Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 89>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 11:39
shasha, koja si ti vrijednica, ma sve je prekrasno. Čak i u ovim tmurnim zimskim danima izgleda prelijepo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 11:42
Prelistah svih 29 stranica i mogu samo reći da ti je vrt prekrasan.Lijepo sam se oraspoložila i osvježila nakon ovih nekoliko tužnih dana.Čitav vrt je prelijep i vidi se da te cvijeće hoće.Hvala na ovako lijepim slikama    







Na vrh
Meow View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Meow Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 12:39
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Meow,hvala i ako ti šta iz tog nereda treba,slobodno se javi.Barem tu  ima viškaTongue

uh treba treba
:D

najvise savjeta:)

ja sam jos u stanu nazalost, pa sad samo ucim za ona buduca vremena kad chu se preselit u kucu:)

za sad mogu samo plakati i njegovat sobno bilje:D

jedino...hm.. na balkone bi si mogla nes posadit:D
Na vrh
Meow View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Meow Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 12:40
da se nadovezem, nemam pojma kad i kako se sadi cvijece za van
dali da sada pocnem pripremat npr cvijece za balkon?

ili je prekasno?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 20:19
Meow,ne da nije prekasno nego je prerano.Ima još vremena(u kojem djelu Hr živiš?)Sijati nešto možeš no ja bi i to ostavila barem za polovicu 2mj.Ako kupuješ gotove sadnice,onda tek kad zatopli,kad više nebude mrazeva.Znači ništa prije 5mj.,ok nekad zatopli i ranije pa se može no tada uvijek postoji vjerojatnost za neki"slučajni"mraz pa opet treba paziti.Naravno,osim ako si na jugu onda radije možeš.Wink
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 12:35
Shasha ponovo i nanovo sam pogledala tvoj prekrasan i bogat vrt i mogu samo rećismile227. Fascinirana sam njime. I jedno pitanje da li mogu najaviti svoj posjet uskoro(mjesec dva) htjela bi ga vidjeti uživo?
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 21:51
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Shasha ponovo i nanovo sam pogledala tvoj prekrasan i bogat vrt i mogu samo reći[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/c029%5b1%5d.gif" height="32" width="90" align="absmiddle" alt="smile227" />. Fascinirana sam njime. I jedno pitanje da li mogu najaviti svoj posjet uskoro(mjesec dva) htjela bi ga vidjeti uživo?



Mogu li i ja ...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 22:08
Dzomba morat ćeš proći preko Rijeke i pokupiti mene, pa onda za Varaždin.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 22:42
Joj ne znam,moram pogledati kakav je raspored posjetasmile156
Drage moje,i bez najave možete uvijek doći(no to ne znači da bum doma ako ne zvrcnete barem koji sat ranijeWink)
Da,Džomba,mogla bi baš jedan vikend planirati put u Hr,pokupiti Trišu(i okolicu naravno) i krenuti u razgledavanje lijepe naše.Zahvaljujući forumu svako malo imate nekog od forumaša za odmor...hmm..ipak bi vam godišnji trebao,ne samo vikend.Ok,vikend pa za Vžsmile98
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 19:31
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Joj ne znam,moram pogledati kakav je raspored posjeta[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot39.gif" height="81" width="81" align="absmiddle" alt="smile156" />
Drage moje,i bez najave možete uvijek doći(no to ne znači da bum doma ako ne zvrcnete barem koji sat ranije[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />)

Da,Džomba,mogla bi baš jedan vikend planirati put u Hr,pokupiti Trišu(i okolicu naravno) i krenuti u razgledavanje lijepe naše.Zahvaljujući forumu svako malo imate nekog od forumaša za odmor...hmm..ipak bi vam godišnji trebao,ne samo vikend.Ok,vikend pa za Vž[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot151.gif" height="60" width="60" align="absmiddle" alt="smile98" />



Eh,kako bi to bilo lijepo!!! Ja cu sad u aprilu prolaziti kroz Hrvatsku ali se necu zadrzavati tako da cu vam samo mahnuti ...A voljela bih vas upoznati,stvarno pa cemo se nekad i dogovoriti za "nasu kaficu"....oh,vec se tome radujem...bas bi to bilo lijepo!!


