Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monarda - Indijanska kopriva
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monarda - Indijanska kopriva

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2012 u 00:44
Mimar i kod mene su krenule ali tek nekoliko cvijetova...Još malo pa će se crveniti jedan dio vrta...
Vidim da su kod tebe i margarete kreule, kod mene još nisu. Lijepa je crveno bijela kombinacija
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2012 u 00:49
Mislila sam da je kod vas toplije i da su vec cvetale . Imam ih na nekoliko mesta i zanimljivo je da su prve cvetale ove koje su u najvecoj senci, ostale na punom suncu tek se spremaju.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2012 u 02:34
Ma nisu kod nas još cvijetale izgleda da prije počnu kod vas. Idući će tjedan biti eksplozija jer su u pupoljcima..Volim monarde kad ih ima puno na hrpi jer onda se vidi njihova prava ljepota..
sutra je novi dan
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2012 u 06:47
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Ulaze u sezonu  suPrekrasne  ti,Mimar, moje su još bez pupova, a na moru sam.

"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2012 u 20:31

Napokon su i moje monardice procvjetale. Sad me zanima trebam li nakon cvatnje odrezati taj cvijet, kako bih joj dala snage za nove cvjetove ili ne?

Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2012 u 14:48
Začudo, moje crvene i lila cvatu već mjesec dana !!  A cvijetovi su isti kakvi su bili na početku !!  Ni kiša, svako malo, ni sunce, nemogu im ništa !!  Neuništive su !!  A za sljedeću godinu ih rasadim po cijelom vrtu, jer sam oduševljena njima !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2013 u 10:59
ja imam ovu fire ball


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2013 u 21:58

Nona, jako lijepo izgleda tvoja monarda. Ja imam rozu, a lani sam dobila i crvenu, ali ne izgleda tako bogato. Nadam se da mi ove godine bude bolje izgledala (ako je uopce prezivjela).
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2014 u 09:14
Cvetaju monarde Smile



Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 22:38
Sljedeci tjedan bih i ja konacno trebala imati jednu ljubicastu. Morat cu nabaviti i ostale boje. Slike su prekrasne. Pretpostavljam da je uzivo jos bolje.
Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2016 u 22:03
Je li se nekome dogodilo da mu je monarda procvala u drugoj boji nego što je očekivao? Moje 'crvene' su upravo otvorile pupove u cvijetove čiste nepatovrene r.o.z.e boje:(((
a imam već jedan grm roze i jedan 'plave' i izgleda na kraju nijedan crvene:''(((
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,938 sekundi.