Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monarda - Indijanska kopriva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monarda - Indijanska kopriva

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 21:01
Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:


Tako si me lijepo oslovila da ne mogu a da te ne pitam: treba li ti ljubičasta monarda? Sad vidim gdje je, do sada sam samo nagađala...
Na sljedećoj kavici draga ako može Embarrassed
Hvala ti!
Heart
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 17:44

MiraK smile78
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:31
Curee moje,
monarde su vam prekrasne.
Mimar,Naralyi ostale vlasnice Clap.Mislite i na mene kada budete dijelile,hvala.smile213
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 14:07
belina budi sigurna u natali ta kad ti obeća ne zaboravlja  i meni je jesenas obećala i nije zaboravila neki dan sam dobila pošiljku i već ima par listića, hvala ti i ovdje natali za monardu jedino čekamo da vidim koja je boja.smile79
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 19:58

I moja-Natalyna malecka ljubičasta odlučila da me obraduje, provirili prvi listići, velika ili mala ima sada par centimetara i samo jednu grančicu ali meni je bitno da je preživjela zimu, sada samo čekam da stasa!!!

A možda me i roza iznenadi, za sada nema nikakvih naznaka iznenađenja, ali i sa ovom ljubičastom sam sretna!!!  Nataly, smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 22:10

O Isuse! Drage moje, baš vam hvala na ovim lijepim riječima.

Fany, tebi je došla minijaturna pošiljka (znaš i sama) jer nisam bila sigurna hoće li uspješno preći granicu. Mislim da je ljubičasta.....

Belina, kad podijelim obećano i kad vidim situaciju - javit ću ti se...

Free - držim fige i za rozu....

Hug
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2011 u 00:17
draga moja natali  bitno je da si ti svoje obećanje ispunila i mene obradovala a o veličini nećemo prićati ako bude sreće biće ona velika i lijepa biljka,kažem ti da već ima 2 listića, bićeš izvještavana o njenom rastu  , a za tebe smile79
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 22:46
Hvala Nataly za monardu na kavi kod Korijenka. Zasadila sam na 3 mjesta i sada čekam da raste. Ljubičasta je, koliko se sjećam da si mi rekla ...?
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 19:52

Nataly, moja-tvoja ljubičasta raste!!!!  A rozu bi ti mogla sliknuti da vidim listiće!!  Kod mene nešto raste, listići izgledaju kao monardini ali više širi i svjetlo zeleni nego kod ljubičase, Daj slikni svoju roza da usporedim, jel to-to!!  A ja držim fige u međuvremenu!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 06:46

Ok, Free.. u gužvici sam ali se nadam da ću se sjetiti slikati kad budem s aparatom trčala po vrtu.

Mira, kasnim sa odgovorom (nisam skužila pitanje na vrijeme). Ljubičasta je ona koju sam ti donijela.


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 11:22
Nataly nas je jučer obradovala s hrpom monardi. Sve su negdje isparilesmile96ali u jednoj teglici, koja je bila namjenjena Jagodi bilo ih je četri, pa su dvije ostale kod mene (jedna meni, a jedna Belini). Belini ću isporučit danas, a svoju idem posaditi u vrt.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 21:34
Draga Nataly!
Monarda je vesela u mom vrtu,biti će mažena i pažena,
javi mi koja je boja,da mogu dalje u potragu.Hug
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 02:15
Belina da ja odgovorim umjesto Nataly, boja bi trebala biti roza, a ako trebaš crvenu imam ih dosta pa će biti i za tebe...Moje crvene počele su lagano crveniti, pa će uskoro biti i slika...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 06:41
dobro,dobro,bilježim se sa štovanjem.smile78
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 10:07
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Belina da ja odgovorim umjesto Nataly, boja bi trebala biti roza, a ako trebaš crvenu imam ih dosta pa će biti i za tebe...Moje crvene počele su lagano crveniti, pa će uskoro biti i slika...WinkWinkWink
A valjda će i moja roza  od Nataly izdržati tramake.
Jagoda, blizu si mi... ja tebi kaktuse a ti meni crvenu monardu Wink
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2011 u 23:31
Prekrasan cvijet bez kojega sam ostala Unhappy
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 21:48
Moja na 3/4 ocvala crvena monarda!



Moja-Jagodina crvena monarda...
...na jednoj grančici ko da su dva cvijeta...





Anči, ak još uvijek tražiš,(mislim da je moja dala mlade, pa ak trebaš,) javi se kad misliš da je dobro razdijeliti biljku...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2011 u 23:44
Lovro, da li ima sjeme?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2011 u 08:28
Milice, imam tek prvu godinu, pa još nisam "dobro proučila"?
Ukoliko bude kaj, pospremat ću, naravno!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 21:36
Monarda se može razmnožavati lako sjemenom. U proljeće sijati u posudice i na prozor. Poslije prebaciti vrt . Tek iduće godine će procvjetati.
Ovo je moja crvena. Ona cvjeta prva ,a nakon nje ide ljubičasta,  roza,  pink i bijela.





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.