Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 89>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 23:14
Sve je divno!!!smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 23:35
suvisno je komentarisati...stvarno je predivno!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 09:32
Dada,ono su neke ivančice,ne znam baš jel se tako zovu no tako izgledaju.Mi ih ,na forumu,zovemo"donatice"(ko zna zaštoLOL!!)
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 22:39
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Dada,ono su neke ivančice,ne znam baš jel se tako zovu no tako izgledaju.Mi ih ,na forumu,zovemo"donatice"(ko zna zašto!!)



Da, baš se pitam zašto...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2008 u 15:08
Shasha, znaš da ti je sve prelijepo, također znaš da ovo nije farsa!!!
 
Ali sam nešto htjela primjetiti: ona galiardia koju si mi dala ima drukčije cvjetove od moje, tako da tvoja biljka iz vrta ima 4 različite nijanse - za sada što me oduševljava!!!
 
Ja imam tri "različite biljke" i tri prekrasne boje cvjetova!!!
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 10:12
Proljeće,aj ih,molim te,uslikaj.Mora da su tu nešto pčelice"iskemijale" jer bi sve trebale biti iste.Pogotovo me čudi to jer su tebi 3 boje iz jednog grma.Stara se sama radijala i taj grm sam ti cijeli dala pa me jako čudi.Meni su ,za sad,sve iste(ili su tvoje do Zg-a mutiraleLOL)
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 11:47
može mi tko staviti sličicu tog cvjeta, proljeće mi je rekla da u moje mame ima taj cvijet a ja ni ne znam.(da joj ga "posudim" malo).
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 14:47
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Proljeće,aj ih,molim te,uslikaj.Mora da su tu nešto pčelice"iskemijale" jer bi sve trebale biti iste.Pogotovo me čudi to jer su tebi 3 boje iz jednog grma.Stara se sama radijala i taj grm sam ti cijeli dala pa me jako čudi.Meni su ,za sad,sve iste(ili su tvoje do Zg-a mutiraleLOL)

Idem i ja svoje proučiti malo, dali imam mutante ili ne? LOL Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2008 u 20:52
Lana o ovome cvijetu pričamo
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 20:28

sa ovime sam se ponovila(sa flore je samnom došao,10kn)

ovaj visoki alium sam u proljeće dobila i nisam poima imala kakav bude...
 
 
 
kad sam več kod te boje evo i moje"veliko zlo" od clematisa...ima ga još okolo no nije mi stao u kadar
 
 
malo MB.....
 
 
nešto nježnija boja
 
 
i MB u sličnoj boji,takav još nisam imala
 
 
dragoljub počeo cvasti
 
 
i drugi
 
 
i belagonije
 
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 20:33
Moj novi "stalak" sa začinskim biljkicama...(e da ako netko hoće korijander nek mi se javi,niknuo mi po cijelom dvorištu)
 
 
 
i evo jeeeeeeeeeee...Maslina od Laninog tate
 
E sad pitanjce.Kako su ove begonije oko masline nikle poima nemam,no niknule su.I sad sam zapela...zašto?... zato kaj begonije vole hlad a maslina sunce.Ne znam jel bi bilo pametno sad izvaditi i presaditi begonije!!!?
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 20:48
shasha, ja bi ih izvadila sa malo zemlje, mislim da im ništa neće biti.
 
"Stalak" ti je Thumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 20:53
Hvala ti puno.Frka me prčkati a opet žao mi ih je ostaviti da se prže na suncu.Za sad im ništa nije no kad počnu cvasti vjerojatno će im smetati sunce cijeli dan.
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 06:20
shasha u nas nema takvih maslina koje idu u kompletu sa cvijećem, jednostavno prekrasno, ja bih ih isto razdvojila da ih ne ubije jako sunce. koji je ono cvijet na slikama kojeg nazivaš MB ili nešto tako, prekrasan je a pari ko puzavac da ga probam nabaviti za svoj opustošeni balkon?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 10:17
million bells,u prevodu neka mini surfinija. Imaš na naslovnici foruma temu o toj biljci.Uglavnom,sve radiš ko sa surfinijom samo što ova ima sitnije listiće i sitne cvjetiće.Meni je slatka tako malecka
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 10:18
smile169  vidim flora je za tebe opet bila plodna.....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 14:01
Vidim da se opet "hvališ" ali samo daj kad imaš sa čime!!!
 
Kakav je to alium, daj ga malo poslikaj iz drugog kuta da se bolje vidi,jer ovako mi ispadne kao lopta.
Ove milion bells su ti već počele visiti, moje su tek krenule preko tegle, ja imam crvene, jedva čekam da narastu!
Može li se od njih uzimati sjeme?
 
I na kraju - korijander = ja
 
Valjda si shvatila, jer ja sam si kupila i vlasac tako da sada već imam ukrasnu papričicu i vlasac, a sada mi treba ostalo...
Imam u planu staviti još i ružmarin, origano, majčinu dušicu, bosiljak, metvicu i još svašta...
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 20:15
Ok,pišem te za korijander.
TeaK,nisam nekaj kupovala na flori,samo ostića bijelog i ovu ljepoticu šarenu(20kn,ko da nisam kupovala)
ups,alium.To ti je seljački-ukrasni luk.Ma nemam ga šta cijelog slikati kad je jedino ta "kugla" bitna.Stapka ,na kojoj je cvijet,je visoka(hmmm ne znam,do vrha ogradeLOL)valjda 1m.i to je to,kugla je bitnaWink
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 20:21
tek sada vidjeh tvoje slike,sve je krasnoClap
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 21:30
Lijepi pozdrav shasha!
Nije me bilo dugo,pa ja ću poludjeti od tvojih prekrasnih cvijetića,srce će mismile72sve je tako prekrasno nemam riječi.
meni je super u životu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.