Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šeflera - Schefflera arboricola
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šeflera - Schefflera arboricola

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 12>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 19:17
 ja sam u skoli na hodniku pronasla šefleru i uzela pelcer od nje...stavila sam ga u razredu u vodu i sad cekam da pusti žile...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 18:16
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Da ne ispadne da kupujem samo Sukulente/Kaktuse LOLLOL kupila sam i ovaj lijep cvijet-Seflera Big%20smile !!
 
 
 


Evo DŽomba se promijenila sve pohvaleWinkWinkWinkWinkWink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 18:19
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 ja sam u skoli na hodniku pronasla šefleru i uzela pelcer od nje...stavila sam ga u razredu u vodu i sad cekam da pusti žile...



Frida svaka ti čast da je možda neko dr. bio zgazio bi je ali ti si je ponovo vratila u život. Neznamo se ali se po tome može zaključiti da si divna osoba . Jer ja se držim one :Ko ne voli cvijeće ne voli ni živa insana.
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 15:20
ovo je moja šeflera, visoka je 80-ak cm, društvo joj pravi benjamin, tako bi volila da pusti koji izboj a ona samo ode u visinu 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 17:59
Pčelice ići će ona i u širinu,mojoj gdje god list otpadne pusti novu grančicu.Ako možeš kad otopli iznesi ju van,brže će ti rasti.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 12:54
u subotu je bila na sunčanju, poslije tuširanja...a kad pravo zatopli ostaje na balkonu 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 22:53
pomozite,ja stvarno volim šeflere nikako da uspijem sa njima ali ne odustajem ako jke neko čitao moju temu da se i ja predstavim upoznat je sa mojom situacijom sa svekrvom,moje zadnja šeflera je bila u sobi u kojoj je ona spavala dok smo zajedno živjele meni bilo glupo da ulazim u tu sobu i nisam ni obraćala pažnju nadajući se da će je paziti kao i ostalo svoje cviojeće međutim to se nije dogodilo ,sad kad sam se preselila u potkrovclje i počela se sa vama družiti kažem mom mužu da ode po moje cvijeće kad on donese nigdeje lista nema mrtvo drvo zemlja totalno suha,i DA VAS DALJE NE DAVIM KAKO MI JE U TOM TRNUTKU BILO SAD VAS PITAM MORAM LI SVE TO BACITI ILI DA ODSIJEČEM TO STABALCE DO DNA I DA SE NADAM DA ĆE IZAĆI NEŠTO IZ KORIJENA.POŽURITE DAJTE SAVJET JER AKO NEMA NJOJ ŽIVOTA DA ONDA ISKORISTIM TU SAKSIJU ZA NEŠTO DRUGO A BACIM SE NA PRONALAZAK NOVE ŠEFLERE JER IH TOLIKO VOLIM DA NEMOGU ODUSTATI
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 23:03
Originalno poslano od člana inaja inaja napisao:

pomozite,ja stvarno volim šeflere nikako da uspijem sa njima ali ne odustajem ako jke neko čitao moju temu da se i ja predstavim upoznat je sa mojom situacijom sa svekrvom,moje zadnja šeflera je bila u sobi u kojoj je ona spavala dok smo zajedno živjele meni bilo glupo da ulazim u tu sobu i nisam ni obraćala pažnju nadajući se da će je paziti kao i ostalo svoje cviojeće međutim to se nije dogodilo ,sad kad sam se preselila u potkrovclje i počela se sa vama družiti kažem mom mužu da ode po moje cvijeće kad on donese nigdeje lista nema mrtvo drvo zemlja totalno suha,i DA VAS DALJE NE DAVIM KAKO MI JE U TOM TRNUTKU BILO SAD VAS PITAM MORAM LI SVE TO BACITI ILI DA ODSIJEČEM TO STABALCE DO DNA I DA SE NADAM DA ĆE IZAĆI NEŠTO IZ KORIJENA.POŽURITE DAJTE SAVJET JER AKO NEMA NJOJ ŽIVOTA DA ONDA ISKORISTIM TU SAKSIJU ZA NEŠTO DRUGO A BACIM SE NA PRONALAZAK NOVE ŠEFLERE JER IH TOLIKO VOLIM DA NEMOGU ODUSTATI
 
Dok cekamo da se javi neko s vise iskustva Big%20smile,jer ja je imam tek par dana, procitala sam u knjizi da nju Ne Treba sijeci Confused...bas mi je zao Inaja...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 12:17
Inaja ,zagrebi malo stablo,noktom,ako je unutra zeleno i ima zivota,ostavi je.Zalije je malo,i na suncano mjesto smjesti,kad otopli iznesi je napolje,oporavit ce se sigurno.Ako u stablu nema života,možeš da je baciš,još nisam čula da je ikome iz korijena  krenula ,nova...Samo sa stabla moze da krene novi pelcer...
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 13:35
e sjetila sam se toga i probala ništa umrla je i stabli i korijen su mrtvi smeđe boje ništa tražiću drugu.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 18:29
Moja je totalno uginula i ja je nemam nikakosmile220
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:59
 Zna li netko koliko otprilike treba da pusti zile...evo vec je 20 dana u vodi i jos nista, ali dobro izgleda, ne vene.
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 14:55
dobila sam šefleru ali pelcer bez žila stavila sam je u vodu i za koliko mogu očekivati žile ,pšoto evo frida drži u vodi 20 dana nije li to previše
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 15:49
interesuje me može li se šeflera omladiti iz lista
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 16:27
Inaja,šefleri dugo treba da pusti žile,pa tako budi strpljiva.Može i iz lista,ali jako duuuuug i spor proces,prvo sporo dok pusti žile,drugo sporo raste iz lista...


Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:20
Originalno poslano od člana inaja inaja napisao:

interesuje me može li se šeflera omladiti iz lista
 
Može, tako sam ja svoju razmnožila. Ali kao što su rekli to malo duže traje, ali kad krene onda stvarno brzo baca nove listove
nema kruha bez motike
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 09:16
ovaj list šeflere mi pustio žile, u razmišljanju sam dal da posadim ili još malo pričekam
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 10:36
Ja bih ga odma posadila,ima dovoljno žilica da u zemlji nastavi sa razvojem.Polako je posadi,da ne oštetiš žile,i ne u puno veliku saksiju....
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 13:51
alisa, hvala na savjetu...tako ću napravit
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 12:42
Jučer sam od mame dobila krasnu šefleru. Da li da ju presađujem i mijenjam zemlju ili je ostaviti do idućeg proljeća ovako?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.