Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bolest oleandera
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bolest oleandera

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
rope View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rope Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Bolest oleandera
    Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 13:50
 
prosle godine su mi propala dva oleandera na terasi. pocelo je sve s bijelim mrljama (pjegama) da bi se na kraju oba osusila.
ove godine sam promijenio zemlju i posadio nove oleandere. od prije par dana ponovno su se pojavile te bijele pjege/mrlje i bojim se da je i s novim oleandrima gotovo. zna li netko o cemu se radi i sto mi je radit?
r.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 10:07
Oleandre zimi treba zaljevati mlakom vodom i držati u svijetloj prostoriji ali još nisam čuo o bijelim mrlama, pjegama......da li se promjene u neku drugu boju?
U Njemačkoj znam da prodaju neke tablete koje nisu baš jeftine ali mogu pitati svoju susjedu kako se zovu
Na vrh
rope View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rope Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 15:46
hvala na odgovoru, ovo su sad nove biljke kupljene pred dva mjeseca.
 
prosle godine je pocelo s tim bijelim mrljama kao na slici, nakon cega su se listovi poceli susiti, izvijati i potpuno su se izdeformirali. po stabljikama su bile i nekakve tamne mrlje. nakon toga se cijela biljka posusila. sve skupa je izgledalo gadno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.