Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Internet prodaja sjemena u RH
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Internet prodaja sjemena u RH

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Internet prodaja sjemena u RH
    Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 14:49
Veliki pozdrav svima!
Imam veliku zelju da narucim sjemena cvijeca iz HR,ali je problem u tome sto nemam ni jedn internet stranicu o prodaji sjemena u HR.
Mislila sam naruciti sjemena na maminu adresu u HR, pa ce mi kcerka donijeti kada se bude vratila sa ferja.
Da li bi mi mogao netko dati neku adresu, gdje mogu pogledati izbor sjemena i naruciti preko interneta?

Unaprijed se zahvaljujem!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 21:38
Iskreno ja nemam pojma...možda preko ebaya...
Pošto sada lagano kreće skupljanje sjemena ,napravi popis šta ti treba.
Ja ću ti drage volje sakupiti i poslati na adresu ,a vjerujem da i druge forumašice.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 23:18
Ma kako veli Željka, stavi u oglase što te zanima pa ti pošalje tko što ima. Ja ću najesen staviti popis viška sjemenja u moje oglase, a dotad prošeći mojim vrtom i javi što te zanima, uvijek se nađe viška sjemenjaSmile

Kod nas je slab izbor sjemenja, a na internetu...neznam,  uglavnom naručujemo izvana ako nas nešto posebno zanimaWink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 11:40
Fuksija,napravi popis i ako ti naše"domaće" ne stigne(valja probati,nekad i prođe granicu)možemo ti mi kupiti originalno pakiranje jer to se smije slati.Naravno da ima određena količina koliko se smije slati u inozemstvo,no slat ćemo mi na više puta.Wink
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 13:59
Drage moje, mnogo vam hvala!
Jako ste me obradovale ovim divnim gestom.
Ja sam vec slala puno sjemena na razne strane i svima je stiglo, a i meni su slali isto iz raznih krajeva, sve sam dobila.

I ja cu sakupiti sjemena iz mog vrta, pa si mozemo slati jedni drugima.

Kod mene ovdje ima nekoliko internet stranica kataloske prodaje sjemena, pa sam mislila da to ima i u HR.
Bas sam imala zelju da vidim sta ima u prodaji, ali eto kako vi kazete jos uvijek neme tako nesto u HR.

Hvala mnogo Zeljka23, SilveK, Shasha!

Svima puno toplih pozdrava iz daleke Norveske!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 21:25
Ti pogledaj neke stranice od sjemenara u HR,koje su na internetu i napiši nam koje bi sjeme htjela.Ako ga ni jedna od nas nema,kupimo ga i pošaljemo ti.
Vidiš kako je to jednostavnoWink
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 21:49
Shasha, problem je u tome sto nemam ni jednu adresu sjemenara u HR.
Moze li mi netko napisati adrese, pa da pogledam.
Hvala unaprijed!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 22:14
pogledaj u popisima u oglasima ili napisi ja cu ti rado sta naci i poslati...zato stavi spisak...
Na vrh
lolo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lolo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 14:20
Evo ja nudim nešto sjemenja na aukcijama.
 
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 17:52

A je kupovao netko sa http://www.kpr.eu/hr/ , ja sam im par puta pisao a oni ništa

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 00:19
Hvala mnogo svima!
Antune, ja sam jako razocarana sa sjemenom iz Slovacke.Jako je mala klijavost.

Prosle godine sam narucila i mislim da vise necu narucivati od njih.
Mozda je netko drugi imao bolja iskustva.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
mirjana34 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjana34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 09:44
Bok! tamo sam naručivala. Točni su i brzi (pošiljka stigla do 3 dana), klijavost dobra.
Na vrh
luna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 08:41
Originalno poslano od člana mirjana34 mirjana34 napisao:

Bok! tamo sam naručivala. Točni su i brzi (pošiljka stigla do 3 dana), klijavost dobra.
A šta si točno naručivala?
Na vrh
mmarina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mmarina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:29
Originalno poslano od člana mirjana34 mirjana34 napisao:

Bok! tamo sam naručivala. Točni su i brzi (pošiljka stigla do 3 dana), klijavost dobra.
 
Tamo sam se učlanila u jesen i u prosincu naručila sjemenje za proljeće.
Nikakvog odgovora nisam dobila.
Ponovo sam ih kontaktirala u veljaći i poslala ponovno narudžbu.
Odgovorili su mi nakon desetak dana poslavći obračun da platim.
Uplatila 5.3. i nikakvog odgovora nisam dobila.
Sve ukupno uplačeno sjemenje je 30 eura.
 
poslije sam im  slala mail da ih upitam zašto sjemenje ne stiže. Odgovora ni za lijek.
Moram priznati da sam jako, jako razočarana takvom neposlovnošću.
 
 
 
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:39
Slažem se mmarina, i meni isto, bolje je sa Decore buzet, pozz
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
macgywer View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macgywer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 19:09
imam i ja opasku na kpr.eu. planirao sam kupovati tokom godine više toga pa sam prvo uplatio članarinu (10eura). nekih tjedan dana nakon toga je stigla poruka dobrodošlice i napomena da mogu kupovati kao član. odmah sam naručio sjeme, cca 10eura sa poštarinom prva uplata, za nekih tjedan dana došli podaci za uplatu i uplatio sam odmah idući dan. to je bilo početkom četvrtog mjeseca. još uvijek ni bu ni be od njih a 20eura mislim da sam u vjetar bacio. nisam do sad ni podatke za logiranje na stranicu dobio. mislio sam da će biti brži od ebaya kad su nam već bliže, ali na žalost ništa od toga

EDIT
stiglo danas
idem saditBig%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.