Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 18>
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 15:34
ProljećkaHug

vidiš da ni link nisu stavili kak treba, a ti bi da ti šalju paketLOL

idem baš vidjeti šta je to...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 15:50
Proljeće u Splitu Renata Barić-njen suprug radi kutije i to mi je javila na FBu. Ja sam htjela sa staklom i rekla je da može,pa to je ipak pliz,
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 14:37
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

ProljećkaHug

vidiš da ni link nisu stavili kak treba, a ti bi da ti šalju paketLOL

idem baš vidjeti šta je to...
Hej baš si me nasmijala LOLLOLLOL
 
Misliš da ništa ne pokušavam? ha Smile
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 14:39
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

Proljeće u Splitu Renata Barić-njen suprug radi kutije i to mi je javila na FBu. Ja sam htjela sa staklom i rekla je da može,pa to je ipak pliz,
 
Tatjana ma nisam uopće mislila na kutije nego na kalupe. Vidim da su ima dosta povoljni. Smile
 
Ne pitam za ove što proizvode kutije, nego za ove ispod što su stavili stranicu ali su iz Subotice čini mi se.
 
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 22:17
Art materijal u Zagrebu, Trakošćanska 17 ima popust cca 40% do 15.10. navalite
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 12:32
drage moje, ajde neka se točno provjeri slijedeće: 25.10.2o11.sajam salveta u Zagrebu u oš Trnje,Trnjanska 99, od 16,30-19,30h.smile79
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 13:57
Ja bih rekla da je tako jer mi je Vesna u prolazu dobacila
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 09:37
drage moje,stigle su drvene kutije i stakleni tanjuri u Ofertisimu!
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 10:21
Trebala bih veeeeliku uslugu... Ako netko ide u Perlicu u ZG da mi uzme jedan kalup. Naručila sam preko neta, međutim nitko mi se ne javlja, zovem tel isto se nitko ne javlja.
Pa ako ima koja dobra duša ma mi uzme taj kalup i pošalje poštom, plaćam odmah na tekući koliko treba.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 21:35
Zna li netko što je s Perlicom? I ja sam obavila božićnu kupovinu u Perlici preko interneta i nitko mi se nije javio poslije toga. Oni su inače ažurni, uvijek drugi dan pošalju potvrdu narudžbe a ovaj put ništa. Nadam se da još uvijek rade.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 23:20
Mima rade, ali sada po drugi puta imam loše iskustvo s njima, jer sam za jednu salvetu išla 4 puta, i na kraju
su poslali u trgovinu krivu salvetu. Ne samo onaj prodavać i njegova supruga radi na primaju, ali otkazala sam im daljnju suradnju. U kemaku imaš i veću količinu salveta.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 09:28
Kuštrava - pošalji mi na pp podatke, mogu ti ja otići.... Doduše, i ja imam s njima dosta loše iskustvo međutim imaju dosta stvarčica i meni su blizu pa "otrpim" neke njihove kikseve....
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 21:21
Stigao paket iz Perlice. Ipak rade.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 08:10
drage moje, 21.11.2011. održat će se sajam salveta u Zagrebu, oš Trnje,Trnjanska 99 s početkom u 16,30h!
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 10:22
Poštovane, ako ste zainteresirane za drvene proizvode, (kutije, pladnjevi, vješalice, kutije za čaj, ...) iste možete pogledati na FB-u,  na mojoj stranici  Renata Barić u albumu "RADIONA".
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 19:34
Nisam našla taj album, kako vidim ima više Renati Barić na facebooku. Može link ili ovdje nekoliko sličica s cijenama.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 20:13
mima pp
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 22:58








Poštovane, ako ste zainteresirane molim kontakt na pp. Hvala
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 23:00
Renči super su ti ormarići. Ja kupila jedan, i mogu reči da je prekrasan, i čuvam ga za izvanrednu prilikul
Ja navijam da ti krene prodaja. Cure dajte, javite se,
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 23:06
Hvala vam draga Tajo!
 Ja navijam da ide i više, al triba pitati mog MM šta on o tome misli Wink. Zadnju godinu nema mira, pila mu je postala najbolja prijateljica, hahha. LOL
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.