Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - izrada nakita
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


izrada nakita

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 22:15
jako lije nakit...bravo za dvije kreativke...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 09:22
Wink...lijepo je kad mama i kćer dijele ljubav i kreativnost, i još k tome rade tako lijepe stvari...Smile
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:49
lijepa moja...dibvnog li nakita...spretnih li ruku...svaka čast...a kako je učtelj dobar, ni učenik nije mogao biti loš..
žjako lijepo to vi radite..svaka čast...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:11
 
Cure moje puno vam hvala, ali moram reči da je učenica nadmašila učitelja
ANĐELKA
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 10:51
jako zanimljivo i raznoliko...bravooooooooooo
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 18:47
Clapsuper radovi...bravo
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 09:43
Predivan nakit!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 18:54
Napokon sam uspjela nešto uslikati.
ovo je radila moja kćer
013
 
012
 
011
 
009
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 18:56
A ovo sam radila ja
Picture%20024
 
Picture%20026
 
Picture%20021
ANĐELKA
Na vrh
miki View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 20:53
Jako lijep i zanimljiv nakit Smile
Na vrh
stella133 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stella133 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2009 u 20:55
pozdrav curke!
svaka cast na nakitu jako je lijep!
evo malo da vam predstavim i svoj nakit pa svaki vaš komentar dobro je došao
http://public.fotki.com/snjezana33/stella/
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 08:08
plava sa pločicom je definitivno moj favorit.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 08:50
Draga Anđelka jako lijepi nakit narukvice volim pa su mi one favorit a i ova plava ogrlica. Prekrasni radovi
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 08:55
Anđelka, jako neobičan nakit i lijep! Ovaj zadnji tvoj uslikani uradak je moj favorit!smile93
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 16:35
kćer ti radi jako lijep nakit Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 07:49
Puno Vam hvala. Drago mi je da Vam se sviđaju naši radovi!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 11:52
Draga Anđelka, super mi je što radiš skupa s kćerkom i odlično vam ide... Prema svom ukusu izdvojila bih prvu tvoju - crne i prozirne perle na lancu - i ovu prozračnu i nježnu zadnju tvoje kćerke, koja se može nositi skoro uz sve. Jako lijepo
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:24
Malo narukvica
 
 
Picture%20012
 
Picture%20013
 
Picture%20023
 
re%20010
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 13:30
smile141
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 21:39
Mene, kao i obično, najviše oduševljavaju radovi u polimernoj glini, pa je tako i ovog puta... Obje narukvice su vrlo štosne, naročito smedje-bakrena smile141, ali, ako se nećeš ljutiti dala bih ti (ili tvojoj kćerki, jer ne znam koja ih je radila) jedan mali savjet: svaku perlicu ili bilo što drugo što radiš od fima ili neke druge polimerne gline, nakon pečenja i nakon što se dobro ohladi, jako je korisno pobrusiti finim vodenim brusnim  papirom (vodeni je zato jer se njime može brusiti pod vodom).
 
Preporučam ti nekoliko debljina: 280 - 500 grita (mjerna jedinica koja piše na svakom arku) za prvo, grubo brušenje, te 600 i 1000 za fino. U jednu veću zdjelu ili lavor staviš hladne vode, par kapi sredstva za pranje sudja, otkineš komadić brusnog papira i namočiš ga u tu vodu i kreneš brusiti, naravno ne previše da ne izvitoperiš željeni oblik. Za što bolji izgled pobrusiš još malo i s ovim jako finim od 600 ili 1000 grita, ispereš perlice ili predmet pod tekućom vodom i dobro obrišeš. Nakon toga možeš ih ispolirati običnim komadom starog jeansa do takvog sjaja da uopće ne treba lakirati.
 
Nadam se da će ti ovaj savjet pomoći da ovako zanimljive radove poput ovih narukvica učiniš još interesantnijima i da te ovaj moj savjet neće zasmetati...a možda će još nekome pomoći, konačno, možemo reći da smo počeli s uvodom u radionice smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.