Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi u cvatu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi u cvatu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 134>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 16:17
Divna boja, tako nježna....
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 16:35
Lijepi božićnjaciTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Ivany View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 347
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 16:46
Hvala,boja mi je baš ugodno iznenađenje jer nisam znala kakve su boje kad sam ih kupovala,mislim da bude još jedna malo tamnija boja u isoj tegli. kupila sam prošle godine 2 skoro propala kaktusa u konzumu za nekoliko kuna i stavila u jednu teglu,nisam se nadala da budu tak dobro napredovali.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 15:14

Copiapoa mollicula, 13. 11. 2012
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 18:28
Božićni kaktus


što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2012 u 22:18
Pinus,prekrasna copiapoa,kako si ju natjerao da sad cvate?!Tongue
 
Ružo,krasan božićnjakTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2012 u 18:26
15. 11. 2012

Mali kaktus, iskreno rečeno ne znam zašto copiapoa cvate tako kasno u sezoni. Tokom sezone je isto bila aktivna i nekoliko je puta cvjetala. Možda joj i odgovara ovo kasno jesensko sunce, tko zna ?
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2012 u 18:32
Originalno poslano od člana Pinus Pinus napisao:

15. 11. 2012


Mali kaktus, iskreno rečeno ne znam zašto copiapoa cvate tako kasno u sezoni. Tokom sezone je isto bila aktivna i nekoliko je puta cvjetala. Možda joj i odgovara ovo kasno jesensko sunce, tko zna ?

Pa pobogu Pinus ne ubijaj nas( kako kaže naša Ruža iliti 11111) s ovoliko ljepote . Prekrasno sunčanje još prkrasniji bodljikavci

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 16:03
malo se požurio

Neka se sve zeleni
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 18:45
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana Pinus Pinus napisao:


[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/34835850-002.JPG" />

15. 11. 2012

Mali kaktus, iskreno rečeno ne znam zašto copiapoa cvate tako kasno u sezoni. Tokom sezone je isto bila aktivna i nekoliko je puta cvjetala. Možda joj i odgovara ovo kasno jesensko sunce, tko zna ?


Pa pobogu Pinus ne ubijaj nas( kako kaže naša Ruža iliti 11111) s ovoliko ljepote . Prekrasno sunčanje još prkrasniji bodljikavci




A STVARNO....taj pinus će nas ubiti .. a joj joj joj.... njegovi bodljići su mi za primjer ...tako su...tako su...hmm ...nekako čisti....ma ne mogu ni opisati.....UGLAVNOM .. pinus - ti nas ubijaš lipotom koju njeguješ sa punooooooo ljubavi....e pa neka....PUCAJ
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 15:44

Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:


Kaktusljubci,
Meni svi kaktusi imaju preljep cvijet!




Belina što se mene tiče u pravu si.   Evo ovih dana slikan notokaktus moje susjede.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 21:46

strombocactus i lobivia, jesen 2012

Nije slikano danas ali je slika friška, nisam ju još pokazao. Ovako lijepu toplu jesen koristim da sunčam „garažne“ kaktuse. Nekoliko mamilarija mi također cvate ali ne tako lijepo kao ova dva kaktusa sa slike. Danas je bilo dosta sunca i 15 C. Što i nije malo za ovo doba godine.Kaktuse sam malo poslije 8 h ujutro iznio na sunce a po tami tamo negdje oko 5 poslije podne vratio u garažu. Ne vjerujem da bi uživao u cvatnji kaktusa u ovo doba godine da kaktuse cijelo vrijeme kao i prošlih godina držim u tamnoj garaži.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 21:59
Ja uživam u tvojima,moji su u garaži,a sunca kod mene nije bilo.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 22:21


Mali kaktus, šteta da danas nisi vidjela sunce. Da te malo utješim evo kako izgleda izlazak sunca sa mog balkona.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 22:26
Hvala na lijepoj slici izlaska sunca,ali zato mjesec sad vani tako svijetli da izgleda kao da je tek sumrak.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2012 u 22:26
Pinus...Kaktusi uživaju na ovom jesenjem suncu, krasni cvjetovi, a i izlazak sunca je uvijek lijepo vidjeti
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 19:49
mammillaria hahniana, 3. 12. 2012

mammillaria hahniana, ne cvate baš onako kako ona zna. Ali sada nije ljeto, sada je zima !
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 20:42
vidi cvjetića...moja spava
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2012 u 20:55
Obregonia denegrii

Originalno poslano od člana moon moon napisao:

vidi cvjetića...moja spava
moon sada je i vrijeme da spava. No, meni vrag ne da mira pa svoje sunčam preko zime.

Obregonia denegrii , kupio sam ju kod Z. Rovška ovo proljeće. Lijepo je cvjetala kroz sezonu.
Na vrh
schumy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 465
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje schumy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2012 u 08:30
Pinus, BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!
Sve jedan po jedan, ali svaki naredni ljepši primerak "bodljića" na forumu!
Ova obregonia je zaista posebna, veći cvijet od tijela......
**za čistu prirodu i obilje pčelica
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 134>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,348 sekundi.