Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 89>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 23:30
lantana,tritom,mumi,slak...ma mogla bi nabrajati do sutra...sve mi je fantasticno!!!smile90
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 23:42
Uh lantane,mumi (prvi put vidim) i liatris su fantastični.
liatris svakako moram nabaviti na proljeće ili kad se već sadi,moram malo prošetati po forumu i pročitati.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 15:13
I moja bugica cvijeta od Triše što sam dobila -smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 15:18
Evo malo i ja prošpancirala....sve mi se sviđa od ruža do lantana....a i slak je odličan!....nego jel se ovaj tvoj mimulus mumi
 
oče primiti od pelcereka? smile39
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 15:18
Ja malo kasnim - ali se divim, divim i opet divim lantanama, fuksijama, mumi me mami LOL a i sve ostalo je za 10!!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:56
Flavia,ne znam.Ja sam mislila da se ne može(u stvari nisam mislila uopće)no Silvek je rekla da se može.A znamo da ona sve znaBig%20smile
E sad,ja sam joj dala jednu grančicu(sram me kaj je samo jedna no mrak je bio i jedva smo napipale jednu)i sad bi trebalo vidjeti kod nje  jel joj se primio.Ako je,pelcat ćemo najesenWink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:58
Slavonko, liatris sam ja kupila na proljeće.Tražiš tamo di su lukovice i gomolji.No ako hoćeš ja ti sakupim sjeme od ovih pa ,ako kupuješ već,kupi bijeli i neki drugačije bojeWink
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 22:10
Divno, divno, divno...
Tvog Obamu ima i moja susjeda i kod nje je na punom suncu, a koprive inače idu u hlad, kako sad ova ide na sunce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 23:18
Tražila sam nešto i naišla na abutilček u 4.mj.Za usporedbu,koliko je narastao za četiri mjeseca
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 12:20
joj, prekrasne su sobne lipe a ova neobična je puno narasla

smile79još kad im se pridruži bijela smile120
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 21:32
Nisam,opet,tritome slikala(iako cvatu,no očito samo meni pa me sram)al sam zato,opet,ovog kokotića.Kaj ću kad opet cvate
 
 
Kat.reaaaa,vidi tvojih trublji
 
 
hortiiiiii vidi svoje travkiceeee
(u pozadini je druga cvatnja limun žute tritome)
 
 
bromeeee,tvoja ne cvate no na očigled raste i sad se je stvarno primila pa ću je presaditi
 
 
 
iriiiiiiiissssss,vidi tvoj abutilček.Ako ti se nije primio ni jedan,ovaj tebe čeka.
 
 
e za ovo nemam kome vikati,to ja kupijoooo
 
 
 
al za ovu imamLOL.....Silveeeeeeek,vidi meeee
 
 
I to je to,dosta dernjave za danassmile78
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 21:42
Uh ,koja raskoš
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:25
Kokotić obara s nogu Tongue, koliko je visok, baš mislim kako bi ga kod mene ova luda bura prepolovila.
Ovaj dubrovački gospar od SilveK je super, ima ga moja prijateljica, ogroman grm, ali ja neznam kako ga zapelcati i kada.


život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:33
Prekrasne slike, kokotić i abutilon su naj naj
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:39
Lantana, dubrovački gospar ilitiga jakobinia - razmnožava se reznicama u proljeće i dosta se lako prima, ali ako nađeš sada grančicu bez cvijeta možeš i sada
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:40
predivno, kokotić je čaroban, sretna sam da ti ruselija tako lijepo raste- nadam se da će uskoro i procvijetati, samo neka je na suncu

silvekin cvijetak je takođe prekrasan, da dalje ne nabrajam...smile78
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:57
Lantana,ako imamo Silvek i ja,imaš i tiWink
Kad ocvate,pelcam.
A što se kokotića tiče,pa lako sa visinom.Stavi neki štap i poveži ga.Ja sam ih isto vezala jer ih je vjetar,u kombinaciji sa kišom,savijao.
E super,ionako nikako da ime zapamtim,onom silvekinom, pa ću ga"gospar" zvatiSmile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 23:00
smile181smile181smile181
 
S A V R Š E N S T V O bez mane.....smile93
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 07:14
Olalala Sasha naša kak je kod tebe uvijek lijepo!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 07:26
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Olalala Sasha naša kak je kod tebe uvijek lijepo!!
Potpisujem u cijelosti!Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,358 sekundi.