Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pozdrav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pozdrav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
toni View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 09:24
Error: Un-Uspješna prijava
Your login was un-successful due to a session tracking error.

Please ensure that cookies are enabled on your web browser and you are not hiding or masking your IP address.
STAF
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 10:06
Možda Admin kaj sredi no u međuvremenu probaj nick promijeniti.Naime,nick"toni" već postoji,iako bi ti trebalo pisati da je to greška,no možeš probati.Do sad,na nijednom forumu,mailu i sl nisam vidjela da dozvoljavaju isti nick.Zato ,probaj dok čekaš.
Na vrh
toni View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 11:25
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Možda Admin kaj sredi no u međuvremenu probaj nick promijeniti.Naime,nick"toni" već postoji,iako bi ti trebalo pisati da je to greška,no možeš probati.Do sad,na nijednom forumu,mailu i sl nisam vidjela da dozvoljavaju isti nick.Zato ,probaj dok čekaš.
 
 
Pa to je moj prvi i orginalni nick pa imam preko 600 postova  i evo vise me ne pusti
Na vrh
toni View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 11:28
pa na tri razlicita foruma nemogu vise unutra.Prije dva dana dobio sam 290 E-mail spanova pa mozda su mi oni sta ti pobrkali.
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 11:40
A da probaš staviti da ti ne dolaze odgovori na mail?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 12:48
toni vidim te na forumu Smile znači da si uspio riješiti problem
Na vrh
toni View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 13:15
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

toni vidim te na forumu Smile znači da si uspio riješiti problem
 
Ma nisam,jedamput me pusti onda opet ne
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 13:28
opet me pustio
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 13:45
pokušaj očistiti internet explorer od svih file-ova
 
tools - delete browsing history
 
možda to pomogne
Na vrh
Biba:) View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biba:) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 15:20
Ciao svima smile120
"Poznajem" Vašu andreu s jednog drugog foruma i puno puta me zvala da Vam se pridružim hvaleći moj vrt Embarrassed a ja nikako da stignem...
Eto bar da Vas svih skupa lijepo pozdravim, a andrei šaljem i pusu s mora Wink
Na vrh
Biba:) View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biba:) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 16:01
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 21:51
Biba, drago mi je vidjeti da si ipak tu s nama!!! Wink
Baš sam nakon prvog posta mislila "Koga ja to zvala?", ali kad sam vidjela slikicu, pozdrav moruuuuuu!!! smile79
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 22:48
Mogu i ja uskoro prepoznati tebe i tvoj vrt! WoW
Dobro došla Biba!
smile75
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 23:50
idem ja probat ponovo  se prijavit da vidim dali me bude pustio.Ako me veceras vise nema znaci ne pusti me vise.
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 00:09
Error: Un-Uspješna prijava
Your login was un-successful due to a session tracking error.

Please ensure that cookies are enabled on your web browser and you are not hiding or masking your IP address.

Click here to retry logging into the Forum.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 00:27
idući put kad te pusti nemoj se više odlogirati
Na vrh
toni View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 21:38
Jos nemogu na forum
Na vrh
Biba:) View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biba:) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 07:45
smile113  uzvraćam pozdrave @andrei i @Šefleri
 eto me uskoro...
Na vrh
Biba:) View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biba:) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 07:58
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 10:25
I meni neki smile191neda mira pa moram kliknuti baš na svaki link.Moj herc to nebude izdržalsmile72
Biba:),smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.