Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Internet kupovina materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Internet kupovina materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 17:53
Kuštrava - jesi se snašla za bočice? Ako ti nije hitno, kada budem išla u Bumbar javit ću ti pa se dogovorimo za kupovinu, pozz JaniThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 20:58
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 11:26
Ako su nekome potrebne obične neoslikane kutije za decoupage, mi se bavimo izradom istih, neki modeli su na lageru, ostalo izrađujemo po vašim dimnezijama, po povoljnim cijenama,
KUTIJE NISU IZ KINE već naša vlastita proizvodnja.
na kutijama se nalaze kvalitetni klik zatvarači i šarniri učvršćeni vijcima, a možemo ih isporučiti u dvije barijante, krom srebrna ili crno kromirani kompleti.
Više informacija na www.drvene-kutije.com
ili na moj mail kikaxdesign@yahoo.com 
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 10:34
kikaxdesign,
naravno da smo zainteresirani za vaše kutije, toga nam uvijek treba. Nama su za decoupage najinteresantnije natur kutije (nelakirane) jer se one najlakše prefarbaju i dalje decupagiraju. Pogledala sam vašu punudu na web stranici pa bih vas zamolila da nam napišete neke cijene kutija za nekoliko uobičjenih veličina kutija (manje, srednje i veće) kako bismo otprilike znali red veličine.
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2011 u 10:19
Cijene se kreću od 12 kn za najmanje (cca 5*10*5) pa do 35kn (37*24*8,5cm). Cijene su VPC, minimalna narudžba jest 10 komada, no znaju ostati primjerci od većih serija, te restovi od većih kutija, tako da u pravilu uvijek ima nešto natur kutija za prodaju po povoljnim cijenama, pogotovo onih manjih.
Link na cjenik
http://drvene-kutije.com/download/Kikaxdesign%20Cijenik%20proizvoda%202011.pdf
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2011 u 14:16
Kikaxdesign, imam još nekoliko pitanja.
Da li su vam to cijene s PDV-om ili bez PDV-a. Također, ne znam koliko bi koštala dostava do npr. Zagreba. Da li imate neku trgovinu u Zagrebu u koju bi nam mogli dostavljati kutije jer pretpostavljam da bi poštarina znatno poskupjela kutije? I da li je moguće naručiti paljene kutije bez paljenja i potpuno nelakirane kutije iz razloga što lak izbija kroz akrilne boje pa lakirane predmete uvijek moramo prvo prešmirglati.
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2011 u 10:31
Sve su cijene bez pdv-a; mi nažalost ne možemo konkurirati kineskim proizvođačima po pitanju cijene, no trudimo se da kvalitetom odskačemo od istih, te na temelju toga i poslujemo i plasiramo naše proizvode.
Ja vjerujem da je i vama kao proizvođačima uz cijenu kvaliteta najbitniji čimbenik, te pretpostavljam da trošite puno vremena za ukrašavanje kutija, te ne želite da iste nakon 20-ak otvaranja, ili par mjeseci na sobnoj temeraturi budu izvitoperene ili sa popucanim spojevima.
Trenutno na području Zagreba ne plasiramo proizvode u trgovine, budući da oni opet zahtjevaju neki rabat, a i ove cijene koje imamo su krajnje nerentabilne, tako da svu robu dostavljamo Overseasom na adresu kupca; na većim količinama udio dostave u cijeni proizvoda je zanemariv.
Paljene kutije ko paljene nemamo na lageru, već je  to opcionalna tehnika koju izvodimo na običnim kutijama na zahtjev kupca.
Ukratno svaka kutije prije nego je lakirana ili impregnirana lazurom, mora biti i obična brušena, tako da se sve mogu isporučlti i u natur verziji.
Na vrh
Ahote View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ahote Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 22:10
Je li netko naručivao sa Wimmel stranice???
link:
http://www.bastelbedarf-wimmel.de/de/paw_decor_collection.html

Imaju stvarno prekreasne salvetice, sve one koje želimo a naši dućani ih više ne nude.Nije mi jasno zašto naši dućani više ne nude neke tako tražene salvetice kad ih vani ima..Njima je objašnjenje da se više ne proizvode..e pa nije istina..lažu.Nije li cilj prodavat ono što će se stvarno dobro prodavat??Naši pored ovako lijepih salvetica naručuju samo neke gluposti..čast Perlici, oni imaju najbolji izbor .

