Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - ručni rad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - ručni rad

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 13:20
Eto draga da ti i ja pohvalim stolice, super su izgledom i jaaako su udobne za sjediti. Vjeruj mi ja isprobala, upravo sam ti popila kavicu za ovim stolom i malo muzevirila po cvijeću LOL
 
A stolnjak prekrasan, uh uprosti, malo sam ga poflekala kavicom. Sleepy
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 20:57
a to si ti bila?! nije valjda kava bila tak loša da si je proljevala po stolnjakuLOL drugi put navrati kad sam i ja kod kuće pa ćeš dobiti bolju kavu, a i stolnjak ćemo maknuti da se možemo opustiti.
ajde drago mi je da ti je barem bilo udobno kad nam se već nisi uspjela onda pridružiti na starom mjestu.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 13:24
Kavica je bila super, ništa se ti ne brini.
 
A za slijedeću " u živo" se nadam da ću biti prisutna!!!LOL
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 16:57
bas lijepo.....svidjaju mi se tvoji radovi ........bravo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 21:04
Prekrasan ti je ovaj stolnjak!
Ja nisam baš ljubiteljica heklanih radova, eto priznajem-valjda zato što sam uvijek imala punu kuću toga, a mojoj materi je to puno povećalo dioptriju...pa kad se meni sviđa stolnjak....mislim da to dovoljno govori!
Doduše, sviđa mi se kombinacija heklanja s platnom, izvezenim ili ne.
Tvoje vezene stvari su me oduševile, zaista oduševile!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 21:29
hvala leonardasmile78

maredelmare, ako se tebi kao neljubiteljici heklanog svidjelo onda je to stvarno nešto. velika ti pusa za to!

trenutno radim na nečemu gdje će biti i veza na platnu i heklana čipka okolo, nadam se da će ti se i to svidjeti. samo nešto mi slabo ide po ovoj vrućinismile68
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 08:58
Anastazija - bravo, bravo vrijedna djevojko!!!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 16:16
Anastazija, stvarno svaka čast!
Sad sam ti pregledala galeriju i ostala sam smile69
Ovaj sitni vez me uvijek odusevljavao, al nazalost nikad da probam.. Ipak najvise mi se svidio make over stolica i stolnjak.
A kad si napisala koje si mentore imala za heklanje, pa heeeej story of my life!!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 08:50
Anaida, Idanasmile78

Idana, bila sam u tvojoj galeriji i pobjegla glavom bez obzira kad sam vidjela ogrlice sa onim malim heklanim kuglicama i cvjetićima. ne zato što mi se ne sviđa, nego baš zato što izgledaju tako savršeno a tako su sićušni.  nikako si ne mogu zamisliti kako opheklaš takvu malu kuglicu????  to je jedna od stvari koje imam u planu isprobati ali nikako stići....
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 09:05
Hvala i tebi, draga!
Ma za kuglice sam i ja prije mislila da je tesko raditi, al vjeruj mi prvi vec pokusaj mi je uspio i onda sam se taaako na to navukla! Mislim da je ovaj tvoj vez puuno teže za raditi..
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 15:15
Anastazija stvarno imaš zlatne ruke !smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 23:23
pst, samo da znaš da se povremeno ušuljam ponovno i ponovno pogledati tvoj genijalan vrtni set stolaca i predivan heklani nadstolnjak :)
i onda se teleportiram na jedan od jastučića, ali nikako da me dočekaš ti sa skuhanom kavicom, valjda te strah da ne poflekam stolnjak - BU! LOL
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 23:12
anči, hvala ti!smile78

kami, ti si sva hiperaktivna i bez kave. strah me šta bi bilo da mi se overdozirašLOL hoćeš nekakav sok?
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 23:29
kava poništava hiperaktivu, skoro jednako dobro kao crno pivo LOL
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 17:05
nakon iživljavanja sa ružicama u salvetnoj tehnici, evo i jednog izvezenog izdanja....




Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 17:34
Prekrasno!!!
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 14:41
I ja mogu reći samo prelijepo.  smile79
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 17:42
kad vidim tvoj vez, zasvrbe me prsti da ponovno uzmem iglu u ruke. a neće valjati, dan još uvijek ima samo 24 sata, meni nedovoljno za sve što mi padne na pamet ( a htjela bih i odspavati, barem malo). zato ću radije šetati tvojom galerijom, uživati i pamtiti ideje. smile141
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 19:10
Prekrasno izvezen ručni radClap
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 21:21
Predivno, e da mi moje okece nisu tako lose konkurirala
bi ti, vec mi je i zlatovez tezak.Dosta je malo zena koje to jos uvijek rade.
P   RRRRRRRRRREEEEEEEEEDDDDDDDIIIIIIVVVVNNNNO
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.