Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anastazija traži-nudi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anastazija traži-nudi

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Anastazija traži-nudi
    Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 21:11
za sada imam samo jednu molbicu:
traži se sjeme crnooke suzane - žute, narančaste i ako još koja boja postoji. uglavnom sve osim bijele
 
nudim sjeme crnooke suzane bijele
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 21:25
Anastazija,još nisam"ulovila"ni jedno sjeme no ako ulovim,spremam ga za tebe.A ja bi bijelu,ako može.
E da moja je narančasta
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 21:38

shasha, kak si ti brza!

ma baka me je molila da žicam sjeme. ona lane imala bijelu, žutu i narančastu. od svih je imala sjeme, proljetos posijala i sve koje su niknule ispalo da su bijele. sad ima bijelih kao iz priče, ali ona bi i žutu i narančastu.
pišem te za bijelu. pošalji adresu na pp
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 22:22
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

shasha, kak si ti brza!

ma baka me je molila da žicam sjeme. ona lane imala bijelu, žutu i narančastu. od svih je imala sjeme, proljetos posijala i sve koje su niknule ispalo da su bijele. sad ima bijelih kao iz priče, ali ona bi i žutu i narančastu.
pišem te za bijelu. pošalji adresu na pp

mila pišeš i mene?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 08:44
TaTjana43, zabilježena si. Kao i  shasha, mamaa i goga-zg.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 11:23
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

TaTjana43, zabilježena si. Kao i  shasha, mamaa i goga-zg.


hvala ti !smile79
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 11:45
imam i sjemena od ovog mada nemam pojma šta je ni kako se zove.  cvate u proljeće i jako se raširi. kod mene je posađeno na mjestu gdje ima puno sunca (kod mame su u polusjeni. Jedina razlika je da su moji ranije cvali). Znači, paše im svuda.  kad je ocvalo, nakon što sam pokupila sjeme sam poskidala cvjetne peteljke i sad je još lijepo zeleno
netko zna kako se to zove?
pa ako netko želi ....
 
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 09:43
ja bih malo ako nije problemSmile
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 09:55
Ćao!Ja bih malo tog rozog i bijelu suzanu, za uzvrat imam svakakve druge suzane,neke i crvenkaste.Valjda bude sjemenja.. hvala
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 10:50
anastazija, e jel ovo skroz niskog rasta i dal je trajnica?
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 11:00
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

anastazija, e jel ovo skroz niskog rasta i dal je trajnica?
 
je trajnica i niskog je rasta (ovo na slici je slikano na kamenjaru, pa izgleda kao cijeli grm)
 
pišem te?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 11:08

kod mene je sljedeća situacija:

za bijelu suzanu su zapisane: shasha, mamaa, goga-zg, TaTjana43, hana, kontesaa
 
za roza puzavac: shasha, mamaa, goga-zg, TaTjana43,, hana, rosa2 i nata07
 
ako sam šta fulala ispravite me i koja nije neka pošalje adresu.
podijelit ću koliko ima da svaka pomalo dobijete.Tongue
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 11:10
može šaljem ti adresu!!!!!!!!!!!
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 11:25
Mislim da sam ti adresu poslala a roza puzavac nisam ja tražila.Lijep je i čak mi se čini da ga nemam no ja bi samo suzziWink
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 11:36
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

kod mene je sljedeća situacija:

za bijelu suzanu su zapisane: shasha, mamaa, goga-zg, TaTjana43, hana
 
za roza puzavac: shasha, mamaa, goga-zg, TaTjana43,, hana, rosa2 i nata07
 
ako sam šta fulala ispravite me i koja nije neka pošalje adresu.
podijelit ću koliko ima da svaka pomalo dobijete.Tongue


hvala draga  unaprijed smile211od srca!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 12:11
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Mislim da sam ti adresu poslala a roza puzavac nisam ja tražila.Lijep je i čak mi se čini da ga nemam no ja bi samo suzziWink
 
adresu si poslala, a za puzavac će ti ostale cure biti zavhalne jer će one dobiti višeWinkLOL
ako se predomisliš, bit će sljedeće godine 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 22:25
Biti će i kod njih dogodine,pa ću njih žicati.Da baš ne očerupamo tvoj skroz.Meni je suzzi bitnijaEmbarrassed
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 09:44
anastazija jel ima još koja sjemenkica bijele suzike? ja imam narančastu i uspjela sam skupiti koju sjemenkicu 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 15:41
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

anastazija jel ima još koja sjemenkica bijele suzike? ja imam narančastu i uspjela sam skupiti koju sjemenkicu 
 
nisam još spakirala pa ću i tebe ubaciti u raspodjelu. samo pošalji adresu.
i bilježim se za narančastu ako može!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 16:02
može normalno
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.