Dakle..zanima me je li netko provjerio ovu stranicu.Mene je strah tog plaćanja preko neta..nije mi jasno zašto svi traže d se unaprijed plati i tek onda oni šalju proizvod..dakle oni nama ne mogu vjerovat da ćemo platit a mi njima moramo..Strah me je upravo toga.Da li se nekom dogodilo da je platio a da nije nikad dobio ono što je naručio????
Na vrh
pepa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pepa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 21:53
Ja sam naručivala preko Diana shopa ali mi je pošta poslana u Njemaču, dakle odavde sam platila a dala adresu od prijatelja i on mi je donio kad je dolazio ovamo.Nisam imala nikakvih problema.Sada sam poslala upit na Wimmel pa kada dobijem odgovor javim se .Imam dojam da su neke salvete jeftinije nego kod Diane , samo je stvar koliko traže za poštanske usluge do Hrvatske.Kod Diana-shopa se mora naručiti minimum 40 Eura vrijednosti.
Imam puno povjerenje u Nijemce i sigurno ne bi riskirali svoju firmu sa nekakvim prevarama.
Lp iz Rijeke
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 05:25
Ja sam naručivala salvete kod http://www.bastelbedarf-wimmel.de, i nije bilo nikad nikakvih problema. Vrlo su korektni. Ali kod njih možete naručiti smo cijeli paket salvete, ne pojedinačno.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 15:08

Nijemci su vrlo poslovni tako da sumnjam da bi nekoga prevarili.

A što se tiče poštarine našla sam podatak:
 
do 1 kg  - 7 eura
 
do 30 kg -  26,5 eura
 
Ako netko bude imao viška salveta koje naruči ( a vjerojatno će ih biti) možda ne bi bilo loše da stavite na razmjenu ili prodaju.
 
 
Na vrh
pepa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pepa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2011 u 01:28
Može se salvete  naručiti i u Perlici u ZG.Imaju jako dobar izbor
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 19:45
evo i mojih iskustava:
90% materijala naručujem iz Perlice, NB hobby arta i Lumosa,
jer nisam iz Zg...
naručivala sam salvete i iz Wimmela,
nije bilo nikakvih problema,
stigle su u roku 5 dana...

prije nekoliko dana su u Perlici dobili brdo novih motiva
i učinili potragu preglednijom,
jer su ih izdvojili u kategoriju "nove salvete"...
vlasnica je zaista divna, uvijek spremna za savjet i pomoć...
ponekad se zna dogoditi da od narudžbe do isporuke prodje i do tjedan dana,
no tako je, veli ona, samo pred blagdane, kad su zatrpani narudžbama...



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 12:06
ako se netko odluči za narudžbu izvana,
jedan novi link:

http://www.sonjas-servietten-shop.de/epages/62577131.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/62577131/Categories

definitivno najjeftinija poštarina - 4.5 eura...
a izbor salveta popriličan...
plaćanje je isključivo putem PayPal-a...
prednost je i to što je moguće naručiti salvete pojedinačno
a ne cijeli paket...



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2012 u 07:27
neznam dal na dobrom mjestu pitam ali netko možda zna ......
trebala bih kalup za djetelinu 4 lista veličine cca 5 cm a u ovim dućanima za dekupaž nigdje nema pa ako netko ima neka saznanja molila bih informaciju
hvala unaprijed
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2012 u 09:10
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

neznam dal na dobrom mjestu pitam ali netko možda zna ......
trebala bih kalup za djetelinu 4 lista veličine cca 5 cm a u ovim dućanima za dekupaž nigdje nema pa ako netko ima neka saznanja molila bih informaciju
hvala unaprijed


kod nas sam pronašla u Chemacu kalup lišće,
ali ne znam je li u kalupu i djetelina...
na stranici piše samo: kalup s 10 motiva lišća...
pokušaj ih nazvati pa pitati... Wink

ako kaniš naručivati izvana:

http://www.etsy.com/listing/62435131/four-leaf-clover-flexible-silicone-mold

http://www.etsy.com/listing/64655204/four-leaf-clover-flexible-silicone-push


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 17:13
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 13:03
za svaki slučaj stavljam i ovdje... Wink


drage moje,
nekima čije mail adrese imam sam mejlala
a svim ostalim zainteresiranima dajem za znanje... Wink

naime, prije par dana otkrila sam na omnis portalu
pravi Elodorado za tete salvete... Smile

radi se o drvenim podlogama i ogledalima,
cijenom skoro u pola nego što su u Lumosu i ostalim hoby dućanima...
samo mali dio ponude je dostupan na omnisu,
a gospođa koja ima obrt za izradu
mi je mailala kataloge nakon što sam na omnisu naručila
iz tamnošnje ponude...

ako je netko zainteresiran
- pošaljite mi svoju mail adresu na pm
pa vam mejlam kataloge i adresu osobe koja ih izrađuje...

a jedan dio ponude možete vidjeti
na omnis portalu...


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
kikaxdesign View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikaxdesign Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 13:26
Pa zašto ne staviš link na katalog i adresu ovdje da svi vidimo?
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 13:35
Originalno poslano od člana kikaxdesign kikaxdesign napisao:

Pa zašto ne staviš link na katalog i adresu ovdje da svi vidimo?


zato što sam dobila kataloge u pdf formatu mailom,
a ne znam baš koliko je zgodno stavljati nečiju adresu
imenom i prezimenom...




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,270 sekundi.