Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 44>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 14:09

jooooooj koliko prekrasnih radova! inače ne nosim narukvice, al ove tvoje voćne su me osvojile! prekrasne su! a tek privjesci......

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 22:58
Ja sam toliko oduševljena da ne znam kako to ni napisati. Nakit je savršen, anđeli prekrasni , a jaja uf...posebna. Oduševljena sam. Hoće li biti još onih krutih narukvica u jednom dijelu. Joj kako sam ovo objasnila
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 01:46

Hvala, hvala.... Krasne su vaše riječi Embarrassed

 
Draga Saara, ako si mislila na ovu, da, da bit će ih opet, kroz jedno mjesec dana. Sad radim na drugim projektima, pa ne stignem, a s njima je stvarno jako puno posla.  
 
  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 09:30
Prekrasne su! Volim lila, u svim tonovima smile71 
 
(dali lakiraš kistom ili sprejom?)
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 17:39
smile170 Hvala puno, draga Monna! Uglavnom sve predmete lakiram kistom, jer koristim lak na vodenoj osnovi kojeg nema u sprayu (ili ja to barem ne znam). Akrilni lak za polimernu glinu ne koristim, jer nisam zadovoljna rezultatom. Sitne stvarčice, poput voćkica ili malih perlica jednostavno na čačkalici umočim u flašicu s lakom i onda pustim da se ocijede, uz malo pomaganje kistom. To mi je, ujedno i najteži dio rada s polimernom glinom, jer se doista rad može pokvariti, a kistova imam nekoliko samo za tu namjenu. Nakon pranja u tekućoj vodi čuvam ih omotane komadićem papirnog ručnika natopljenog alkoholom.
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 19:56
sve sam ja pregledala... i nakit i jaja i anđelke. i još imam ovakav izraz lica smile70
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 20:44
Ah, draga Anastazija, puno hvala, stvarno mi je iskreno drago da ti se svidjaju moji radovi Embarrassed
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 23:01
Danas vam predstavljam nekoliko posve drukčijih komada nakita, koji baš neke veze sa cvijećem nemaju (s iznimkom prvih naušnica), ali su radjeni s istom strašću.... Sve uglavnom polimerna glina, jabučica od epoxy smole "zamrljane" a čime drugim nego starim sjenilom za oči Wink te posljednja ogrlica u nizu moji skromni pokušaji sa žicom, dakle posrebrena žica, češke perlice i jedno zgodno srce boje lavande od mutnog stakla....
 
     
      
 
  
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 00:25
smile39 kakvi lijepi komadi nakita!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 00:52
primavera dobro da si nam doslasmile126,tvoj nakit sam vec vidjela na ns,i drago mi je sto si nam i tu pruzila priliku da uzivamo u njemu,stvarno je predivansmile55
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 01:00
draga primavera jako mi je drago sto si došla na ovaj forum. tvoje radove poznajem od prije,sto reći za njih već da su fantastični,a nakit je zbilja wow,pogotovo ona ogrlica!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 17:27
Drage djevojke, drage Monna, Kaća i Rose, puno vam hvala što posjećujete moju galeriju i obasipate me krasnim komentarima  Stv arno ste prava srčeka.
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 19:00
Primavera, uvijek rado svratim škicnuti ima li novih radova Wink...ja trenutno radim nakit sa TLS-om, no još ga čeka lakiranje pa nema slikica kod mene
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 20:19
Da da na te sam mislila jako mi se sviđa. Mislim da bi meni najbolje išla uz moje kreacije sivo-crno crvena recimo...ali ti radi po svom naravno pa kad bude pokaži da trgujemo. Ako ti nije problem pošalji pp kad ih bude da pogledam da ne promašim slučajno
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 20:51
zaista radiš divne stvariSmileSmileSmile primi iskrene izraze divljenja...
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 22:58

Drage djevojke, umjesto pojedinačnih zahvala velike puse vam šaljem 

@Draga Monna, s nestrpljenjem čekam da se tvoj nakt u TLS-u polakira i osuši i da nas ponovo razveseliš s još jednim vidom tvoje umjetnosti i umješnosti.

@Saara, draga moja, imat ću u vidu tvoje boje, što i neće biti jako teško, jer i ja volim tu kombinaciju boja.
 
@Draga Mamaa, hvala ti još jednom na komplimentu, mislim da je udivljenje obostrano...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 00:32
rado svratim u tvoju galeriju jer radiš tako lijep, zanimljiv nakit. smile78
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 13:14
Iskrena hvala, drago More
 
Koristim priliku pokazati vam još nekoliko slikica mojeg nakita, koji je uglavnom već našao udomitelje Wink
 
Za početak malo žice i poludragog kamenja, neka vrsta ahata, začinjeno s nešto šifon trake  
 
Zatim, poprilično dugačka "lančana" ogrlica, poklon za moju pokćerku, kombinacija drvenih i perlica od polimerne gline, a može se nositi okrenuta u svim smjerovima
 
Jedna od mojih najdražih ogrlica, zovem ju "Prvi koraci" jer je nastala na samim počecima moga bavljenja polimernom glinom, kada još nisam ni znala što se sve s njom može napraviti  
 
Ovu sam ogrlicu radila za Hand Made Fest u Puli 2007., jednostavno mnoštvo nizova sitnih perlica, spojenih na raskošnu kopču i dojam malo "pojačan" nepravilnim kolutom od polimerne gline s utisnutim pečatom
 
Poklon koji je otišao u daleki Meksiko, mami našeg dragog prijatelja za rodjendan i sjećanje na prijatelje iz Hrvatske  
 
Takodjer poklonjena, jednostavna ogrlica od raznobojnih perlica bakrenih nijansi, štos je samo u ovom čvoru, a moja kuma ju jako rado nosi
 
Sljedeće dvije ogrlice su takodjer bile poklon, za meni najdražu prijateljicu, prvo jednostavan preplet crnih, sivih i srebrnih perlica, a druga čips od ametista, žica u boji (ljubičasta) namotana oko prozirnih perlica   
 
Još malo perličarenja, u kombinaciji sa školjkicama, malo komercijale koju, za razliku od nakita kojeg ja preferiram raditi, nije teško prodati. Uglavnom perlice, što drvene, što staklene, što plastične, malo školjkica i voila...    
 
I na kraju, opet jedan rodjendanski poklon, za meni jako dragu osobu koja voli pinky nijanse
 
Eto, od mene danas toliko, nadam se vašim komentarima i kritikama, uvijek ih s radošću čitam i sretna sam što posjećujete ovu moju malu galeriju.
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 14:44
odlično primavera,nadam se da je nesto od nakita i ostalo,nesto mi se jakoooo svida
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:03
Hvala ti puno, draga Rose Smile Od ovdje prikazanoga vrlo malo je ostalo... samo se ti javi ako ti se nešto svidja, radim ja i po narudžbi  Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.