Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Galerija slika za decoupage!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Galerija slika za decoupage!!

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Galerija slika za decoupage!!
    Objavljeno: 10 Srpanj 2009 u 21:20
Pošto ima dosta zainteresiranih za stavljanje slika na portal otvorena je galerija lika i za decoupage....
 
tako da možete stavljati svoje slike preko portala Cvijet.info
 
 
radi lakšeg saznanja i objašnjenja kako stavit slike pogledajte video.....
video prikaz kako staviti slike pogledajte ovdje
 
 
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------
 
 
 
Također možete otkrivati svoje tajne kako šta napraviti u decoupage tehnici ili ostaloj hobistici ... http://cvijet.info/moje_cvjetne_tajne/default.aspx
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 13:07
fala puno, evo idem pokušat..
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:28
dosad sam mogla stavljati slike ali sad nemogu nikako otvoriti portal da bi ih mogla staviti,smile43sta moram napraviti
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 21:07
uspjela sam ponovo staviti slike.........jeeeeee
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
swedana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2012
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje swedana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:21
Na vrh
swedana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2012
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje swedana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:25
moji pocetnicki radovi , ovo je bio jedan stakleni tanjir i jedna prekrasna salveta sa engleskim tekstom. Svasta sam probala pocev od laganog razpucavanja do paljenja krajeva salvete. Zadovoljna sam za pocetak. Inace mogu reci da sam i ja "ZARAZENÁ" virusom zvanim decoupage. pozdrav svima
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 20:05
Swedana, dobro došla, tanjur ti je lijep i samo nastavi raditi. Ali promašila si temu, zato te nitko nije primijetio - treba staviti slike u Friško iz pečnice - samo slike, a i otvori svoju galeriju, da možemo ostaviti komentare!  Veselim se novim radovima! smile78
Na vrh
crni petar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Veljača 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crni petar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 21:05
Nema šanse da stavim slike bez pomoći.pozdrav.
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 21:23
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 10:28
smile43pozdrav, nakon dugo vremena prelistavam forum, vidim novosti, ali su i nestale moje slike sve do 80.stranice. Šta se dogodilo.....
ANĐELKA
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 10:43
pozdrav i tebi anđelka, kako si stavljala slike, preko CIFa sigurno nisi.....
....vjerovatno ih je poslužitelj obrisao, baš šteta
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 08:12
Preko Ptičice!
ANĐELKA
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 12:31

ptičice, žabice i te kojekakve životinjice LOL nisu baš pouzdne za stvljanje slika, više forumaša se jadalo

Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 03:11
A ni Photobucket.Kad dođeš do limita nakon toga se plaća ili slike nestaju.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
srna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2012
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje srna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 00:02
Devojke divne steeee Smile

zelim vam puno  dobrig ideja u novoj godini
Na vrh
Lena Lu View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2015
Lokacija: Bergamo
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lena Lu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2015 u 12:25
Pokusala sam da postavim slike ali nigdje je nema ......ups!nesto sam pobrkala ,Blagi Bog valjda se snadjem.   Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.