Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 18>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 10:03
Uf, zvala sam ih u Savsku, vele da su zatvorili prostor u Vukovarskoj još prije 3 godine (tako da je Izzy vjerojatno u Savsku išla) :P
Inače imam naviku zivkati svugdje prije nego idem da se uvjerim da ću naći ono što tražim...
Nama je doma često dolazila tuđa pošta jer na Trešnjevci ima ulica s 1 različitim slovom pa se opće ne bi čudila da i ulice istog naziva zamijenim...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 10:22
Kami, hvala na informaciji.Morati ću otići jedan dan do Savske da vidim što nude.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 20:04
U Škrinjici u Domjanićevoj na Kvatriću je trenutno sniženje dijela salveta
(sa 16kn na 9kn) i ima dosta cvjetnih motiva, modernih božićnih, s raznom hranom, dječjih, rođendanskih, itd.
Snižene su do isteka zaliha Tongue
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 08:25
u DM (salvete paketi po 8,90kn i ostalo), NB art&hobby (salvete i maramice) i Škrinjicu (salvete i papiri)
došli novi šareni i božićni artikli (vidi temu Chat-brbljaonica za detalje Tongue)
Ovo sve je za ZG, ali DM-ovi u drugim gradovima valjda imaju istu ponudu Big%20smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 21:44
Danas sam bila u MegaColoru u Savskoj, imaju obnovljenu web stranicu pa koga zanima njihov asortiman neka pogleda na http://radionice.megacolorzagreb.hr/category/viva-decor-hobby-art-proizvodi/  Ne bih htjela reklamirati dućan, ali mi je drago kad se proširi asortiman naših hobby potrepština raznim novitetima i konkurentnijim cijenama. Ono što bi cure sada u predblagdansko vrijeme moglo zanimati je umjetni snijeg u bočici (82 ml 22kn), 3D medij (82ml 22kn), kontur paste raznih boja po 21 kn, patina raznih nijansi 82ml po 24kn, crackle lak (koji se može nanositi u svim smjerovima) 82ml po 26kn, dvokomponentni cystal lack 2 bočice po 90ml za 77kn... Doista miješaju akrilne boje i 200ml košta 21kn ako sam dobro zapamtila, malo se čine rijeđe nego Multi boje, ali treba isprobati! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 08:28
Jučer sam vidjela akrilne boje u tubi od 120ml po 26,40kn (sniženo s 33kn)
(mala trgovina slikarskim materijalima u dvorištu otprilike Ilice 67 na Britancu)
Super izbor nijansi, vjerujem da su guste i kvalitetne (npr. zgodno kom trebaju osnovne žuta,plava,crvena za miješanje ili boje za slikanje),
a to je bolja kupnja nego one hobby bočice od 50ml za 30kn
ili one rijetke multicolor 59ml za 13kn (meni je to oboje grozno jer je prvo skupo, a drugo nekvalitetno).


@Izzy: hvala na informaciji, nema čeg nema od efekata, ja tamo ne smijem otići opće...
jučer sam uspjela ne kupiti ništa u NB hobby-u, tak sam ponosna LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 09:08
Izzy zaboravila si spomenuti i kutijice različitih veličina a cijene se kreću od 17,00 kuna pa na dalje.
Također vidim da imaju i radionice, pa tko voli nek izvoli.
Ja sam kupila i kistove i spužvice za tupkanje...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 11:31
Eto ga, i ja sam ujutro navratila u Megacolor jer mi je bilo usputno...
S obzirom na raznolik izbor i moju neodlučnost, pokupila sam letke o proizvodima i kupila 5 komada salveta da ne izađem praznih ruku LOL
(i salvete i maramice su 2,00kn komad i super izbor motiva imaju).
Ima i onih vitičastih okvira od tvrdog kartona u 3 veličine (paket sva 3 je jeftiniji).

Ugodno sam iznenađena, mislim da su baš zdrava konkurencija ostalih hobby dućanima jer ne vjerujem da itko uspije sve što zamisli kupiti samo u jednom...(bar ja dosad nisam)
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 13:53
imam pitanje za sve tete salvete koje se bave salvetnom tehnikom - gdje kupujete šljokice, a da nisu hoby dućani tj. da su jeftinije?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 15:03
Jelika,ja sam nedavno kupila u Lidlu paket sa nekih 6-7 vrsta šljokica i nekim ljepilom.Ne znam cijenu no nešto sitno je bilo.Pogledaj u tim većim trgovinama kod igračaka za klince ti to zna biti.
(a sad cure,selite naše poruke negdje di im je mjesto,sorry)
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:51
moze mi tko reci ima li mega color kakav cijenik i moze li se od njih naruciti internetom...ipak mi koji smo dalje nemozemo do ducana..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 10:12
U Vž je otvoren KTC i ima dosta zgodnih drvenarija,od škrinjica,stalaka,vješalica i sl. a i cijene su ok.
Da nebudem" škrtica",u kauflandu ima salveta od 3kn paket do 5kn paket.Ok ima i onih po 15kn no te su na djelu sa salvetama a ove su kod božićnih ukrasa.Ako ih kod vas nema,javiteWink
Platna,21,5cmx16cm su u ofertisimi po 10knVeća nisam gledala.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 17:59
@maslacak7 - imaš web stranicu Mega Colora, ali nema cijena. Kad smo već kod toga, ni u dućanu nemaju istaknute cijene (još) za sve proizvode, frajer ih skenira pa gleda u komp koliko što košta - malo frustrirajuće... U tom duhu naravno da nemaju ni narudžbe internetom, dakle ostaje ti da si nabaviš dobru vilu iz Zagreba koja će ti obaviti shopping po tvom spisku i poslati ti stvari poštom! Smile

@shasha - gdje je KTC? Zatvorili su mi Euroshop pa sad nemam šta raditi dok čekam bus kad sam u Varaždinu na terenu? Unhappy

Ostalima - u Offertissimi ima vjenčića od slame po povoljnim cijenama i različitih promjera! Očima vidjela u Offi u Ilici, za ostale ne znam... Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 21:26
drage moje, od sutra lidl ima akciju, set boja za staklo( i prozore) 5 kom za 28kn
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 22:18
KTC je kod biškupečkog groblja.Ne znam,znaš li di je to,ako ne znaš,javi se,kad čekaš bus,pa bumo zajedno "čekale"
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 22:23
smile176
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 14:06
zna li tko gdje ima kupit glittera u prahu?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 15:45
Hej curke, upravo sam se vratila iz MC u Savskoj.
Kupila sam krakle koji se nanosi u svim smjerovima za 24,00 kunića i 3D efekt ista cijena.
 
A teta iz dučana mi je rekla da uskoro dobivaju i srebrnu akrilnu boju, što me jaaako veseli .
 
A saada nešto za našu izzy:
Draga od Nove godine dobivaju i nakit, to jest sve u svezi nakita...da li si sretna što sam ti donijela ovako lijepu vijest???Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 15:48
Jeeeee! Bravo draga!  5 u zalaganje! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 18:03
ja nemam ni offertisimu blizu,ni ktc...ma bas zivim bogu iza nogu...Cry
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.