Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera - salvete i drugi papiri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera - salvete i drugi papiri

 Odgovori Odgovori Stranica  123 23>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Primavera - salvete i drugi papiri
    Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 00:46
Evo drage moje, kao što obećah prije nekog vremena, otvaram i ovdje svoju gajejijicu Wink s nešto mojih pokušaja igranja salvetama i drugim papirima. Za početak pokazat ću vam nekoliko malih pločica koje sam radila u prigodi Uskrsa (eto mene opet s blagdanskim stvarima Confused ). Zahvaljujući izvornoj ideji jedne moje drage prijateljice, poslužila sam se raznim poklopcima sirnih namaza u koje sam ulila gips-smjesu i izlila ove pločice, doradila ih akrilnim bojama, salvetama, te ostalim minijaturnim odljevcima (patkice, mini-pisanice, pilići) i voila, nastale su male pločice zgodne za dekorirati kuhinju ili blagovaonicu u te dane... Daleko sam ja od vaših majstorija u toj tehnici, ali se stvarno ponekad volim njome igrati i opuštati....
 







 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 01:21
I kad sam već kod uskrsnih tema usred ljeta i ove žege, nastavljam u istom tonu, ovaj puta s malim teglicama koje su mi prošlih godina bile prilično tražene, a jedna je osvojila i nagradu časopisa Unikat (koju, doduše, nikad nisam dobila, ali nema veze). Vrlo jednostavno, salvete su ovdje poslužile samo kao dopuna dekoraciji, bilo na teglici bilo na jajima (prava kokošja ispuhana) uz malo trakica i koji cvjetić.... Možda iz perspektive ljetnih mjeseci djeluju čudno i neobično, no za Uskrs se traži veselo i šareno, pa se nadam da će vam se bar malo dopasti.
 
  
 
  

  

  

  

  

  

  
 
    
 
Molim ne zamjerite što mi slike nisu baš ujednačene, starije su i nisam više danas imala snage sve ih staviti u istu veličinu.
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 07:33
Dobro došla Primavera i na ovaj forum. Radovi su ti jako lijepi i nadasve zanimljivi. Posebno mi se sviđaju teglice. Samo tako dalje!
ANĐELKA
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 08:19
smile126Evo jeeee,evo jeee!!!smile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 08:25
Ah, pa napokon! Dobro nam došla i u ovaj kutak foruma! I znala sam da odmah slijedi nešto lijepo i originalno i moram priznati da su me jajčeka oduševila (iako je Uskrs iza nas)! Stvarno se divim svima koji znaju ovako lijepo s jajima, ja sam doista pokušala i shvatila da to nije "podloga" za mene, stvarno imam problema s okruglim stvarima, a još k tome ispuhivanje, hiiiiiiiii! smile48Svaka čast! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 08:27
Dobrodošla Primavera i od mene. S obzirom da sam pogledala tvoje radove pod razni hobi znam da od tebe možemo očekivati samo najbolje. A to si započela i sa ovim radovima. Sve je lijepo, uredno i maštovito
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 09:20
Dobrodošla draga Primavera!smile73
Veselim se što si otvorila svoju galeriju i na ovom području, bit će tu prekrasnih radova! Ovi pokazani su tako veseli i slatki!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 11:17
smile82dobro nam došla....nikad nisam sumnjala ...sve čega se dotakneš pretvaraš u ljepotu.....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 11:22
Drage djevojke od srca vam hvala na dobrodošlici i lijepim riječima. Ja sam samo mali miš na ovom području, i ne mogu se mjeriti s mnogim divnim stvarateljicama ovdje, ali me svejedno veseli biti u vašem društvu i na ovaj način. U svakom slučaju, veliki ste poticaj za isprobavanje novih načina izražavanja.
 
Drage moje Anđelka, Maslina, Izzy, Karmen, Monna
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 11:32
ovo je tako slatko... dobro nam došla i u ovaj dio foruma
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 12:48
draga primavera, od tebe se moze ocekivati samo najbolje, sto si i ovim dokazala...dobro nam dosla....s nestrpljenjem ocekujem nove radove...PS. teglice s jajcekima su posebne...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 13:28
Teglice su ti savršene,a i pločice...ona guskica mi je preslatka
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 14:10
Hvala drage Malena Malena, Goga, Piramida ... nastojat ću opravdati vaše povjerenje i malo više raditi na ovoj prelijepoj tehnici...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 18:09

ma nisam ni sumnjala u tebe! preslatko je! a korištenje poklopaca kao kalupa za gipsane odljeve je odlična ideja!

dobro nam došla!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 00:45
Prije nego vas zaspem božićnim motivima  Wink i prije nego potpuno pošndrcam od ove vrelinesmile46predajem se vašem sudu s nekoliko kartonskih kutijica koje imam običaj ukrašavati salveticama, decoupage papirom i bojicama, pa onda lijepo posluže kao ambalaža za neki nakit ili drugi sitniji uradak kod poklanjanja dragim osobama, a nešto se i proda, najčešće na Flora-artu ili za Božić...
 







moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 09:11
Obožavam te kutijice za ambalažu nekih poklona,prekrasne su ti ,ja u one veće ,s pripadajućim motivom(Uskrs,Božić...)pakiram i suhe kolačiće,kuglice,minjone,konfete ...i do sad su izazivale oduševljenje,kutijice! ne kolači!
 
PREKRASNE SU,znala sam da će to biti tako lijepo!smile94Isplatilo se čekati!
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 22:56

primavera, dobro nam došla i duuugo nas uveseljavala sa svojim radovima. Svi radovi su prekrasni i tako uredni, samo tako nastavismile73

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 19:44
Kutijice, kutijice! Nepresušna inspiracija i mogućnosti, a u tvojim rukama mala umjetnička djela! Zapela mi je za oko ona s (palminim, bambusovim?) lišćem, drugačija je od ostalih... smile75
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:07
Kutijice su ti prekrasne. Ajde da vidimo dalje! Oćemo još!!!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:30
sto drugo reci nego predivnih li kutijica....jos pogotovo kad znam kakve se sve ljepote u njima smjeste...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.