Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - omnia violet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


omnia violet

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 16>
Korisnik
Poruka
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 21:20
evo konačno sam se uspijela logirat i sa kučnog kompjutera....ali tek kad sam instalirala mozilu firefox.....Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 21:37
bravo..... Clap
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 09:20
hvala svima na pomoći!!!
tko pita ne skita, kažu!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 09:56
što više gledam dupine to me više opčinjavaju...
drago mi je da su savladane prepreke sa logiranjem...idemo sada, čekamo tvoje nove radove
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 10:04
pošaljemti jednu kad ti se takoooo sviđaju ako želiš.....
bit če radova.....nego nikako da uhvatim vremena i sjednem i uhvatim se posla....e kupanje, e poso, e šetnja...ali bit č, nakupovala sam se tanjura , samo treba krenuti....
 
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:33
evo stižu 2 nova rada...po prvi put radim ovako nešto tako da ima dosta propusta ali na pogreškama se ući...ali mislim za prvi put da se ispalo dobro....slobodno komentirajte

ovaj rad je pokupljena ideja od jedne forumašice ali ne može se mjeriti s njenim radaom...ali opet za prvi put sam zadovoljna iako sam imala problema s ovom crnom bojom, sve mi se vide tragovi od kista,,,neznam kako to ubuduće ...pa slobodno  savjetujte i komentiratje, i da,,,slika je printana na nedavno kupljenom printeru na običnom papiru tako da to automatski nije ono pravo....


jedsn božićni tanjur, tj. pladanj za kolače recimo...koji mi se poprilično sviđa....za prvi put..


Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:37
a sad jedan koji nije decoupaque nego boje za staklo....okvir za jenu maluuu bebicu.....slika je malo mutna jer su baterije bile pri kraju....


Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:44
crveni tanjur => cista fantazija
bravo

Clap
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:45

komplet ti je odlično ispao ne vidim te poteze kistom,ali ako te to smeta probaj tufkati sa spiužvicom

božični tanjur je pravi ukras za tvoj stol,a slikica preslatka za bebicu
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:47
Originalno poslano od člana tinaw tinaw napisao:

komplet ti je odlično ispao ne vidim te poteze kistom,ali ako te to smeta probaj tufkati sa spiužvicom

božični tanjur je pravi ukras za tvoj stol,a slikica preslatka za bebicu


tufkala sam sa spužvicom na kraju tako ta su mi onda ostali mjehurići,,,koji su svakako bolji nego crte od kista...možda bi trebala malo boji razrijediti....dok je vaza ispala super, ništa s ene vidi ,,,skroz glatko...možda zato što je okomito pa se stapalo ....neznam

Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:51
ti mjehurići se kasnije ne vide ako više puta prešpricaš ili polakiraš rad
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:53
doduše..nisam lakirala još ništa....ali hoču pa čemo onda viditi....hvala
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:13
...jako mi se svidja Božićni tanjur, stvarno ti je krasno ispao...lijepa ti je i dvobojna kombinacija, no ako nećeš probati, ne možeš ni znati što će ti najviše zadavati problema...i ja sam se najviše mučila s potezima kista, naročito na staklu i drugim materijalima koji ne upijaju boju, no spužvicama to stvarno ide super, a neke stvari ja bojim i samo tupkanjem prstima, ostaje manje mjehurića... Thumbs%20Up
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:47
crno-bijeli komplet je jako lijep. na slici se ne vide greške, ali znam... tebe bodu u oči. ništa zato, sad znaš za drugi put. a u krajnjem slučaju možeš ovog oprati pa ponovo.
ali božićni pladanj ne diraj ni u ludilu. prekrasan je! jel to tako krasna salveta?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 22:30
Crno bijela kombinacija...osobno iskombinirala si super...naročito mi se sviđa zato što si umjesto crvene ubacila ovu boju. Baš mi je tako odlično. I ka ošto kaže tinaW...probaj...slažem se s njom.Smile
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 23:56
Vidi se da se bliži Božić, sve je više tih motiva, odličan je pjat, crno bijela kombinacija je uvijek zanimljiva, vaza mi je super, a na pjatu možda malo više ima crne boje za moj ukus, ali tko zna, možda bi sa više cvijeća izgledao i prešareno. 
Okvir je presladak!
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 00:21
crno bela kombinacija je odlichna! Super izgleda!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 07:03
Jakao dobro! Na slici se ne vide greške na crno bijeloj kombinaciji
ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 07:45
smile141
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 09:31
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

...jako mi se svidja Božićni tanjur, stvarno ti je krasno ispao...lijepa ti je i dvobojna kombinacija, no ako nećeš probati, ne možeš ni znati što će ti najviše zadavati problema...i ja sam se najviše mučila s potezima kista, naročito na staklu i drugim materijalima koji ne upijaju boju, no spužvicama to stvarno ide super, a neke stvari ja bojim i samo tupkanjem prstima, ostaje manje mjehurića... Thumbs%20Up
na vazi se uopče potezi kista ne vide....valjda zbog okomitog položaja..pretpostavljam....na kraju sam i ja uzela komadić kuhinjske spožve i tapkala ali opet su ostali mjehurići..ali i oni bolje izgledaju nego crte od kista...koju spužvicu si ti koristila?Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.