Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 282930
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 10:22

hm, i ja sam pomislila isto što i Kiki-ko.... samo ne znam da li ona planira malo "posuditi" ili misli da bi to mogao netko drugi probati. ja bi probala "posuditi" definitivno... pa makar me i uhvatiš na djeluLOLLOLLOL

uglavnom, prometalo ti je apsolutno neodoljivo! a ideja da decoupagiraš bicikl.... mislim, stvarno.... svaka ti čast!

daj reci kakve su reakcije ljudi kad se prođiraš pa gradu?

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 12:37
-moje čestitke i divljenje za remek djelo...
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 08:25
Sjajno se uklopio zic i motiv,bravo!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 09:50
jeee...znat ću u kojoj si birtiji na kavi kada vani vidim ovako prekrasno sređen bicikl...nemoj se onda iznenaditi kada ti se pridružim...hahhaha
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 20:05
smile39svaka cast, fantasticno si sredila bic, pa to je hodajuca decoupage reklama (svi ce ti zaviditi), uzivaj u voznji smile78
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 14:50
vraćam se malo natrag,kako bi vidjela radove dok sam bila odsutna. pitar sa ćuvarkućama je prekrasan,kao i zdjelice koje su predivne. i opet se vraćam na rokovnike koji su me zbilja oduševili!

bike je savršen,ljep i originalan! svaka čast!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 18:44
ajmeee, lluvia, ništa ne stignem puno komentirati (opće me sram što zaostajem s pregledavanjem galerija),
ali nakon posjeta Friško... morala sam svratiti nahvaliti bicikleto Cool
Genijalna ideja, odlično odabrana salvetica uz prekrasno sjedište (super mi je ovo za "slučajne" inicijale LOL) i predobra izvedba Clap
I pozdrav čokoladnom ljepotanu, kako samo paše, a sigurno može i rekreativno trčkarati uz bicikl dok ga vlasnica vozi!
(vlasnica vozi bicikl, a ne peseka jer je već preveliki za biti putnik LOL
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 21:51
Bicikl je doživio svoju drugu mladost i neka ti ovako uređen služi još mnogo km, ali samo jedna primjedba ili sugestija , molim te u istom tonu i veselom cvijetnom dezenu uredi i košaricu ćini mi se jako tužna i zapostavljena.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 10:38
bilježnice su odlične a bicikl je genijalan!!!!....kakava ideja i odlična izvedba......smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 00:02
...svi smo pomalo okupirani nekim drugim temama, imam osjećaj da nisam 100 godina bila u tvojoj galeriji... mada sam na brzinu vidjela radove u Friško, moram ih konačno i iskomentirati... bilježnice ne da su me oduševile, očarale su me, jednostavno su prelijepe, a tvoje pomno biranje motiva i njihovo međusobno usklađivanje stvara dojam kao da su doista oslikane... bike je prefenomenalan i vjerujem prava atrakcija u gradu na Dravi, Love%20You a tek pesek, ljepotan jedan Puppies
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 282930
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.