Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bakopa – Bacopa Cabana
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bakopa – Bacopa Cabana

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka
brunda View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brunda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 14:34
A ja sam je sad po prvi put kupila i posadila sa surfinijom jer sam pročitala da podnosi jako sunce Confused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2014 u 22:06
Da bacopa podnosi i jako sunce ali treba ju redovito zalijevati jer ne voli da ostane suha i žedna...
Tada zna malo odgoditi cvatnju, stoga valja obratiti pozornost i redovito ju umjereno zalijevati
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2014 u 23:42
Svake godine imam bacope jer ih obožavam. Pazim da im osiguram djelomično osunčan položaj jer sam primijetila da im to najviše odgovara. Svakako izbjegavam zapadni položaj. Ljetno popodnevno sunce im sprži listove koji postaju smećkasti, gube onu lijepu zelenu boju. O zalijevanju i prihrani je već rečeno.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Elenaana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2018
Lokacija: Sisak
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Elenaana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2018 u 21:07
Dragi forumasi....pitala bi vas jedno vazno pitanje za mene ...gdje bi mogla ili ima ova stranica odgovor ...ocajno trazim plavu bakopu ili u sjemenu ili kao sadnicu ....imam bjelu i ljubicastu ali plava mi je najdraza ...treba mi za balkon ....predivno izgleda u kombinaciji sa bjelom ....ljubicastavje malo drugacija i ne uklapa mi se ...ako mi mozete pomoci bila bi vam zahvalna
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2018 u 22:48
Kod mene na placu (ZG Dubrava) često imaju bakope, ali nisam obratila pažnju na to ima li plavih. Pogledat ću u subotu, tada je najveća ponuda.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.