Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 30>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 18:53
Jako dobro!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 19:55
Smile jako lijepe kutije i fantasticna ideja za okvire kao i sami radovi......jako lijepo pedantnoStar
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 19:59
super su ove zaštite sa gejšom. a drugi sloj salvete svakako nije bio za baciti. odlično izgleda!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 08:58
hvala vam anđelka i leonarda..:)
anastazija - osobno draza mi je zastita s drugim nego s prvim slojem te salvete. Prvi je malo agresivan, a drugi profinjeniji... bar se mani tako cini.

Smile 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 13:08
Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

hvala vam anđelka i leonarda..:)
anastazija - osobno draza mi je zastita s drugim nego s prvim slojem te salvete. Prvi je malo agresivan, a drugi profinjeniji... bar se mani tako cini.

Smile 
 
 
U potpunosti se slažem s tobom Smile
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 19:27
dvije nove kutije
nisam bas bila vrijedna ovih dana, ove su nastale nabrzinu... i izgledaju bolje nego sto je vremena i truda ulozeno u njihov nastanak... eto...










Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 19:41
Kutije su fenomenalne!
ANĐELKA
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:00
Uh, ova zadnja kutija mi je mrak! kako se dobije takva podloga?
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:12
jako,jako lijepo.....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:16
Sličnu kutiju s Mozart-om sam i ja napravila...jako su ti lijepe kutije!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 23:49
odlično,ti si prava majstorica.Ova zadnja kutija mi je super a ideja za zaštotu prekidača-odlično!!!smile141
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 01:37
fantastično,prave starinske kutijice!smile71
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 07:58
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Uh, ova zadnja kutija mi je mrak! kako se dobije takva podloga?
Kutije su mrak! I ja pitam: kako se dobije podloga na ovoj zadnjoj kutiji?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 09:56







vau ..podloga je super...što tek napraviš kad se trudiš....kad ovako napraviš bez truda


[/QUOTE]
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 11:58
prekrasne kutijesmile71,druga mi je nekako posebna,drugacijasmile211
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 12:50
...pridružujem se curama, i mene je oduševila ova zadnja kutija neobične i prekrasne podloge
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 18:19
hvala vam cure na pohvalama... lijepo je vidjeti da se nekome svodja sto sam napravila smile77

lilian i božica... odgovor za vas i sve ostale koje zanima kako se dobilje podloga kao na zadnjoj kutiji:
1. najvaznije je biti nestrpljiv (takva sam od glave do pete)
2. limena kutuja je obojana crvenim akrilinim lakom u spreju... dva do tri sloja, ali između je nestrpljenje da se osusi... i onda nastanu mjehurici i tragovi cijeđenja
3. onda pokusaj sakrivanja nestrpljenja... tupkanje spozvicom - prvo crna, pa kad je napola suha zlatna boja
4. pa kad se nestrpljenje iz korka 2 jos uvijek vidi onda izrežete ornamente i naljepite preko toga
5. i na kraju ono sto je trebalo biti umjesto koraka 2 - decoupage papir s novcicima i kljucem...

eto... smile96



Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 20:54
stvarno fenomenalan rezultat tvoga nestrpljenja. ja sam jučer gledala i gledala tu kutijicu i nikako nisam mogla doći na ideju kako je to izvedeno.
pa onda kažu strpljen - spašen! pih!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 21:04
svaka cast stvarno su ti predivni radoviClapClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 09:02
Želim ti da uvijek budeš nestrpljiva....jer si iznimka koja potvrđuje pravilo strpljen-spašen. Podloga je fenomenalna....Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.