Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne heklarije i vezarije... :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne heklarije i vezarije... :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: natine kućne heklarije i vezarije... :-)
    Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 23:01
kako ne bismo skrenule sa teme i dobile malo po smile232 jer smo o ovome razglabale na drugoj temi, ovim radom svečano otvaram i ovu galeriju u kojoj će biti riječi o mojim kućnim heklarijama i vezarijama....
radovi su doista stari...nastali za vrijeme mojih studentskih dana i prvih godina braka prije nego je na svijet stigao  moj sin...njegovim dolaskom prestale su moje heklarije i vezarije.... a ostale su lijepe uspomene koje rado stavljam po svojem pokućstvu...

ovo je rad na tzv. leakrilu sa koncem za goblene...ovo sam vidjela u nekom talijanskom časopisu, i morala probati...kako jako volim plavu boju...odabir je mislim, sasvim logičan, barem što se tiče boje...



i jedan detaljčić

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 09:15

čestitam na tvojoj novoj galeriji!

samo kakva je to galerija sa samo jednim radom? smile143  daj još!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 10:25
čekam sada tebe...ti si na redu...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 10:29
Sviđaju mi se boje!
Čekam još radova smile213
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 11:25
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

čekam sada tebe...ti si na redu...

 
mogla bi se načekati. sinoć sam išla malo vidjeti te slike. ima ih na 47 mjesta. prvo moram to srediti.
jel ti kasno tamo negdje u rujnu da to napravim?smile197
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 12:02
draga anastazija, moram priznati da mi je dugo čekati, a dok ti čekaš svih 47 mjesta dovesti u red, ja ću početi slagati slike...







Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:20
samo ti slaži... nemoj mene čekati
baš su ti lijepi ovi plavi na leakrilu. šteta da te taj palac muči da ne možeš to i dalje raditi.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 14:28
Draga Mnataša, sad si ti mene takla u žicu....Ne znam ima li koji forum na kojem se objavljuju vezene, heklane i štrikane stvari, ali ovo ti je ideja za 5, kaj za 5, za 10      Mislim da ću ti se i ja pridružiti jednog dana, vezenje je bilo moja prva ljubav još u djetinjstvu... Ono malo kaj mi je od radova ostalo moram tek uslikati, a do tada daaaaaaaj još slikica u ovu supergaleriju...
 
I da, najvažnije... super si "skinula" motiv iz talijanskog časopisa, a i ovaj drugi rad je prelijep... silno volim plavu boju  
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2009 u 15:46
drage moje, sada ste me potakle da i dalje i dalje slikam, i slikam...jer nažalost....samo to mi je i ostalo s obzirom na poteškoće koje imam sa palcem, pa više ne mogu vesti ni heklati...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 09:55
Samo slikaj! Click%20Me!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 10:58
još jedan rad na leakrilu, plavim koncem za goblen ijoš jedan motiv skinut sa talijanskog časopisa...
uz to je i opheklan plavim koncem za heklanje...
ispričavam s ešto nije dobro izglačan i što se na njemu vidi zub vremena (ima flekicu )...


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 11:56

smile141I onda se buniš kad ti kažem da si svestrana ....bravo draga moja, ponovno si me fascinirala....

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 13:48
hahah...imam ja još svestranosti...radila sam ja davno nešto i narukvica i naušnica od fimo mase...moram to isto poslikati pa pokazati...jendom...
sada se opet i sama guštam u ovims vojim radovima...otkada ih neradim, pomalo sami zaboravila na sve što imam...
hvala ti draga moja lula...smile79
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 15:44
Jedva čekam da vidim....Smile
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 12:08
i čekam.....smile61
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 12:19
a, joj...ti narukvice i naušnice čekaš...ajme, samo da riješim poslove po dvorištusmile158smile161onda ostale radosti dolaze na red...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 12:44
ovo je rad koji stoji kod mene u hodniku, i bez zaista imalo lažne skromnosti, ovo je nešto na što sam zaista iznimno ponosna...



i detalj

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 12:47
Mnataša kao što rekoh kod Anastazije, ovo su zaista jako vrijedni radovi!!!
Svaka vam čast na njima!!! Trebalo je za to imati strpljenja...
 
I na kraju, kako i ja volim plavu boju, tvoji radovi me zaista odmaraju i zaista sam uživala gledajući ih...smile141
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 09:26
Nato...imaš na što biti ponosna...na lijepu našu ponosna sam i ja, a moram priznati da sam i na tebe....koliko god to gordo zvučalo.
Ovo je trebalo napraviti.....slova posebno...fascinira tvoja urednost i ...ma opčenito ti kao osoba me fasciniraš. Toliko si kompleksna i svestrana osoba. Svi mi radimo svašta, ali ti svega čega se dotakneš, napraviš kako treba...do najsitnijeg detalja...i zato draga baš sam sretna što se mogu veseliti tvojim radovima.....smile89
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 09:43
 
Stvarno imaš na šta biti ponosna. Radovi su ti prekrasni!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,220 sekundi.