Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 89>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 08:56
Sve za pohvalu, mene oduševljava juka, ona mi je tako nekako elegantna, a crvena begonija ti je baš raskošna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 19:59
Šarenilo kod tebe predivno!!! smile141

A ruže predivne! Smrcko, vjeruj mi da nije napomenula za grbavost stabalca, ne bih niti ja zamijetila dok sam šetala kraj nerascvjetanih ruža. Izgleda da taj detalj naša shasha najviše vidi!!! Wink

Ljubičasti pakujac sa bijelom sredinom sam gledala kod mene u Samoboru u jednom dvorištu. Big%20smile
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 22:34
Shasha baš ti je fora s tom bijelom ružicom. Imam i ja tu pokrivačicu pa ću ti drmnuti ideju, ak se ne ljutiš Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 00:29
Originalno poslano od člana xenia64 xenia64 napisao:

Shasha ...Imam i ja tu pokrivačicu pa ću ti drmnuti ideju, ak se ne ljutiš Wink


Da mi je nju vidjeti kak se ljuti!!! smile96 smile96

Samo ti xenia drmi, da vidimo čije su ruže uspješnije. Njene su stabalca pregrbava, ak tvoja budu ravnija, ti buš pobjedila... smile96smile96smile96 Wink
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 08:35
Lavanda predivna ,ruže savršene...
Cijeli vrt izgleda predivno! Clap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 01:37
Kaj se ti guraš u žiri ,AndreaXenia,zbog čega da se ljutim,pa svi mi tu ideje sakupljamo jedni od drugih.Ako ti išta kod mene može poslužiti samo"uzmi"
Baka,ono su begonije i meni su one nekako najdraže
Proljeće
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 08:47
Shasha, sve za desetku ali moram izdvojiti onaj samonikli iberis u pukotini.
Ma da si ga posadila na najbolje i najljepše mjesto ne bi izrastao ovako lijep i kompaktan!!! Odmah bi ti ga maznula Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 12:02
Sasha, moraces postaviti cuvara Wink, bice opasnog guranja oko tog iberisa LOL!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 13:53
Dugo sam šetala, ali na moju žalost samo virtualno tvojim vrtom. Kao i uvijek sve je prekrasno, a ovaj detalj mi je posebno zapeo za oko


život je more
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 15:49
sve mi je u tvom vrtu prekrasno...  rozi zvoncic mi je super...plavi sam dobila od tebe...moze koja sjemenka rozog Embarrassed
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 23:20
Maslačak,pokupit ću sjeme bijelog i roznog no njih su meni oprašile pčele.Sve sam imala plave a ove godine su neki boju promijenili.Eto,sjemena bude a ako imaš pčela,možda i tebi"izmixaju "neku novu boju za sljedeću sezonuWink
Drage moje,kad sam nudila iberis(ja ga još uvijek zovem"smješko")nitko ga nije htio a meni ga bilo žao baciti pa ga sad imam svuda,ok i ovih zvončića isto tako ima svudaLOL
Taj iberis još uvijek niče pa ako netko hoće,mogu mu poslati.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 00:38
Draga moja, kod tebe je sve smile120i to je moj ideal vrta, da uvijek nešto cvijeta, a da je raznoliko.Znaš, vjerujem ti kada kažeš da ni ne slikaš ono što nije lijepo, jer imaš puno toga za pokazati, pa onda naravno pokažeš najljepše Big%20smile. Ali ja sam recimo početnik u stvaranju vrta i kada mi neki cvijetak procvjeta i samo sa jednim cvjetićem ja skačem do neba od sreće i mooooram se pohvaliti Wink, iako baš i nije za hvalu.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:11
lijepo, lijepo i jedva čekam da to sve vidim uživo jer je onda sigurno najljepše ...........
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 08:23
smile128za tvoj rascvjetani vrt!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:05
čula sam da se nekaj nudilo..opet sam na krivo uho slušala LOL uskoro će moj GO i jedan dan andrea i ja dolazimo u inventuru (ali nju ne smiješ odmah pustiti u dvorište...sve mi pred nosom pobere smile156)
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 00:21
Kat rea,bila početnik ili ne,ako voliš cvijeće svakom prvom se opet iznova(i nakon 10 godina)isto veseliš.I ja se svemu veselim i stalno gledam šta će procvasti i opet me  razveseli ko i prvi puta kad je procvalo.Još  bi ja i sve to slikala no di da vas sa svim tim davim.Znaš ti koliko bi tu slika bilo!!!!!!!!
Konte,kaj se nudilo,di???
Nata,Konte(andrea je već domaća kod mene iako ne zna put)uvijek ste dobrodošle
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 00:26
joj koje ljepote u tebe shasho, meni se jako sviđa ovaj detalj-posebno zbog toga što si sama izvela i predivna je!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
anete View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anete Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 00:25
smile141ma što bravo, najbravije!
Priznajem da sam Ti skinula slike i da sam naumila učinit nešto slično u svom dvorištu...ali...ALI....nakon ove Tvoje ljepote, ove količine biljaka, skladnosti, šarenila.....aaaahhhhh divote....shvatila da nikad neću postići sklad Tvog vrta! smile129
Također moram priznati da me pere vrtlarska zavist, budući je kod Tebe sređeno po mom guštu, svaka biljčica na svom mjestu kako bi pljenila ljepotom poglede...a u mene vječna mjena, svake godine rošada, stalno u potrazi sa biljčicama, sadi-vadi sistem..

ovime izražavam duboko poštovanje spram Tvoje kreativnosti smile141

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 08:19

Jesam ti dosadna? Opet sam ti bila tu. Šta ću kad mi je tvoje dvorište ...

I baš ti neću ništa komentirati. Ti i ovako znaš šta mislim o svemu viđenom u tvom vrtu. E tako!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 08:29
Anete,prvo,hvala ti no nasmijala si me do suza.Naime,u mom vrtu nema ništa svoje mjesto i ,osim onog drveta i par grmova,rijetko šta je 2 godine zaredom na istome mjestu.Znači,tu smo isteWink
Istina,trudim se da što manje selim no uvijek se nešto nađe tako da se više ni ne obazirem na to da bude neki red.Budući da oduvijek svoj vrt zovem"kreativnim neredom",morala bi mu ime mjenjati kad bi ga uredilaLOL
Znači,sadi di šta stigneš i dobiješ izgled mog vrtaLOL
Mini hvala ti,i ja isto nekako najviše volim ono što,ili ja ili netko drugi,sami napravimo.
E da,slikala ja(da me Konte i ekipa ne napadaju)nešto i konačno sam uspjela prebaciti slike.Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.