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:16
Jutros sam malo prošetala kroz naša dva parka, meni osobno najdraža iako ih ima još. Jutro je bilo poluoblačno ali toplo. Uživala sam u šetnji, a nadam se da ćete i vi.
 
 
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:17
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:20
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:23
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:25
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:26
kako je lijepo....baš bi se rado prošetala kroz Osijek...na žalost neću tako skoro 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:26
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:31
Toliko za sada od mene. Sad se ne smijete buniti što sam vas "udavila" ovolikim slika nakon što ste rekli da "zabušavam"Wink
 
Iris ovo ti je prilika da barem pođeš u virtualnu šetnju svojim gradom.Tongue
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:55
hvala Lana za virtualnu šetnju Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 12:56
Lana 2 baš mi je prijala šetnja tvojim predivnim gradom, odnosno njegovim parkovima. Uskoro ću to i sam imati prilike vidjeti, kako sam već rekla ovo ljeto.
 
Iris kako prema Osijeku namjeravam preko Splita, Mostara, Sarajevo, mogla bi svratiti preko Klisa, pa da i ti ideđš samnom do Osijeka, za koji znam da je tvoj grad.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 13:05
Lana predivne slike..Kao da i sama šetam tim parkovima..

Triša,kad već šetala kroz Sarajevo,javi se da pijemo kaficu,na basčaršiji.Možeš povesti i iris i lanu,uz put ih pokupiti sve...
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 21:45
Lana2 vam skoro ništa nije slika pokazala......Lana2 možeš ti mnogo bolje. Nemoj da ja počnem slikati a prošle godine je bilo veoma lijepo uz promenadu. Bilo je i na tv......koliko se pričalo, samo se pitam nisu li neki osijećani preko zime došli i povadili delfinijume, naprstke, geraniume, mala drvca i još mnogo toga. Moglo se kilometrima ići i slikati na svakih 10 metara.
Neki dan sam prošao tamo i vidio "zlatnu kišu", salix flamingo.....
Valjda će biti još cvijeća u maju.......i ja ću slikati.
Ajme koliko tamo ima idejaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 21:54
A naravno......pitat ću kad su oni dani ribe u Baranji, da nije već prošlo.
Moja teta osobno poznaje ljude iz Kopačeva. Čovjek se hvalio da su skuhali ribe ustvari fisha......tonu i pol, a gdje su još šarani na rašlje, prženi šarani i druge poslastice.
U Kopačevu se napravi fešta,.....tu dolaze svi izložiti svoje proizvode iz kućne radinosti. Hit su za prodaju male baranjske kuće od šperploće ukrašene cvijećem ispod prozora, prodaju se i kotlići, pa natjecanje u pravljenju fiša, pa bude i oslikanih boca s domaćom rakijom......ima se toga za vidjeti i kupiti i nepcem osijetiti.....
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 21:57
smile134
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.