Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  123 18>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nabavka materijala po gradovima
    Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 21:04
molim sve cure da napišu gdje u svome gradu kupuju materijal za decoupage
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 09:28
Inetrspar u Dubravi ima neke stvari za decoupage, neke boje, ljepilo, salvete, kistovi. Treba pogledati.
ANĐELKA
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 10:16
Ja sam u Intersparu u Sisku također uspijela s vremena na vrijeme pronači decoupage setove, imaju raznih kalupa, općenito za hobby program znaju imati zgodnih stvarčica - pretpostavljam da je tako u svim njihovim trgovinama
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 11:09
Samobor

Art zumbur d.o.o.
Mlinska 7, Samobor

Postoji i u Zagrebu u A.Hebranga 13 ali nisam sigurna kakva je tamo ponuda hoby asortimana. U Samoboru je super. Big%20smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 11:26
evo novi info o intersparu- trenutno u sisku imaju u ponudi akrilne boje, ljepila i salvete za decoupage, platna za slike, perlice i još neke sitnice iz hobby programa.
Superkonzumi trenutno imaju nevjerojatno bogatu ponudu salveta raznih motiva.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2009 u 12:41
u Splitu
 
dućan Ideja u robnoj kući Dalma
i u Ipercopu-Intersparu u Kaštelima
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 08:54
Osijek

Hobi art u Županijskoj
Zlatne ruke u Gundulićevoj
Interspar na obje lokacije (kruzni tok i Emmezeta)

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 09:20
U Intersparu ima hobby materijala? Vrlo korisna informacija,
u ovom kvartovskom u Dubravi uopće nisam bila zapravo
pa ću prošetati izvidjeti...

Dosad sam kupovala u Lumosu, Chemacu i NB-Hobby&Art-u u Zagrebu
većinu tog za decoupage, a tanjure povremeno u Offertissimi.

Salvete naravno posvuda, nema gdje ih nema...
Škrinjica u Domjanićevoj na Kvatriću (dosta uzoraka salveta kojih drugdje praktički nema)

Znanje na Zvonimirovoj je imalo 50% sniženje svega, bilo je lijepih velikih prozirnih tanjura, možda ih je još ostalo...


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 21:27
U Varaždinu(vjerojatno i ostalim gradovima)u OBI-ju ima jedan dio sa raznim hobby stvarima.
Imaju i kalupe(od47kn.do 55kn)raznih motiva.E sad,ne znam kakva je kvaliteta tih kalupa.Neki su ,čini mi se,plastični no nije ona tvrda plastika ali je tanka.
Uglavnom,trebalo bi kupiti i probati jer mi je cijena skroz prihvatljiva prema drugim vrstama kalupa.Ok,kvalitetniji su no ko zna kakvi su ovi dok se ne proba.
Imaju i platna raznih veličina,salvete su im u paketu 2 vrste po 2 salvete i mislim da je 10kn.
Nađe se svašta no mene su kalupi privukli.Ako je netko kupovao tamo kalup nek javi kakvi su.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 17:34
U Varaždinu u Euroshopu (stara Nama kod busnog kolodvora) ima drvenih kutija, vješalica, pladnjeva, staklenih tanjura, a zna se naći i papira za poklone koji ima pojedinačne motive (cvijeće, voće, tekst) kao decoupage papir...

U Čakovcu u centru postoji Međimurjeplet gdje imaju drvene škrinjice raznih veličina pogodne za shabby, obične drvene kutije - to je što se decoupaga tiče.

U Zagrebu u Narodnim novinama kod džamije imaju dosta povoljne salvete i znaju imati i dobar izbor.

Ako nekoga zanima, Libraria je iz Praške (kod Trga) preselila u knjižaru u Ilici  (ne znam broj, kod križanja Ilice i Gundulićeve) i tamo imaju hobby i slikarski program, imali su Multi akrilne boje koje su povoljne i dosta kvalitetne.

Postoji Perlica u Zvonimirovoj, hobby dućan (opet ne znam broj). Nisam jako dugo bila, ali imaju repromaterijal za nakit i asortiman za decoupage i salvetnu.

