Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sirom Bosne i Hercegovine...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sirom Bosne i Hercegovine...

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sirom Bosne i Hercegovine...
    Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 17:09
Da ne bih otvarala temu za svaki grad,mislim da bi bilo lijepo imati ih sve zajedno..tako da svi vi koji imate slike iz BiH mozete ubaciti ovdje..Oni koji nisu nikada bili tamo putem nasih slika ce uzivati u ljepoti gradova,prirode,cvijeca Embarrassed a ostali ce se prisjecati "starih dana" Tongue...
 
 
 
"setnju" Smile bih zapocela s mojim rodnim gradom..
 
 
                             -Srebrenik,otvoreni grad umjetnosti-
 
(Stari Srebrenik,jedan od najstarijih gradova srednjovjekovne Bosne danas je savremen moderan grad u Tuzlanskom kantonu! Svake godine se organizuje medjunarodna manifestacija "Srebrenik-otvoreni grad umjetnosti-OGUS"  ciji je cilj ocuvanje i promocija Starog grada Srebrenika i koja ima zanimljv program:predstave;izlozbe;koncerti;promocije...i odrazava se polovinom avgusta mjeseca!! Tako da cu i zapoceti predstavljanje Srebrenika s prelijepim slikama Stare kule Gradine o kojoj se prvi put u istoriji pise daleke 1333 godine...a za nju me vezu i jako lijepe uspomene...ovdje se su se slavili rodjendani,01.maj Tongue...)
 
 
 
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 18:08
A evo i par slika iz Srebrenika...bila sam u frci zadnji put kad sam bila tako da nisam imala vremena slikati ga bolje ali to cu ostaviti za sledeci put Wink..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 21:50
 
                                                      - TUZLA-
                                  
                                                      (prvi dio)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 15:17
Ajme predivno, nadam se da ću još ove godine sve to vidjeti svojim očima uživo. Obožavam hodati gradovima, gledati tako neke čudne zgrade, kulturne spomenike, stare dvorce, baš super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 20:13
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ajme predivno, nadam se da ću još ove godine sve to vidjeti svojim očima uživo. Obožavam hodati gradovima, gledati tako neke čudne zgrade, kulturne spomenike, stare dvorce, baš super.
 
 
I ja se nadam Big%20smile...Hvala Trisa!! Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 21:15
 
 
    
                                          >> TRAVNIK-Plave vode<<
 
 
      (Izvor Plave vode,potok Hendek i rijeka Lasva su stoljecima davali poseban dah ovom dijelu grada,a zbog neprekidne vodene huke ova travnicka mahala nosi naziv Sumece. Kako pise Ivo Andric tu su se za turskoga zemana okupljali carsijski prvaci i raspravljali o "politickim" gibanjima  u gradu,a bez sumnje ovo je kroz historiju omiljena destinacija svakog ko je zeljan daha prirode! Tongue
Kazu "Zasto posjetiti Travnik"? Tongue...pa pored ove ljepote o kojoj sam vam pisala i poslije cu vam je prikazati i slikama iz mog albuma,u Travniku ima veliki broj ljepota za vidjeti (a sto se tice za pojesti Big%20smile,cevapi su ovdje...hmmmmBig%20smileBig%20smile)..
 
-STARI GRAD,izgradjen je u doba bosanske samostalnosti u prvoj polovini XV stoljeca;
-LUTVINA KAHVA;
-SAHAT KULE,Travnik jedini grad na svijetu s 2 sahat kule;
-SUNCANI SAT,jedini grad u BiH sa suncanim satom. 1886 zaljubljenici u  satove postavili su suncani sat na Hadzi Ali-begovu dzamiju...
-KONAK,rezidencijalni dvor 77 vezira...
-DZAMIJE...
-TURBETA...
-CRKVE KATOLICKE...
-PRAVOSLAVNA CRKVA...
-ANDREJEVA Kuca...itd,itd...Smile
 
Ja nazalost,kazem nazalost jer nisam stigla obici sve ovo ali vraticu se u avgustu Big%20smile,imam slike samo Plave vode gdje smo popili kaficu i evo kako to izgleda Wink :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A evo stigla je i kafica Big%20smileBig%20smile:
 
