Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 89>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 07:11

Kao i uvijek - prekrasno... Ovo s prekopavanjem travnjaka mi je baš simpatično WinkWinkWink , a novi otok cvijeća i sukulenata prredivan!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 11:34
ahaa skužila sam phlox samo nisam bila sigurna jeli ono klinčić Wink majčinu dušicu nisam skužila..kad ju valjda ne poznam Wink
i uvijek nove ideje imaš Thumbs%20Up a susjedi će od sada na skrivenom mjestu drva piliti smile188
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 12:29
Wow Shashasmile93sve sam pregledala i ostala bez riječi.Pa ti imaš pravo cvjetno carstvo.Jel ima koja biljka a da je ti nemaš?Sve pohvalesmile120
čovjek uči dok je živ
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 13:20
kako si ti bila vrijedna....na proljeće će opet biti predivno kod tebe Smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 17:00
Hvala cure(i dečki,jer ne znam svrstati Felixa)smile79E hvala Felix za ovo u svezi malča.Ja sam to za kompost samo koristila jer nisam bila sigurna  mogu li ga staviti oko cvijeća.
Ma dajte,oni su sretni kaj im panjeve pokupim(i manje imaju za piliti i cijepati)smile198
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 22:38

Konačno sam našla tvoje dvorište.

Sva sreća da ga nisam vidjela prije. Nebi moje od srama stavljala.
Shasha, ovo je nešto prekrasno. Toliko toplo, tolko uredno, diskretno, a bogato ...
Sigurno sam ponovila po deseti put tuđe komentare; čitala sam do polovice - ne mogu više.
 
Neću stavlljati smajliće - ponavljam sve već stavljene i MOJ DUBOKI NAKLON !!!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 19:42
[QUOTE=shasha]malo žutog..
 
 
 
 
 
 
 
 
Jao što su mi lijepe biljčice. Što je to?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 20:15
[QUOTE=shasha]Nebudem danas slike stavljala no ovog moram.
Malac je "visok" svega nekih 20ak cm i ima,na žalost,samo taj jedan cvijet ali je zamirišao ne samo terasu nego i dnevnu sobu.To definitivno nije za saditi u tegle pa u sobu sa njime
 
Je li je to Amarilis ili ljiljan? Nikada vidjela te boje. Prekrasan
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 21:11
Shasha, konačno sam uspjela pregledati "tvoje dvorišće". Moram ponavljati već rečeno, ali to je stvarno prekrasnosmile211. Spremam se preurediti dio moga dvorišta, jer je previše trave i zelenila za moj ukus i sigurna sam da ću se vraćati u " tvoje dvorišće" krasti ideje. Za početak zanima me majčina dušica - ja imam MD, ali začinsku biljku i nije tako kompaktnog oblika i nekako čupavo raskuštrana.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 21:21
Ja uopće nisam tu bila,Hoya,hvala tismile79
Kat.rea,ovako,ovo prvo malo sa žutim cvjetićima nikako da zapamtim kako se zove.Uglavnom,meni je preslatko.Malecka biljčica,sva je na zemlji.Lijepa mi je i bez cvijeta jer je stalno,cijele godine,ovako sredbna.Trajnica,kamenjarka,voli sunce.Drugo je neka margareta.a ovaj žuto-narančasti bi neki ljiljan trebao biti.Čini mi se da sam to prošle godine kupila lukovicu.
Šta se majčine dušice tiče,ja imam nekoliko vrsta i najviše mi se dopada ona sasvim niska,što je skroz na zemlji.Lijepo izgleda,možeš ju gaziti koliko hoćeš ona se brzo oporavi.
Hvala ti na pohvalama i ako ti mogu kako pomoći,samo se javi.Wink
Naravno,ako hoćeš šta od tih biljkica,zapiši i javi mi u proljeće.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2009 u 19:10

Nadam se da nas nisi vidjela. Opet sam se šuljala po tvom dvorišču, ali sam sa MKM. Morala sam te pohvaliti.

U temi o buhaču (barem mi se čini) htjela si sadnicu.
MKM ide u Dalmaciju u veljači i iz maslinika će spremiti (umjesto što obično baca) nekoliko sadnica. Ako ne zaboravi poslat ću ti, samo mi potvrdi ako želiš!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2009 u 19:46
Joj Hoya,ja ni ne znam kak buhač izgleda(virnut ću tamo,ko zna možda i jesam tražilasmile42)no znam da sam vrkutu tražila(ni to ne znam kako izgleda no mama mi to treba)odoh tražit buhačsmile199
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 20:33
Dobro veče,
eto mene kod tebe . Kada ti kažeš da si k meni došla uživati u cvijeću onda je to kompliment jer kod tebe je pravi raj. Ja sam mala beba, učenje je majka znanja  ...pomalo !
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 09:36
ono sa žutim kuglicama je cotula hispida ako se ne varam i nadam se da će tako lijepo cvijetati i moja koju sam dobila od tebe Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 12:45
Zvonkica,hvala,no meni je svaki vrt lijep.Svaki vrt je drugačiji i samim time lijep na svoj način.Tongue
Kontesa,ako se je primio,a nema razloga da se ne primi,cvast će.On cvate iz jedne"grančice",tako da ti bude već ovo ljeto cvaoWink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 16:01
jedva čekam smile198 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Meow View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Meow Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:08
WOOOOOOOOOOW
:D
kod tebe i aurore cu si trazit biljke za moj vanjski vrt

jako je lijepo!
sve skladno a opet nekako kao da je u prirodi

a kombinacije boja..nemoram ni rec:)

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 10:24
Meow,hvala i ako ti šta iz tog nereda treba,slobodno se javi.Barem tu  ima viškaTongue
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 11:08
shasha, koji nered spominješ? Vrt ti je smile186
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 11:15
Vidiš,Hoya,meni je tvoj uzor,ok je neizvedivo to kod mene no svejedno....priznamsmile42meni je svaki vrt na neki način uzor jer svaki ima "ono nešto".Uz nered sam inače pisala i -kreativan,pa je to zvučalo ljepšeLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.