Mega  Color, trgovina bojama i lakovima, na Savskoj 160 i Vukovarskoj 14 - osim boja i lakova za profesionalnu upotrebu drže i asortiman hobby boja i ljepila za decoupage i raznih stvari koje nisam sve stigla pogledati, vidjela sam okvire za slike, drvene kutijice i šablone... 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 00:13
Ispravak,Izzy.U Varaždinu je euroshop zatvoren(ili će se ovih dana zatvoriti)Ničega više nema. A što se međimurjepleta tiče,ima i u Varaždinu njihova trgovina(zagrebačka ulica,kod plave staklene zgrade)Wink
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 21:02
U Dubrovniku jedino Euroshop  i razne trgovine boja i lakova. Ako netko zna još koju neka me ispravi.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 23:44
Eto Izzy nadovezat ću se na tvoju informaciju o Megacoloru...
Imaju široku paletu raznih proizvoda...viva ...za decoupage  i salvetnu tehniku. Njihov krakle npr. nemora se nanositi u jednom smjeru...nego može u svim. imaju raznih pasta...koje daju odlične efekte u samostalnom radu kao i u radu sa šablonama. Drže salvete, mješaju boje u svim nijansama za nas hobiste i prodaju ih u posudicama od 250 ml..po odličnoj cijeni od 21 kn. što je povoljno u odnosu na druge. Drvene kutije su im po super cijenama.
Materijal tipa vješalice, drvene kutijice,okviri za slike, satovi, tanjuri i svašta nešto kupujem u Ofertisimi i tamo su cijene o.k...
često obiđem i obližnje gradove...jer sam bikerica u duši i jedan od načina opuštanja mi je vožnja na mom metalnom ljubimcu...tako da se o.k stvari zna naći i u Sisku i Koprivnici svuda...samo dobro oko i ideja i od svega se može svašta napraviti.
 
Gledam i vidim da niste spomenule ni nb hobby koji se iz Zaprešića preselio u Kustošijansku...imaju internet stanicu pa se isplati pogledati....
Lumos u Petrinjskoj...najpovoljniji što se tiće ljepila, 2k i ostalih efekata. naravno Chemaco u Vukovarskoj...svega i svačega za sve tipove hobbista...kao i ustvari u prethodna dva. Svašt se da naći i u Lidlu...bolje da više ne nabrajam jer ću se sjetiti da mi sigurno nešto fali...užas živa zaraza.....Wink
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 08:48
Zagreb (dopuna popisa pa googlajte za lokacije):

> Narodne novine na Aveniji Dubrava (puno lijepih salveta za max.9kn paket i tanki klobučar papir (sličan peliru))
> mali dućan sa skupljim posuđem (?) kod Džamije (malo dalje od dućana Naš dom) Ihr maramice i salvete & reljefne salvete
> NOVA na Jurišićevoj (bliže Draškovićevoj) > puno Ihr salveta (oko 20kn paket)
> PackShop na Žitnjaku (razna kartonska ambalaža -> kartonske kutije)
> Prosvjeta na Cvjetnom (velika papirnica i puno ukrasnih kutija,traka,boja i ostalog ; Ihr salvete, razne druge i reljefne, ali oko 20-25kn paket barem)
> Profil u Bogovićevoj (rižin i tabak papir u puno boja na rezanje (pola metra oko 7kn, ali široke role)
> Mladost na Ilici (razni čipkasti podmetači, salvete i papiri)
> Dolac štandovi (!) -> drvene klupice (~60,70,80,100kn), manji stolci, tacne i ostale drvene stvarčice u raznim veličinama
> Škrinjica u Domjanićevoj na Kvatriću (prekrasne salvete (npr.Klimt i slično) za ~15kn paket)
> Muller na Trgu (dosta salveta, do 20kn paket)

Molim cure ako nije problem (zbog lakšeg snalaženja po temi) > boldajte nazive gradova i dućana ;)
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 21:28
u Bjelovaru u knjižari"sanja"može se dosta stvari nabaviti, ali u dogovoru oni mogu naručiti šta je potrebno, uskoro će biti program za dec. u galeriji AA.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 21:42
Gdje trenutno ima drvenih tacni u Zagrebu (pogodnih za farbanje i ukrašavanje) i koje su im okvirne cijene? Gdje ih inače kupujete?

U Lumosu i Chemacu nema, vidjela sam nešto sitno u Nami i Offertisimi,
a NB hobby ću sutra nazvati jeL još imaju onih laganih od svijetlog nelakiranog drva...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:59
kami ja sam tacne kupovala u emmezeti,pretpostavljam da je asortiman u splitu i zagrebu isti,pa da pogledas tamo..ove moje su u vise velicina,ne sijecam se tocnih cijena,vrte se tu negdje oko tridesetak kuna..
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 09:35
Mega Color u Vukovarskoj 14 više ne postoji. U petak sam ga tražila na toj adresi i tu je sada salon sa zavjesama. 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 09:40
Sigurno postoji, samo nije isto Vukovarska ulica u Dubravi (gdje je stvarno salon zavjesa) i Ulica grada Vukovara na Trešnjevci (gdje je Megacolor)...
Nisam još bila, ali kad sam gledala po karti, treba paziti na koju Vukovarsku se misli...

Oni čak na svojoj stranici imaju Avenija grada Vukovara, makar mislim da je to službeno Ulica grada Vukovara, a na kartama piše samo Grada Vukovara Embarrassed
Isto kao što ima Slavonska ulica u Dubravi i Slavonska avenija a za obje kažemo Slavonska, itd.
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 09:57
I ja sam gledala na karti, to je Vukovarska na Trešnjevci. Vjerojatno im je stara stranica na internetu. Ali mi tip iz salona zavjesa kaže da je Mega Color prije bio u prostorima gdje su sada oni. Nemam pojma, ali sam se poveselila jer su mi blizu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.