Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nada-m nova galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nada-m nova galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 33>
Korisnik
Poruka
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 07:54
Ali ova lampa......predivna je....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 14:12
Pre,prelijepa lampa.
Inače volim uporabne predmete, a tvoji su.... nemam riječi!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 14:37
Prekrasna lampa!
To si ti crtala?
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 16:42
prekrasna lampa nado.. bez obzira na tehniku. Jednostavno prekrasno.
smile55
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 18:54
hvala vam na lijepim rijećima, da to je moj rad , prvo sam oslikala svilu , pa sam poslala u zagreb u radionicu gdje se bave izradom sjenila za svjetiljke , kad je bilo gotovo sjenilo otišla sam keramičaru koji je napravio postolje i ispale su lampe koje sam vam pokazala.
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 07:33
Nado-m radovi su ti prekrasni....ostala sam bez teksta.... sve su ti slikice vesele vesele.... baš su tako i na mene djelovale...smile76 Neznam šta bi izdvojila... sve su fenomenalne..
 
Molim te reci mi jesu ti ovo obični drveni okviri? i zanima me koji lak za finiš koristiš...
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 10:05
lampa ostavlja bez daha... jednostavno nema dovoljno vjerodostojnih riječi da sada opišem koliko mi se ona sviđa...uostalom, kao i si vaši radovi
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:27
frezija, ako me pitaš za okvire na ovim sličicama decoup.da to su drveni okviri , meni majstor stolar napravi takve drvene formate u obliku slike , dakle sa "okvirom "što ja sve oslikam i obradim po svojoj inspiraciji.Na kraju uvijek prelakiram običnim akrilnim lakom u spreju kupljenim u kemoboji ili sl. dučanima.Ja čitam na forumu kakvim sve čudima od lakova , pa za raspucavanje neznam im ni imena vi majstorice raspolažete, ja to sve samo običnim za raspucavanje, i akrilnim lakom ,pitorico mi je strana rijeć, ja sve vrlo jednostavno akrilnim ili granitnim bojama najradije prstima oslikam , doradim oko salvete prelakiram i gotovo.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:48
draga nado lampe su bozanstvene,kao i slike na svili,odusevljavaju..a radovi u salvetnoj su ti savrsenismile120
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:10
molimo i drugu lampu
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:18
draga moja tina , obje lampe su na drugoj temi

nada-m svila nova galerija
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 07:57
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

frezija, ako me pitaš za okvire na ovim sličicama decoup.da to su drveni okviri , meni majstor stolar napravi takve drvene formate u obliku slike , dakle sa "okvirom "što ja sve oslikam i obradim po svojoj inspiraciji.Na kraju uvijek prelakiram običnim akrilnim lakom u spreju kupljenim u kemoboji ili sl. dučanima.Ja čitam na forumu kakvim sve čudima od lakova , pa za raspucavanje neznam im ni imena vi majstorice raspolažete, ja to sve samo običnim za raspucavanje, i akrilnim lakom ,pitorico mi je strana rijeć, ja sve vrlo jednostavno akrilnim ili granitnim bojama najradije prstima oslikam , doradim oko salvete prelakiram i gotovo.
 
 
Draga moja u tebe sve jednostavno............ a rezultat savršen ( možda je u tome i bit)...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 11:20
...upravo k'o što je rekla Proljeće...nova dimenzija u decoupageu...suncokreti, prekrasna lampa s tulipanom i jorgovanom, noćni ormarići koji oduzimaju dah....sve sam to na svoju sreću već pomno razgledala i u staroj galeriji, ali ljepote se teško zasititi, uvijek iznova me oduševljavaš draga Nado-M smile120
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 12:07
Iako sam staru galeriju proučila do najsitnijih detalja ,ponovno se divim i divim,čista ljepota...
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 10:22
pod "razni hoby" stavila sam prve radove od filcane vune, ako ima zainteresiranih pogledajte, a glavna ideja vodilja mi je da potaknem ostale koji se bave vunom da stave svoje radove , da izmjenimo iskustva, odnosno da ja sakupim vaša jer svojih još nemem
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 13:30
Oduševljena sam tvojim radovima!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:13
smile64 bravo draga
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 22:03
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 22:08


nije baš neka fotka ,ali je uživo dosta zanimljiv stalak za tv. i dekoracija za zid
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 22:10


neznam smijem li ovdje pokazati nekoliko svojih akvarela
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.