 
Lutvina kahva :
 
 
A na ovoj slici se malkice vidi Stari Grad Wink :
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 21:45
prekrasno..hvala ti na otvaranju ove teme i prekrasnim slikicama...osim što obožavam stare građevine oduševljena sam posluženom kavomWinkSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 22:23
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

prekrasno..hvala ti na otvaranju ove teme i prekrasnim slikicama...osim što obožavam stare građevine oduševljena sam posluženom kavomWinkSmileSmile
 
 
Hvala tebi Embarrassed,a sto se tice kafice i ja sam se odusevila Big%20smile...moja prijateljica Giulia(koja obozava kafu i cigare) je rekla da je ovo mjesto za nju i da ce svoj godisnji provesti u ovoj kafani LOLLOL....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 10:32
EEEEEEEhhhhhhhhhhhh,tu smo mi ispijala kavu,pravu s ratlukom,odmarali se pre nego nastavimo dalje(Zadar-Loznica),e vratila si mi fine uspomene
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 10:57

Krasno, baš sam uživala

Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 19:27
hočemo još!!!!!,hočemo još!!!!!....
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 23:26
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

EEEEEEEhhhhhhhhhhhh,tu smo mi ispijala kavu,pravu s ratlukom,odmarali se pre nego nastavimo dalje(Zadar-Loznica),e vratila si mi fine uspomene
 
 
Kako je to lijepo kad se "slikom" mozemo vratiti u proslost Tongue...zato ih ja i volim izradjivati..listati Albume i "prisjecati se!" TongueTongue...
 
Veliko cmok gioiaa...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 23:27
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Krasno, baš sam uživala

 
 
Sretna sam zbog toga Big%20smile...Hvala..!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 23:28
Originalno poslano od člana skitnica skitnica napisao:

hočemo još!!!!!,hočemo još!!!!!....
 
 
Naravno WinkWink...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 00:17
Originalno poslano od člana skitnica skitnica napisao:

hočemo još!!!!!,hočemo još!!!!!....
Mogu samo citirati skitnicu.
Moja sječanja na Bosnu prilikom nekog prolaza prema moru ( ili povratka) su isto vezana uz ovakve bistre vode. To me je oduševilo.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 20:46
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Originalno poslano od člana skitnica skitnica napisao:

hočemo još!!!!!,hočemo još!!!!!....
Mogu samo citirati skitnicu.
Moja sječanja na Bosnu prilikom nekog prolaza prema moru ( ili povratka) su isto vezana uz ovakve bistre vode. To me je oduševilo.
 
 
Potrudit cu se ubacim par slika ovaj vikend,jer kod nas kisa "sipa"... malo mi je zao jer sam trebala biti u planini ali opet drago mi je jer mi treba kisnice za kaktusa/sukulenata-da ih zalijem Big%20smile...Hvala ti...Embarrassed
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 13:16
Evo sam malo slikao planinu Treskavicu!














Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 15:01
WoW Shocked Montokuc...prelijepe slike...genziana je tako njezna,volim ovaj cvijet...planina,jezerce...prelijepo!!!!!! ClapClapClap 
Hvala ti sto si s nama podijelio/la ove predivne slike!!! Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 22:53
Džomba, mnogo si me obradovala otvorivši ovu temu. Toliko ima predivnih mjesta i krajeva.Zašto ih ne pokazati i drugima.Još jednom  HVALA na ideji.                                                                                                   
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:00
Originalno poslano od člana nuna nuna napisao:

Džomba, mnogo si me obradovala otvorivši ovu temu. Toliko ima predivnih mjesta i krajeva.Zašto ih ne pokazati i drugima.Još jednom  HVALA na ideji.                                                                                                   
 
 
Ma ja sam ti puna ideja,samo trebam imati vremena za sve LOLLOLLOL...u avgustu sam opet u Bosni i naravno bit' ce novih slika a do tada trebam ubaciti slike s Vrelo Bosne..ali internet me zeza pa mi treba dosta vremena i strpljenja(prije svega Confused)...Big%20smile.... Hvala tebi Embarrassed i ocekujem i od vas slike Wink!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.