Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aeonium
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aeonium

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041>
Korisnik
Poruka
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 18:02
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Prekrasni su ?
Di nabavljaš tolko različitih vrsta?



Hvala draga znala sam da će ti se svidjeti, nabavljam ih većinom iz EK preko ebaya, zapravo ja napošem listu želja a moja kćer sve to obavi za mene, dosta dođe poštrina  više nego što oni koštaju ali isplati se kad nas možeš naći tri, četri vrste a tamo boli glava, jedan mi je zapeo za oko ali je uvijek na dradžbi a njoj se ne da s tim zezat a i iznimno je skup za početnu cijenu. sad čekam da zahladi pa da naručim još neke prije nego uvedu carinu, LOL

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 18:04
NisaHug
Rajski vrtoviHug

Hvala
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 18:12
Originalno poslano od člana aurelia aurelia napisao:

Svaki je lijep i poseban na svoj način...Smile

Da li su zahtjevni za uzgoj? A zimi u grijanom prostoru?


Aurelija nisu uopće zahtjevni, ljeti za velikih vrućina prestaju s rastom,odnosno idu u stanje neke hibernacije ali ih ne treba prestat zalijevat kao i sve ostale sukulente, zimi je isto u hladniju prostoriju sa dosta svijetlosti, zalijevat jednom mjesečno, u Dalmaciji mogu opstati vani jer trpe i lagane minuse ako su suhi, moji su lani u zimu bili samo dvadesetak dana u kući , kako je zima bila iznimno blaga (dalmacija) bolje im je bilo u natkrivenom vani nego u kući, znači njega kao i kod svakog sukulenta, malo vode obilje svijetlosti odnosno sunca ljeti, dapače tamnijim vrstama cjelodnevno sunce ne škodi mada ja izbjegavam srpanj i kolovoz podnevno sunce, nadam se da sam malo pomoglaWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 22:19
Hvala na korisnim uputama...malo sam isčitala temu o njima i uživala u slikama smile78
     
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 22:34
Originalno poslano od člana aurelia aurelia napisao:

Hvala na korisnim uputama...malo sam isčitala temu o njima i uživala u slikama smile78
Wink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 23:12

Trud oko nabavke ti vraćaju na najbolji mogući način, nitko na CIF-u nema takve Aeoniume !
   
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 23:20
smile79
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Trud oko nabavke ti vraćaju na najbolji mogući način, nitko na CIF-u nema takve Aeoniume !
   
Hvalaaaa baš ih volim i da imam ih 26 vrsta

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 23:30

Wooow !
Nisam ni znala da ih toliko ima !

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 23:41
Aralija  Clap
     
Na vrh
tangerina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Listopad 2013
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tangerina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2016 u 09:27
aralija, predivni su stvarno, da ti pamet stane!

hvala na savjetu, mislim da ću ga ostavit na puno sunca jer mi se čini da mu odgovara, a ja ću u bojama uživat na jesen, još i više. Ionako ustvari volim kad mi sukulenti izgledaju skroz različito ovisno o dobu godine
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2016 u 21:16
Originalno poslano od člana tangerina tangerina napisao:

aralija, predivni su stvarno, da ti pamet stane!

hvala na savjetu, mislim da ću ga ostavit na puno sunca jer mi se čini da mu odgovara, a ja ću u bojama uživat na jesen, još i više. Ionako ustvari volim kad mi sukulenti izgledaju skroz različito ovisno o dobu godine


smile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2016 u 12:06
balerina, ove točkice su zemlja koju je ispuhala bura a on ima dlačice pa se sve prima




canariensis



ma kad uhvatim kist u ruke nestat će ova zemljica,
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2016 u 17:17
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2016 u 21:13
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Divansmile186
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2016 u 19:00
jako rijetki kod nas












Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2016 u 19:07
prekrasni aralija, drago mi je da uživaš u ovim rijetkim vrstama, prava si kolekcionarka smile55
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2016 u 19:32
Nisa, pomalo postajem, kolekcionarka, ali još sam dalekooo

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2016 u 21:01
Krasni su! Čestitam na kolekciji!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2016 u 21:12
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Krasni su! Čestitam na kolekciji!


Hvala Andina, pomalo skupljam i kao mrav vučem u kućuLOL

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2016 u 10:03
Andina, uh... koje krasote.. smile39
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.