Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Žuta tecoma - gdje nabaviti
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Žuta tecoma - gdje nabaviti

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Emel View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Žuta tecoma - gdje nabaviti
    Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 13:00
Prvi put se uključujem u ovaj forum. Željela bih nabaviti žutu i svijetlo narančastu tekomu. Crvenkastu već imam. Da li netko zna gdje bih to mogla nabaviti jer žuta je prilično rijetka?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 13:50
prvi put čujem da ima i žuta.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 14:32
nažalost ne mogu je nabaviti, a prekrasna je. MM već polako "pijem" živce s njom.smile64
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 18:13
Joj i ja bi žutu.Nisam ni znala da je ima dok je nisam vidjela u jednom dvorištu.Nikada je nigdje nisam vidjela za kupiti.Uvijek imaju samo crvenu.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 18:22
vidila sam ih ja proljetos u Baumaxu ali su koštale preko 100 kuna....pa sam ih samo zaobišla Tongue
 
zove se: Campsis radicans YELLOW
Na vrh
Emel View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 11:21
Bojim se da se jako teško razmnožava reznicama. Ja sam davno dobila nekoliko grančica ali mi se nisu primile. Osoba koja mi ih je dala nažalost nije više dostupna. Zna li netko gdje bi se moglo nabaviti sjeme?
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 11:48
Ja imam žutu tekomu,tko hoće pošaljem male sadnice sa korijenom.poz
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 12:03
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Ja imam žutu tekomu,tko hoće pošaljem male sadnice sa korijenom.poz


bilježim se ako može!smile64
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 10:42
joj Rain i ja bi malo ako može žute,imam 3 crvene!
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Emel View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 11:38
 Big%20smile Joj hvala ti, srce si. Imaš ideju kako bi mi ju poslala a da ne strada putem?Gdje živiš? Ja sam na otoku Losinju ali često dolazim u Zagreb a kroz par dana cu ići u okolicu Siska. Mozda si tu negdje???
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 12:21
I ja bih žutu tekomu ako može,ne mora biti sa korijenom
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 14:07
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Ja imam žutu tekomu,tko hoće pošaljem male sadnice sa korijenom.poz


Ako ima još i ja bi jednu .....Tongue
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 14:40
I ja bih ako imaš još žute tekome...
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:16
Žao mi je stefkaja,sve sam već obećala.iduće godine će biti opet.Jedino ako hoćeš sjeme,al to nije sigurno da bu žuta.
Svima kojima sam obećala :tekomice sam zasadila u teglice i pustila da se malo ukorijene.Šaljem idući tjedan.Obzirom da su prilično male i još zeljaste,možda bi bilo najbolje da prezime u zaštićenom prostoru.pozdrav!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 08:45
Ja sam vidjela sadnice žutih tekoma u MBM-u, Kaliji i u Bauhausu na Žitnjaku u Zagrebu! Za cijenu neznam, jer me nije interesiralo, ali ih je bilo dosta!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 20:23
Hvala Flavia, planiram ovaj mjesec do kalije pa ću pogledat..
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 10:13
Nema na čemu Stefkaja, jučer u MBM-u kod Mandija na Žitnjaku (u vanjskom dijelu) crvene i žute "Yellow Trumpet"....samo piše CAMPSIS RADICANS, a ne tekoma na sadnicama, ali ja mislim da je to isto! Cijena je nekih 70-tak kuna...nisam baš sigurna u točan iznos! Primaju sve kartice osim American-a Wink
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 13:30
Meni je stigla,hvala rain
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.