Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monarda - Indijanska kopriva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monarda - Indijanska kopriva

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 09:30
free, dobila sam malecku biljčicu koju treba čekati da naraste (ako prezimi naravno) Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 12:44
Nadam se, Kontesaa, da nisam zakasnila, ostavi je za mene,  a ja ču za to vrijeme držat fige da naraste vvveeelliiikkkaaaa!!!!

Oduševile su me tvoje monarde, neka narastu velike, sa puno sjemenčica!!!!smile169
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 17:36
kad ih ima 80 vrsta, jel tu spada i Dubrovački gospar, kako ga naziva antonija
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 22:06
Dobila sam dvije male od Waterlily i posadila ih van u zemlju.
Da li mogu ostati tako ili ih trebam unijeti unutra?smile92
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 10:11
mari,mislim da ti monarda nije gospar, gospar je jacobinia, pogledaj u trajnice, ima ti o njemu!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 14:13
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

Dobila sam dvije male od Waterlily i posadila ih van u zemlju.
Da li mogu ostati tako ili ih trebam unijeti unutra?smile92


Ja sam svoje ostavila u basti, nadam se da cu ih imati i sledece godineWink,
Lepa, aromaticna biljka sa cvetom koji jako dugo traje.



Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 21:33
Free - koliko se sjećam ja sam ti poslala dvije boje monarde: ljubičastu 'Blaustrumpf' i roza 'Beauty of Cobham'.

kontesaa - mislim da nebi trebalo biti problema oko prezimljavanja. Kod mene su prezimile.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2010 u 14:00
Nataly, nisam ja zaboravila da si mi ti poslala, ja ih i zaštitila bocom od hladnoće, ali sve se bojim da ih jučerašnjih -21 nije pokosilo!!!!  A tak su krasne, pogotovo ove crvene i ljubičaste!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 13:12
Natali, kada krene tvoja sa prvim lističima, molim sličicu, imam označeno gdje je posađena, ali htjela bih, kada idem prema mjestu gdje je posađena zamišljati njezine listiće, a kada dođem do nje, vidjeti upravo takve listiće!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 17:52
Tek sam sad vidjela tvoje poruke Free.
Idućih dana ću pogledati ima li naznaka od monardi pa ću slikati, mada mislim da je još prerano i da će možda kod tebe prije niknuti...Tongue

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 11:55
Nataly, kod mojih krasotica još nema naznaka života,svako malo virim, dobro još da ne čeprkam, ali da jedva čekam prvi znak života, smile131 još samo to nisam sa njima pokušala, ali ako treba bit će i karaoke!!!

Samo da se temperatura popne na barem 15 ali koje sam ja sreće još će to biti ali minus!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 13:16
moja jedina je nestala..jel moguće da ju je ovo ludo vrijeme sredilo ?
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 13:23
smile64Draga OTOK i JAGODA,
te vaše indijanske koprive,monarda,tako lijepe,stvarno širite mi horizont.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 18:02
još oko tri tjedna i ja ću provjeriti jesu li moje preživjele zimu u senjskom vrtuSmile
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 18:58
Upravo sam ih ulončavala, živa sam se smrznula. Ne bi ih prepoznala po listićima da nisam napisala etiketu. Potpuno drukčije izgledaju kao odrasle biljke.   
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 19:47
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

moja jedina je nestala..jel moguće da ju je ovo ludo vrijeme sredilo ?


mozda ce izbaciti iz gomolja, a mozda su vrijeze negdje zalutale (brzo hodaju te biljke).
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 10:39
evo za sve koji ne znaju kak izgledaju bebe monardiceWink




Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 13:09
Za one koji ne znaju  lako niče iz sjemena ali ako se posiju na proljeće cvjetaju tek  iduće ljeto.

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 18:47
Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:

Free - koliko se sjećam ja sam ti poslala dvije boje monarde: ljubičastu 'Blaustrumpf' i roza 'Beauty of Cobham'.
Ma vidi tko ovo ima... Moja draga Nataly?
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 19:28

Tako si me lijepo oslovila da ne mogu a da te ne pitam: treba li ti ljubičasta monarda? Sad vidim gdje je, do sada sam samo nagađala...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.