Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nada-m nova galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nada-m nova galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 33>
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 15:51
nado,bas si bila vrijedna.lijepe si stvari uradila ,izdvojila bih tacne,prelijepe su...bravo nado.smile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 16:42
Krasne lampe! Krasne tacne, posebno ona prva. Sve čega se dotakneš ispadne odlično.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 21:53
lampe su divota, ne mogu se odlučiti koja mi je favorit! i dragog sam digla ispred TV-a da dođe vidjeti. a on, tipično muški, pokvari čaroliju s pitanjem "da li ta svila može izdržati temperaturu žarulje kad se lampa upali?" ali slaže se da su prekrasne.
one slatke "čašice" su pretpostavljam sviječnjaci za lučice!?
a tacne... da, prva mi se više sviđa. na drugoj je malo previše cvijeća, ali nije prešarena ni kičasta.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 22:12
smile39lampe su ti mrak, tako su otmjene, elegantne, a tacne su romanticne, slatke:)))
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2010 u 22:31
-dugo te nije bilo,ali neka tako treba,dobro si nas razdrmala sa ovom prelijepom izložbom vicemajstore....
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 12:08

a joj koja ljepota, sve ti je draga nado predivno, lampe su tako otmjene, ni najluksuzniji salon ih se ne bi postidio

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 14:50
Hvala svima na posjeti i komentarima, da popričam sa svakom goščom ponaosob.
Karmen
----------
Lijepo je svima nama kad naši radovi izazovu pažnju i pozitivan komentar, a drago mi je da si primjetila i moje cvijeće u dvorištu,gdje provodimo sve ljetne dane.Hvala
Vallisa
----------
Draqo mi je da si prošetala mojom galerijom i pohvalila moj rad, ja prihvačam mišljenje svakog od vas i ako vam se nešto ne sviđa , ne ustručavajte se reči to samo može rezultirati boljim i savršenijim radovima.
Sara
--------
Hvala ti što si bila i napisala svoj komentar.U opčoj nestašici vremena kad se stalno žurimo, jako cijenim vrijeme posvečeno meni
Otok
--------
Mislim da ti samo ime kaže odakle dolaziš, pa mi je još draže , kad u vrijeme koje ja zamišljam kao opću opsadu na otoke , a vas otočane prezaposlene i u trci s vremenom, primjetiš moje radove, posvetiš mi vrijeme ,dirnuta sam gestom.Ti si svestrana umjetnica i znam da ti ja svaka minuta organizirana, zato ti hvala.
Anastazija
--------------
Dobro je da uz sebe imamo praktičare, da se previše ne zanesemo , da nas vrate u stvarnost, no pitanje i komentar je apsolutno na mjestu.
Sjenilo se radi u profesionalnoj radionici koja se bavi izradom sjenila i lampi, tako da je to sasvim sigurno i po propisima struke, ja oslikam svilu , a u radionici se ona "stavlja" (neznam bolji izraz)preko nezapaljive folije , ako sam dobro razumjela majstora kad smo dogovarali posao, tako da je to sigurno ispravno.
A u čašicama su originalno punjene mirisne sviječe, kupljene u D M-u, ja samo oslikam izvana.
Biljana
---------
Drago mi je da lampe smatraš otmjenima,to mi je ustvari cilj jer volim otmjene stvari , pa ako sam se približila toj kategoriji super.
Hvala često posjetim tvoj blog , koji mi se jako sviđa.
Kika
---------
Hvala što si pogledala i napisala lijepe riječi, ja čekam neki uradak od svile , mislim da smo o tome već govorile ,pa ako mogu pomoći nekim savjetom ili uputom drage volje ću pomoći
Mumica
---------
U mom malom gradu baš i nema luksuznih salona , a mentalitet malog grada gdje svi sve poznaju je takav da je bolje donijeti stvari izvana , to se više cijni , jer bi u protivnom netko morao priznati da i svom dvorištu ima stvari vrijedne nečije pažnje, ne govorim sada o mojim radovima nego o opčenitoj klimi malih mjesta .

Baš sam se raspisala, vidi se da sam (za još 10 dana)u mirovini, onda ću sve imati pod kontrolom i pratiti šta se radi
          Svima pozdrav Nada
Sada me neće biti par dana jer se spremam na sajam koji se svake jeseni i u prolječe održava u našem gradu.Držite fige da se nešto proda pa da se može dalje.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 15:01
Za Karmen
----------
sam zaboravila napisati da ona lampa što sam je slikala vani u dvorištu nije fotografski dobra, što se vidi, jer je jak odbljesak svile ona je uživo sa jačim crno bijelim kontrastom, a više je nemam da ponovim snimanje.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 19:29

Nado predivne su kao i sve što ti naslikaš i napraviš. Ja sam tvoj fan smile70

Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:41
Nado, iskreno sam zadivljena svim tvojim radovima, ali, lampe, kao što je netko rekao, toliko su otmjene da nemam riječi.
 
Želim ti dobru prodaju na sajmu, a mirovina ti sigurno neće biti dosadna uz toliki talenat.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 22:42
-draga nado za tebe od mene idu samo lijepe riječi kao i za tvoja djela kojima sam iskreno oduševljena i jako se obradujem kad vidim nešto novo i dosta se zadržavam u razgledanju...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:27
 Faint Faint Faint ...hvala čudesima moderne tehnologije koja ponekad pomažu kad ostanemo bez riječi... oduševljena sam, kao i svaki puta kad udjem u tvoju galeriju draga Nado, prepunu umjetnosti, visoke estetike i neprocjenjivog talenta.... lampe ne samo da su lijepe i otmjene, one su čudesno lijepe i doista dostojne najboljih dućana s luksuznim sitnicama za dom... isto mogu reći i za tacne, s ipak malom prednošću prvoj, neka ti dani u mirovini budu sretni i puni kreativnog stvaranja  smile120
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 08:15
Da bi se napravilo nešto otmjeno i profinjeno i sam moraš biti takav,stoga me ne iznenađuje ova ljepota radova.....i kroz ova tkz. virtualna poznanstva puno saznaš o osobi s kojom kontaktiraš.Iz tvojih radova izvire prava strast za kreativnim i elegantnim.....i zato ti šaljemsmile58
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 11:50
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 11:54
[URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/moje_slike/17580.aspx][/URL
detalj sa ogledala
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 12:37
jako lijepo nadosmile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 14:30
kao i prijašnje lampe i ova je prekrasna samo što ova ima i dodatak. Divan komplet      
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 17:14
opa,povratak u velikom stilu,prekrasno...
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 17:29
Hvala što ste svratile i pogledale moje radove.
Kika nisam nikuda niti otišla , stalno nešto radim ali nisam sve stavila, nisam baš stigla zbog drugih obaveza. Ova lampa je od ranije a ogledalo je novo i već je poklonjeno kao svatovski poklon.
Moja unuka ga je poklonila svojoj prijateljici.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2010 u 16:54
-znam ja da ti nisi otišla,ali ja volim gledati tvoja djela...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.