Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 30>
Korisnik
Poruka
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 08:35
 koja cakana kutijica smile141ja se ne usudim ljepiti cijelu salvetu jer mi to onda biži na sve strane, kako ti to uspiješ ?  a tvoje vješalice neću niti komentirati  jer odma slinim ismile203 ,vješalice su čista 5
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 15:46
Nekad nešto najjednostavnije ispadne i najljepše...kutijica je presavršena.
 File,ni ja se još nisam usudila lijepit cijelu salveticu na kutije,ali morat ću probat.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 20:37
kutijica je savrsena,predivna salveticasmile141
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 17:08

vješalice su odlične a na kutije sam otkačila. prekrasno

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 19:36
Potpisujem cure u potpunosti
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 14:32
Svi radovi su lijepi a kutijica je prelijepa.smile141
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 19:48
najljepša hvala na salvetama.stigle su mi danas. idem odmah u proizvodnjusmile79
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 13:20
Kutijica je baš slatka! Da nisi rekla da je iz jedne salvete, ostavila bi me u uvjerenju da si svašta radila i sklapala na njoj! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 13:40
radovi su fantasticni...sve je predivno...neznam kako uspijes sa cijelom salvetom baratati...ja koliko god pokusavam uvijek mi se nabora i onda smile206...neznam gdje grijesim al zato se tebi divim...smile141
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2010 u 01:20
kutijica je prekrasna! smile120
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 21:16
Kutije ladice su divne,a kutijica-škrinjica je najljepša...
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 16:39
Ajme... ocito me nije bilo duze nego sto sam mislila pa mi se nakupilo vasih lijepih komentara toliko da me je sada malo sram sto nisam odmah odgovarala... bila sam u velikoj guzvi, ali obecajem da cu biti azurnija... oprastate mi?Embarrassed
Dakle... draga Maslacak... hvala ti puno na komentaru, opet mi je malo neugodno - ti si moj fan... wow... stvarno krasan osjecaj...Tongue
Kami... kao i tebi, i meni je to jedna od omiljenih salveta... i da, naravno da i ova ima pricu... ali o njoj na nekom drugom mjestu... smile78


Prila, Mare, Anđelka, Kaća, Karmen, Danci-ka, More, Maslina Tatjana... bas mi cinite toplo oko srca smile79
Maredelmare - s tim sam kutijama pocela i preko njih sam se zaljubila u decoupage... hvala draga na lijepom komentaru
Slavice... tvoje konstatacije ("a sta njoj ne lezi") me je natjerala da se ponovo malo pokrenem i pocnem nesto kreativno raditi... hvala ti na tome smile73
File, Piramida, Izzy... mislim da nisam bas najbolje objasnila - na kutijici nije ljepljena salveta iz jednog komada, nego iz vise komadica (cupkanih) jedne salvete... izgleda mozda kao da je cijela ali to je zahvaljujuci toj prekrasnoj, svestranoj sveiskoristivoj salveti, a ne meni Embarrassed

Nadam se da nisam nijednu preskocila... ako jesam sorry, nije namjerno... hvala cure jos jednom

Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 17:51
...oooh, kako sam samo uspjela preskočiti ovu kutijicu s ovom predivnom salveticom ...famozno izgleda i uopće nema šanse da bi se skužilo kako je radjena iz dijelova....savršeno i prelijepo
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 22:52
Kutijica sa "najomiljenijom" salvetom izgleda odlično, imam je i ja i sve čeka na nešto posebno i pravi trenutak inspiracije, ti si svoju - svoje baš dobro iskoristila ( mislim da je imaš i na koricama bilježnice i vješalici ), bravosmile55
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 16:54
svako jutro otvorim tvoju prvu stranicu i iznova i iznova se divim tvome prvom tanjuru i makovima, cijelu Slatinu i Viroviticu sam obišla tražeći takvu salvetu ali ni traga
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 17:39
Sanjam - jako dobro zapazas... da imam tu salvetu i na biljeznici (koja vise nije u mom posjedu) i na vjesalici (takodjer iste sudbine kao i biljeznica)... koristila sam je stedljivo jer mi je zaista najdraza... i sad cekam ne bi li je se opet nekako dokopala... Heart
Mumica... posalji mi adresu na pp... imam barem jednu takvu viska, a mozda i dvije, pa ti je posaljemTongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 18:58
eh draga moja kad bih ja to znala 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 12:14
Draga Lluvia, ne znam jel' svraćaš u opću Brbljaonicu foruma, pa za svaki slučaj ponavljam iskrene čestitke uz tvoj rođendan i ovdje....
 
Draga Lluvia,
neka ti je sretan i radostan
današnji dan, a svaki sljedeći
još ljepši...
SRETAN ROĐENDAN!!!
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 12:29
Joj Primavera draga, bas ti hvala... jako si me obradovala smile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 12:36
I ja se pridružujem čestitkama. Sretan ti sretan ročkas draga smile73
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.