Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomoć!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomoć!

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 20:27
I meni se dešavalo da ne mogu ući na forum.Logiram se,kaže mi uspješno ste logirani ,ali nemam me na forumu niti mogu gledati teme koje su za članove.Onda sam obrisala cookiese i sve je bilo ok.Dešavalo mi se to par puta od kad sam na forumu,il mogu preko opere da udjem preko mozile ne il internet expolorera.I sve tako,čim obrišem cookiese sve bude ok...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 09:30
Jos uvjek se nemogu normalno logirati
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 21:32
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

I meni se dešavalo da ne mogu ući na forum.Logiram se,kaže mi uspješno ste logirani ,ali nemam me na forumu niti mogu gledati teme koje su za članove.Onda sam obrisala cookiese i sve je bilo ok.Dešavalo mi se to par puta od kad sam na forumu,il mogu preko opere da udjem preko mozile ne il internet expolorera.I sve tako,čim obrišem cookiese sve bude ok...
 
Imam isti problem na svom kompjuteru (imao je trojan virus prosli tjedan i kompjuter je bio na 'ciscenju')sada se pokusam ulogirati i kaze da je OK ali ne mogu vidjeti teme (zabranjeno mi je ici u puno soba).
 
Ovo pisem sa muzevog laptopa pa je OK.
 
Kako aktivirati cookiese?
Ne mogu primati pp tako da ako znate kako rijesiti problem napisite u ovoj temi.
 
Administrator, pomoc,Tongue mozda odgovor na moj email   zvrk2006@hotmail.co.uk
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 21:39
Nrmogu se logirati putem internet sxplorera vec mjesec dana
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 13:19
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 20:44
spojim se preko googla,ali me zanima zasto sad vise nede preko internet explorera
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 21:09
To znači da tebi nešto ne valja.Ja stalno idem preko IE i ok je.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 21:37
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

To znači da tebi nešto ne valja.Ja stalno idem preko IE i ok je.

imam IE 8
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 23:10
U onoj temi što sam stavila link piše da su neki ljudi imali problema s IE, neki s Mozillom, ali ok, kad jedan program neide, drugi ide, to je bitno. Ja u zadnje vrijeme imam problema s Mozillom na nekim stranicama (ne s forumum), pa za te stranice koristim IE, za forum Mozillu - glavno da s nečim ideSmile
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 12:52
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

To znači da tebi nešto ne valja.Ja stalno idem preko IE i ok je.

imam IE 8


I ja sada imam IE8 i ne radi preko togaConfused.
Mozilla radi (nisam je nikad prije koristila) ali glavno da mogu na forumWink.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.