Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - antun007 -molim vas
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


antun007 -molim vas

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 15:16
slažem se sa Bakom Beom, čemu takav ton? I mi bi htjeli svašta ali nekad to jednostavno ne ide. A kako veliš i sam da ti čak ni tata za to ne bi dao ni kunu kako od relatvnih stranaca uopće možeš zahtjevati takvu uslugu i još se vrijeđati? I još nešto: nauči "molim" i "hvala" vjeruj to su ti čarobne riječi, a perunika i irisa ima i kod nas da se smrzneš od ljepote
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 16:25
ne bih se htijela uplitat u raspravu ...........jedino antune ako smijem sugerirati- koliko sam shvatila želja ti je imati nešto šta nitko nema a voliš perunike- koliko ja znam postoji 8 autohtonih hrvatskih vrtsa perunika (ne pitaj me za imena zaista neznam) i koliko znam još ih nitko nije objedionio na jednom mjestu- možda da pokušaš otkriti koje su to vrste i napraviti si jedinstvenu kolekciju od njih? A s obzirom da je riječ o autohtonim vrstama mislim da tu ne bi trebao imati problema s plaćanjem....
evo nadam se da sam barem malo pomogla...(kartice nemam ....a iskreno sumnjam da se ljudi u današnje doba razmahuju njima i koji ih imaju- obično ih koriste za puko preživljavanje- zato se nemoj ljutiti na nikoga, jer ako do sad nisi shvatio....ovdje si nam vrlo drag i ja osobno te jako volimsmile78
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 19:20
Ja se svima iskreno ispričavam i nadm se da mi ne zamjerate.Baka Bea Koju od ovih što sam tražio imaš?
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:30
Ovu na slici i još slične, s malo smeđe boje, plavkaste, plave, ljubičaste, žute, bijele, ako govorimo o I. barbata nana. Žao mi je što sam bila u gipsu dok su cvale, sad su sve iste kad nema cvijeta. Odvojila sam žute, pa za njih znam i čuvam ti, kako sam obećala. I ne zamjeram ti, samo prijateljski savjetujem. poz...

P.s, Ostale ne vidim, nisam uspjela otvoriti link.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:44
Volio bi posjetiti tvoj rasadnik.Zar te Iris barbata nana ne cvijetaju u rano proljeće?I ovo što nisi mogla otvorit ima Iris anaconda love i African iris
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 07:58
Unaprijedio ti mene Antune, nije rasadnik nego vrt i to mali. Iris barbata nana cvate poslije I. pumila, dakle 4-5 mj. Uspjela sam otvoriti onu stranicu i mogu ti reći da ta anakonda love nije ništa posebno, ima neusporedivo ljepših, no ti dakako ne moraš dijeliti moje mišljenje. Niti nju ni afrički iris nisam našla u 'Irises a Gardener's Encyclopedia', vjerovatno je neki amaterski, lokalni ili komercijalni naziv.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 23:56
Baka Bea,ako jednom dođem u tvoj rasadnik (opet sam te unaprijedio),samo ću reći daj mi od svega po malo
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 14:05
PTAH

U ljubavi ste impulzivni i puni zahtjeva. Iskreni ste, otvoreni, lojalni, pa čak i naivni. Kako je Ptah bog istine, ne pristajete na odnose koji nisu sasvim iskreni. Obično nemate mnogo strpljenja i zbog svojih zahtjeva i impulzivnog reagiranja lako raskidate veze. Ponekad znate biti prgavi i neugodno iskreni, jer mislite da je najbolje sasuti istinu u oči bez obzira na posljedice.
Ljudi pod zaštitom boga Ptah znaju promijeniti mnogo partnera u svojoj potrazi za pravom osobom.. Uostalom, vrlo često se i zaljubljujete. Znate se zaletjeti i rijetko razmišljate o posljedicama svojih postupaka . Vaša strast je direktna i sve želite sad i odmah.
U izboru ljubavnog partnera ipak znate donijeti i neke sasvim praktične odluke. Obično birate osobu koja čvrsto stoji na zemlji i na koju se možete sasvim osloniti. Želite da bude stalno u vašoj blizini i da cijeni ono što i vi - prije svega iskrenost i pouzdanost.
Vaše najjače oružje je osmijeh, a boja crvena.

Evo objašnjenja,oprostite
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.