Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje slike

 Odgovori Odgovori Stranica  123 17>
Korisnik
Poruka
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moje slike
    Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:41
Nova sam na ovom forumu i otovila sam novu temu da pokažem što imam
od svojih radova koji su mi ostali kod kuće. Cijelo popodne se ja i moj sin mučimo da slike stavimo na forum, ukoliko neće biti baš dobro, molimo za oprost te se nadam da će ubuduće to sve ići lakše.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:49
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:50
Moj prvi rad, visi na zidu...
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:53
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:54
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:56
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:58
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 13:59
                                               
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:01
                                                 
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:02
                                            
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:05
                                              

Ove idu na ljeto u staru kamenu kuću...
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:07
                                                   
                                                                              

Crno bijela kutijaza olovke i sat rađen na tečaju salvetne tehnike....
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:10
                                                                                                                                                                                                                  

Kutija sa priborom.....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:10
predivno....dobro došla....baš mi je drago da si nam pokazala radove Smile
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:12
                                                                                                                                                                                                                  

Kutije za naočale-rađeno za rođendan....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:42
Wow, pa tu imamo pravu slikarsku ruku... Prelijepo slikaš, draga Brani, sve mi je super, naročito vrlo maštovito oslikane boce, pa slike za zid, makovi, žito, kale... teško je sve nabrojati... a ovo posljednje doista pravo remek djelo. Svaka čast i samo nastavi s nizom fotki jer su pravi praznik za oči
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:44
                                                                                         


Rađeno 2007.-(noga u gipsu)
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:46




Oslikane pločice u mojoj kuhinji...
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:49




Rađeno na staklu poslije tečaja salvetne tehnike....!!
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 14:50
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.