Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Athenin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Athenin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Athenin vrt
    Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 11:49
Ima tu prekrasnih vrtova. I sate bih mogla tu provesti gledajući vaše vrtove. A kad bi se onda brinula o svom vrtu? Moje biljke su moja strast.
 
Pokazat ću nekoliko slikica.
Za početak malo šarelnila...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mala mirta, a gore lijevo je rodohiton kojeg sam posijala u rano proljeće i narastao je tek kojih 15 cm. Nisam sigurna da će to imati vremena procvasti ove sezone.
 
Eto izbliza to tako izgleda. Mislim da je Otok isto to sijala ove sezone. Hej, Otok, jesu li tvoji rodohitoni napredniji?
 
Mala prozorska kombinacija - ova trava koju vidite između nije trava koju nisam opljevila već je to prosenjak koji nekako nikako da pokaže mucaste glavice. Vidjet ćete poslije ima ga svuda po mom vrtu, a samo na jednom mjestu je pokazao mucice...
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 12:03
prekrasno, pelargonije sa travom smile227
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 12:35
Hej Athena, prekrasno.

Znam da si mi odnekud poznata - pa da rhodochiton, ništa od mojega, jedna sjemenka izniknula i kasnije i ona propala
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:18
E ja neću samo tako odustati od rodohitona! Njegujem ove biljčice... pa makar da samo jedan cvjetić procvate.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:51
Božice grčka dobrodošla!Big%20smile
Ona kombinacija na prozoru je jako lijepa, zanimljiva i neuobičajena. Eto što može mašta ....
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:51
jako lijepo
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 17:04
Krasno cvijeće no kako ja obožavam šarenilo,oči su mi ispale na prvu slikusmile107

smile120
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 09:23
Hvala vam svima. Ja sam sigurna da je pohvala vrtlaru kao gnojivo za biljke. Bar je meni tako.
 
Eto mojih ružica..
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 09:27
A ovo su prve gladiole ove godine..
 
Izbliza..
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 09:44
A sad dragoljubi neobične boje..
 
Izbliza..
 
Neznam kako su ispali takve boje, jer svi ostali grmići su uobičajeni narančasti. Ako pokupim sjeme od tog grmića, ima li šanse da i slijedeće godine budu isti?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 11:39
Ne znam čemu da se više divim,gladiolama ili dragoljubusmile94
U principu ,iz sjemena se često dobije drugačiji cvijet, iz jednostavnog razloga(ok,možda ima i koji kompliciraniji no ovaj je dovoljan)pčelice to lijepo opraše i tako imamo svake godine neko iznenađenje.Pokupi ti samo sjeme,vjerojatno će niknuti baš crveni,zavisi koliko"oprašivača"imaš u dvorištuWink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 16:50
Athena, ma odlično je tvoje šarenilo! A šatirana crveno-bijela gladiolasmile94 je smile227
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 21:36
stvarno krasno, i meni ti je rodohiton riknul na žalost. Na kojem placu si kupila onaj šareni grm koji je na mojoj temi? Inače se zove polygonum painters palete i trajnica je tj, grm)

ak nije tajna od kud si? Jer i ja sam ga kupila na placu
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 22:03
Prekrasno cvijeće, od svih dragoljuba još nemam crveni, biti će jednog dana...
a za rhodochiton držim fige Thumbs%20Up
Kako se zove cvjetak na 2. slici?
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:29
Hana ja sam iz Međimurja, a šareni grmić (polygonum painters palete) kupila sam u Varaždinu na placu.
SilveK misliš na mali grmuć s ljubičastim cvjetićima? To je mirta, ima je i u bijeloj boji, ali ja je nemam, a kupila sam je nedavno na Mesapu, ti znaš što je to. To je lokalni sajam svega i svačega - za one koji nisu sjeverozapadna Hrvatska. %3cimg src="http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot96.gif">
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:35
Moj krumpirko malo mi je čudan, ima puno cvjetića, a lišće mu je skoro svo otpalo i sad narasta novo. Više je ljubičast nego zelen.. valjda će sve biti OK.
 
Ove godine prvi put imam samo žutie kadifice
No da... poslije slikanja sam ih zalila %3cimg src="http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif">
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:35
dragoljubi su super
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:39
Dobro nam doslaTongue!
 
Imas lijep vrt!!!
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:39
Do ove godine bila sam nekako skeptična prema dragoljubima, a sad me oduševljavaju, cvatu i cvatu, a boje su tako jarke i živahne. Definitivno posztajem ljubitelj dragoljuba. A tu na forumu sam doznala da su čitavi jestivi. Nisam se još odlučila i probati ih kao salatu... ali mislim da hoću... možda već sutra nedjeljna salata bude s dragoljubima...
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:42
Hvala.
No svi vrtovi ovdje na forumu su prekrasni i koliko vidim velika ljubav svojih vlasnika, bolje bi bilo reći ljubavnika.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.