Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivanić-Grad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivanić-Grad

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 15:15
Predivan prikaz manifestacije, obožavam takva događanja. Kad bi bar mogla biti na svima, no možda jednom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 18:00
jos jedna divna setnja...danas sam bas uzivala
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 19:10
čekaj dok dođem do riječi....zašto ja nisam bio tamo?nemoj da se ponovi iduče godine da to prođe bez mene.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 19:15
Kat.rea, gost licitar je iz Samobora!!! smile126 (Poznam ih!)
A i ono oslikane flašice sa licitarskim srcima čini mi se isto!!! Wink

Predivno si nam pokazala ovu manifestaciju!!! smile141
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 00:06
Pa dragi moji, to mi je i bila namjera, ove godine sve lijepo poslikati, pa možda nekoga nagovorim da dođe dogodine....Big%20smile, pa moram malo prezentirati svoj mali grad.
Andrea01, licitari su bili iz Samobora a mislim i oni sa flašicama. Bilo je još licitara, ali licitari k`o licitari, manje više imaju standardnu ponudu.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 23:00

18.10.

09,00-17,00 5. Bučijada u Ivanić-Gradu, Tržnica Maznica i Moslavačka ul.
Izložbeno prodajni sajam buča, jela i proizvoda od buča i ostalih eko – etno proizvoda, glazbeno  zabavni program, radionice za djecu
Kazališna predstava za djecu “Dabrići i bundevići” kazališta Svarog u Domu kulture, POU
Jela od buče i ostala gastro ponuda u restoranima Ivanić-Grad
Organizator: Grad Ivanić-Grad

Kada bude konkretan program, staviti ću ga, a za sada samo toliko, pa tko može neka dođe. Iz Zagreba je organiziran besplatni vlak za bučijadu, dok bude program onda ću staviti obavijest i o vremenu polaska i povratka vlakom.
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 08:04

Tikvoljupci, toplo preporučam izlet u Ivanić-Grad! Evo kako je to bilo prošle 2008. godine.

Nakon veselog putovanja prepunim vlakom, na kolodvoru nas je dočekala limena glazba.
Putem do izložbenog prostora bili smo počašćeni pratnjom oldtimera iz Koprivnice ...

... uz strogu pasku zastrašujućih kandelabera

     

Pozdravio nas je i kum Bučijade, moj omiljeni komentator Mićo Dušanović

A sad ono zbog čega smo došli, komentar bi samo smetao

   

I na kraju štand koji mi se posebno svidio, vrlo ukusno uređen, sa prekrasnim, raznolikim i vrlo lijepo ukrašenim primjercima buča. Nadam se da ovo dvoje simpatičnih ljudi neće smetati što sam stavila njihovu sliku. Nažalost, izgubila sam njihov mail, pa im nisam mogla zahvaliti za recepte.

U šetnji gradom susretali smo ljude-buče

... i opet koprivničke oldtimere


Nakon svih ovih ljepota pobunili su se želuci, pa smo ih morali umiriti specijalitetima, pogađate, od buča.

MPK i ja odgađale smo povratak do zadnjeg trena i skoro zakasnile na vlak.
Bilo je teško rastati se od ovog šarenila, preslatkog gradića i izuzetno gostoljubivih i dragih njegovih stanovnika. Hvala im!

(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 08:37
Jako zgodno.Vi koji ste blizu.... A mi ćemo uživati u slikama!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:14
Nana hvala ti na ovim slikama od lanjske bučijade. Nadam se da će ove slike dodatno animirati nekoga, a pogotovo zagrepčane koji mogu doći vlakom.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 16:06
Skroz ste me zbunile(jer ne čitam tekst samo beljim u slike)Ok,prošla 2 puta i sužilaaaa,to su lanjske slikesmile42
 
Joooj kak bi ja tamo išlaaaa,sa nekom prikolicom da malo tikvi poharačimLOL
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 23:27
Shasha, pa dođi Wink.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 23:26
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 21:43

Zbog radova koje sam imala cijeli tjedan nisam mogla biti na cijeloj Bučijadi, ali poslije 12 sati nazvala me Mari5510 i veli ja sam u Ivaniću, pa sam i ja odjurila....

pa evo slikica:
bučijada
za početak evo Mari i ja pored Bučka
bučijada
pa samo Bučko, vidite kako se smije
Bučijada
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 21:51
Ovo bi valjda bilo strašilo u kukuruzu - čuva kukuruz i buče
bučijada
ježurka ježić se skriva ispod česme ( đerma)
bučijada
pa đeram
bučijada iza su bale slame i buče - igraonica za djecu, lijevo od đerma su košnice ( mislim bez pčela Wink) i u ovoj "piramidi" su kokice
bučijada uz zid kukuruzovina, buče, suho lišće - domaći ugođaj i manje-više "domaće" buče
bučijada
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 21:59
Pa smo krenule u obilazak štandova
bučijada
pa košara puna simpatičnih bučića
bučijada
pa malo domaćih proizvoda - mislim da su to višnje u rakiji, pa jastuci - ručni radovi, oslikane marame ili šalovi i sve ukrašeno naravno - bučama
bučijada
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:07
zatvoreni dio tržnice
bučijada
škrinja za mliječne proizvode "obučena" u vez i naravno izloženi sirevi
bučijada
pa opet štand ukrašen vezom, a na njemu buče i bučice, papričice, šareni kukuruz, suhe sjemenke, ma svega je bilo
 
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:16
bučijada
ovo izlaže gost - mlečanin, sve eko proizvodi, med, smokve i delicije od smokava
bučijada
a sa druge strane štanda su poluprazne košare - znači da se stržilo Wink, a i tepsija koja je bila prazna, a vide se i boce, znači i za jesti i za piti Big%20smile
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:26
bučijada
ovome štandu nije potreban komentar....
bučijada
pa opet štand sa bučama i domaćim proizvodima, a gospođa koja mi se lijepo smije inače prodaje cvijeće.....
bučijada
meksički krastavac - kako mi je objasnila gospođa koja ga prodaje i izlaže, jestiv na salatu, može se pohati, ima samo jednu sjemenku iz koje bi trebala za mjesec ili malo više izaći biljka ( u kući)..... kupila sam pa ćemo vidjeti....
bučijada
šareni cugi i desno patišoni
bučijada
pa malo tekućih specijaliteta
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:36
A sada ću vas bombardirati sa slikama buča, toliko je raznih i neobičnih da se ja nisam mogla odlučiti ove ću slikati ove neću, ... pa evo
bučijada
buče, kukuruz, cugi i mušmule
bučijada
buče - glatke, grbave, " krastave", šarene, male i velike
bučijada
bučijada
a kakvih je tek tu bilo, ali ima i graha....
bučijada
bijele, žute, narandžaste, šarene.....eko sjeme, eko buče
bučijada bučijada  
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:37
Baš smo se lijepo provele! A svirao je i neki bend na ulici, probavale, proizvode i kolaće od buče i još je bilo i rakije stare 8 godina ali to nisam probala, tek na stanici sam čula kako su neki ljudi kupili,ovo je bilo daanas,da se netko ne zabuni" !najfriškije vijesti od Kat.reae,a ja potvrđujem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.