Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Internet kupovina materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Internet kupovina materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Internet kupovina materijala
    Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 21:02
zasad u Hr postoje ove tri internet stranice gdje možete nabaviti materijal za decoupage a i za ostale hobije
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 21:06
internet kupovina salveta:
 
 
slobodno dodajte linkove za koje znate ali molim vas da to budu samo provjerene stranice
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 10:58
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

internet kupovina salveta:
 
 
slobodno dodajte linkove za koje znate ali molim vas da to budu samo provjerene stranice
a dali si ti naručivala salvete...koliko je to sigurno?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 11:04
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana iris iris napisao:

internet kupovina salveta:
 
 
slobodno dodajte linkove za koje znate ali molim vas da to budu samo provjerene stranice
a dali si ti naručivala salvete...koliko je to sigurno?

omnia ja i jos neke cure smo narucivale sa ove stranice,i nikakvih problema nije bilo..i vrlo brzo stignuClap, par dana nakon narudzbe,bar je moje iskustvo takvoSmile
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 11:14
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana iris iris napisao:

internet kupovina salveta:
 
 
slobodno dodajte linkove za koje znate ali molim vas da to budu samo provjerene stranice
a dali si ti naručivala salvete...koliko je to sigurno?

omnia ja i jos neke cure smo narucivale sa ove stranice,i nikakvih problema nije bilo..i vrlo brzo stignuClap, par dana nakon narudzbe,bar je moje iskustvo takvoSmile
a moram pitati,,nisam nikad naručivala nešto van naših granica....koliko dođe poštarina....kako se plača...malo gnjavim ,oprosti ali stvarno ih ima savršenih
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 11:49
stvarno su im predivne salvetice,i na kraju sa postarinom dođu kao da kupujes na nasim sajtovima..najmanja postarina,mislim da u tu cifru ide i njihovo pakovanje,je 10€..neznam tocno do kojeg broja salveta je ta cifra,nas je doslo 12€ za nekih 160-ak salvetica..placa se karticom preko paypala,njima jos placas 1,5€ za posredovanje..
dakle najprije se moras odlucit dali da stavis karticu na internet,jer to je uvijek rizik..meni je to bio mali problem i nedoumica,i na kraju sam ipak odlucila,i do sada nisam imala problema..samo da tako i ostaneWink
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 11:57
to sami pretpostavila....da treba dati karticu na internet a toga me malo strah..iskreno....nemam povjerenja u toi gotovo....neznam...ali tebi svakako hvala....Wink
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 21:54
ako tko zna moze li mi reci kolike su postarine...ja bi narucila nesto iz lumusa al postarina je mislim oko 40 kn...to je previse...
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 14:46
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 12:48
poštarine su od 35-70 kuna do 5 kg, ovisno s ćim šalješ. Mislim da je preko pošte najjeftinije. ili imaš drugu soluciju da skupiš cca 500 kn materijala i onda narućiš pa nemaš poštarine a ispadne ti i neki popust još dodatno
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 23:02
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 15:48
Na ovoj stranici ima super stvari i puuuno su povoljnije nego kod nas..
Ja sam im slala mail i oni nažalost dostavljaju samo na području Češke.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 15:49
Mislim na ovaj svetcz.com..
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 16:27
www.art-klub.com
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2010 u 22:14
Imam ja jedno pitanje za vas ?Da li znate da li vase hobby radnje salju i van zemlje salvete?
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 18:03
Na vrh
pepa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pepa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 02:02
Cure,ja sam u maxi konzumu našla neke lijepe salvete.Proizvođač je  IHR
Ideal Home Range i otišla sam na njihovu stranicu.Imaju po mjesecima sortirane salvete i druge proizvode sa tim dezenima sa salveta.Našla sam i prekrasne plave barkice na moru.Da li tu salvetu netko ima? Dajem odmah 5 drugih.
Pogledajte malo,ima svašta.
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 15:18
jel ide netko u Bumbar u zg po bočice?
Ako bi se našla koja dobra duša da mi uzme par, jer oni ne šalju komadno, samo u paketu ... a 30-40 bočica od jedne vrste bi mi bilo malo previše
Na vrh
pepa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pepa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 02:00
Evo još jedan link za kupovinu salveta.Nema šta nema a neke su jeftinije nego kod diana shopa.
Imate po temama ,mjesecima ,proizvođačima, tražilica kakve hoćeš-
http://www.bastelbedarf-wimmel.de/de/servietten_nach_regionen17/seite_4.html
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 07:20
Draga Pepa imaš i ovdje neke od salveta, pa pogledaj možda ti se što svidi. http://deco-salvete.blogspot.com/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.