Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - tibetanski goji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


tibetanski goji

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 22:53
Dobila sam goji od jednog našeg forumaša na jednoj kavi.Stalno cvjeta ali ne daje ploda.Sada i kod nas ima suhih plodova za kupiti makar su skupi.Okus me podsjetio na suhe brusnice.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 10:13
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 21:51
Evo da i ja malo obnovim ovu temu, čitala sam na Agro-klubu o ovoj biljci i naravno učinila mi se vrlo interesantnom pa me interesira da li je netko saznao da li kod nas u Hrvatskoj postoji rasadnik koji prodaje sadnice Gojia ili možda netko ima sjeme za dati ili prodati sve opcije dolaze u obzir.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2011 u 20:02

I ja sam zainteresirana za kupnju sadnica,pa ako netko zna gdje ih ima....?

Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2011 u 21:00
Prošle godine u Bauhausu Rijeka prodavale su se sadnice visine 20 cm po 10 kuna.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2011 u 22:31
Hvala,imat ću to na pameti.
Na vrh
Renatka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Renatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 21:13
Ja sam neki dan prvi put čula za goji i pronašla adresu i broj telefona. Naručila sam sušeni i dvije sadnice. Čekam da mi drugi tjedan stigne.

Awax d.o.o., Varaždin, 042 300 166

Suhe naručila preko interneta, a sadnice preko telefona.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 19:44
Renatka jesi li dobila svoje sadnice i kako si zadovoljna sa njima.Mislim da je vrijeme već da ih počnemo kupovati.
Na vrh
Renatka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Renatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 20:14
U petak stigle sadnice i sušeni goji koji je prilično skup. Pola kile 110 kn, ali morala sam ga naručiti da probam. Sadnice su u malim teglama i nečemo ih staviti još u zemlju nego u veće tegle dok ne narastu. Sadnice su svaka 40 kn, a mora se kupiti dvije, radi oprašivanja. Tako su mi rekli na telefonu.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 07:09
Goji ima rasadnik Milić iz Donjeg Miholjca
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 12:57
Znači moj goji ne rađa jer je sam.Treba prijateljicu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
dsevcesin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dsevcesin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 14:27
molim adresu sadnica goji bobica
Na vrh
mikica2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 15:36
Sad sam gledala na  stranicama rasadnika Milić pa nepiše da imaju Goji, jel možeš reći koja im je cijena, molim te.
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 15:56
pozdrav
rasadnik Milić ima Goji sadnice, danas sam kupila sadnicu njihove proizvodnje po 35,00 kn
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2012 u 10:13
LP forumašima!
Zanima me da li netko plantažno uzgaja goji, da li postoji otkup...?
Jako sam zainteresirana za sadnju te biljke.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.