Trisa, javim ti se Obavezno ..moze se i do planine otici !
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 11:23
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Joj ne znam,moram pogledati kakav je raspored posjeta[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot39.gif" height="81" width="81" align="absmiddle" alt="smile156" />
Drage moje,i bez najave možete uvijek doći(no to ne znači da bum doma ako ne zvrcnete barem koji sat ranije[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />)

Da,Džomba,mogla bi baš jedan vikend planirati put u Hr,pokupiti Trišu(i okolicu naravno) i krenuti u razgledavanje lijepe naše.Zahvaljujući forumu svako malo imate nekog od forumaša za odmor...hmm..ipak bi vam godišnji trebao,ne samo vikend.Ok,vikend pa za Vž[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot151.gif" height="60" width="60" align="absmiddle" alt="smile98" />



Eh,kako bi to bilo lijepo!!! Ja cu sad u aprilu prolaziti kroz Hrvatsku ali se necu zadrzavati tako da cu vam samo mahnuti ...A voljela bih vas upoznati,stvarno pa cemo se nekad i dogovoriti za "nasu kaficu"....oh,vec se tome radujem...bas bi to bilo lijepo!!


Trisa, javim ti se Obavezno ..moze se i do planine otici !
 
Džomba čime putuješ??
Ako je bus onda ćeš sigurno stati u Zagrebu....pa...mogla si se javiti!!!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 19:53
Džomba čime putuješ??
Ako je bus onda ćeš sigurno stati u Zagrebu....pa...mogla si se javiti!!!
 
Prolječe, jel ti misliš da džomba vozi bus, pa da nas usput skuplja ( k`o selski autobus)smile96, ma nije to ni loša ideja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 20:28

Pa moraš priznati da bi to bilo baš super, napravi krug od Trsta, preko Istre - ima nas i tamo, onda Rijeka, pa Zadar, Split, Dubrovnik i Dalmatinom za Zgb i Vž - ma super.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 00:01
A da ona iznajmi kamp prikolicu????
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 09:13
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Džomba čime putuješ??
Ako je bus onda ćeš sigurno stati u Zagrebu....pa...mogla si se javiti!!!
 
Prolječe, jel ti misliš da džomba vozi bus, pa da nas usput skuplja ( k`o selski autobus)smile96, ma nije to ni loša ideja.
 
smile96      smile96smile96
 
Ova ti je dobra...
 
Mislila sam nešto drugo, ali ovo je super ideja....LOLClap
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 16:23
Evo skupila ja hrabrosti da zavirim opet u tvoje dvorišće, jer to je previše za moje srce,smile86 toliko ljepote na jednom mjetu skoro mi srce iskočilosmile71ali morala sam to pogledati opet od prve do zadnje stranice, sve je prekrasno, prekrasno ne mogu to dovoljno naglasiti, rajski vrtsmile93smile120Znam da imaš puno posla, ali i zadovoljstva svaki dan gledati toliku ljepotusmile106
meni je super u životu
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 13:01
Evo samo da se javim, opet sam ti lunjala po dvorišču....smile64
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 20:44
Proljeće, Triša, kako se ono zvaše - transsibirska željeznica?, a ovo bi bio transhrvatski autobus smile96. Može, ja spremna, krpice su več spakirane Wink
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:27
Shasha draga, a sada ja idem sa spiskom:
1. sjeme "flafastog" suncokreta - nadam se doneseš na Zg kavicu
 
s obzirom da si rekla da slobodno žicam, a ti imaš jaaaako puno prekrasnih trajnica, evo ja ću biti bezobrazno slobodna i žicati.
2. zlatoglavica
3. majčina dušica
4. cluzijeva sirištarka
5. phox - niski
6. karanfilići - boja ciklame
7.cotula hispida (srebrnolisno sa žutim kuglicama)
8. šeboji
9. ljubičice - boja ciklame
10. tritoma
ma ja sam tu svašta nadrobila, ali ti kažeš da svako proljeće višak bacaš, pa pliz, nemoj bacati, udijeli sirotinji, što god bude, ja presretna Big%20smile.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:35
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:


Džomba čime putuješ??

Ako je bus onda ćeš sigurno stati u Zagrebu....pa...mogla si se javiti!!!

 

Prolječe, jel ti misliš da džomba vozi bus, pa da nas usput skuplja ( k`o selski autobus)[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot15.gif" height="44" width="60" align="absmiddle" alt="smile96" />, ma nije to ni loša ideja.

 

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot15.gif" height="44" width="60" align="absmiddle" alt="smile96" />      [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot15.gif" height="44" width="60" align="absmiddle" alt="smile96" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot15.gif" height="44" width="60" align="absmiddle" alt="smile96" />
 

Ova ti je dobra...

 

Mislila sam nešto drugo, ali ovo je super ideja....[IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />




Izvinite tek sad sam vidjela sta ste napisale     !!
Bus nazalost ne vozim ali ova za kamp-kucicu nije uopste losa ideja..tako bih lutala Hrvatskom i mogla bih vas sve upoznati!! ...

Proljece,nevjerujem da cu se zadrzavati u Zagrebu,znas kakvi su soferi..samo mala pauza do wc-a i to je to ...ali dolazi lijepo vrijeme pa cemo se vec nekako dogovoriti...

Hvala Vam njaljepsa!! Veliko ...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.